چلسی همچنان درگیر پرداخت دستمزد سرمربی سابق!

12:25 - 1399/11/26
باشگاه چلسی با وجود اینکه سرمربی سابق خود یعنی فرانک لمپارد را اخراج کرده است باید هفته ای 90 هزار یورو به وی غرامت بپردازد.
چلسی همچنان درگیر پرداخت دستمزد سرمربی سابق!

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که انتظار می‌رفت با توجه به خریدهای گران قیمت تابستانی چلسی، این تیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر انگلیس در فصل جاری باشد، اما آبی‌های لندن نتایج ناامیدکننده ای را کسب کردند که در نهایت منجر به برکناری فرانک لمپارد، سرمربی این تیم، شد.

در اوایل ماه جاری و بلافاصله پس از برکناری لمپارد، توماس توخل هدایت آبی ها را بر عهده گرفت و از زمان حضور روی نیمکت این تیم، چلسی شکست ناپذیر بوده است.

با وجود جدایی نه چندان خوب و خوش چلسی و لمپارد از یکدیگر، این تیم مجبور است تا تابستان آینده همچنان به صورت هفتگی دستمزدی هنگفت را به سرمربی اخراجی خود پرداخت کند.

چلسی همچنان درگیر پرداخت دستمزد سرمربی سابق!5

فرانک لمپارد در صورتی که هدایت تیم دیگری را بر عهده نگیرد، تا ماه جولای هفته ای 90 هزار یورو از باشگاه چلسی دستمزد دریافت خواهد کرد!

البته چلسی پس از اینکه در ماجرای اخراج مورینیو حسابی نقره داغ شد، سیاست های خود در بستن قرارداد با مربیان را تغییر داد و به همین دلیل اکنون مجبور نیست که مابقی مبلغ قرارداد لمپارد را به او پرداخت کند و فقط دستمزد هفتگی سرمربی برکنار شده خود را تا تابستان پرداخت خواهد کرد.

این موضوع لمپارد را در شرایطی قرار داده که حتی فکر کردن به پذیرفتن پیشنهاد هدایت یک تیم دیگر، ممکن است به قیمت از دست رفتن ثروتی هنگفت بای او تمام شود!

گفته می شود که لمپارد پس از سه فصل پس فشار، اکنون قصد دارد تا از یک تعطیلات اجباری لذت ببرد و به جای پذیرفتن پیشنهادی که گفته می شود بورنموث به او داده، ترجیح می دهد تا از وقت گذراندن در کنار خانواده اش لذت ببرد.

پذیرفتن پیشنهاد سرمربیگری در هر تیمی حدود 2.5 میلیون یورو به ضرر لمپارد خواهد بود.

منبع ورزش 3