پرسپولیس- پیکان؛ به یاد خوشحالی های خاص!

12:20 - 1399/11/26
مهاجمان تیم پرسپولیس هر زمان که برابر تیم پیکان اقدام به گلزنی کرده اند از خود خوشحالی های جالبی نشان می دهند.
پرسپولیس- پیکان؛ به یاد خوشحالی های خاص!

به گزارش ورزش سه، سال گذشته مهدی عبدی توانست با دو گل دروازه پیکان را باز کند تا در اولین بازی پرسپولیس بعد از کرونا، چهره درخشان تیمش لقب گیرد. او بعد از گل به سمت دوربین ها آمد و با دو دستش قلبی را درست کرد تا به سمت هواداران پرسپولیس بفرستد و علاقه اش را نشان دهد.

نکته جالب این که عبدی اولین دبل خود با پیراهن سرخ ها را در کمتر از ده دقیقه ثبت کرد و در دقایق ۷۶ و ۸۳ یک گل از روی نقطه کرنر و یکی روی ارسال محمد نادری و با دریبل دروازه بان به ثمر رساند.

این اولین باری نبود که مهاجمان گلزن پرسپولیس در مقابل پیکان، چنین کاری می‌کردند. در لیگ هفدهم و زمانی که علی علیپور گل دوم را وارد دروازه آسمانی پوشان کرد، پیراهنش را بالا زد تا جمله «I Love Persepolis» را به نمایش بگذارد.

پرسپولیس- پیکان؛ به یاد خوشحالی های خاص!7

نکته جالب این‌که علیپور در نیمه اول آن بازی یک گل زد و زیرپوش دیگری داشت اما با اعتماد به نفس، در بین دو نیمه لباسش را عوض کرد تا با گل دوم، علاقه اش به تیم پرسپولیس را به نمایش بگذارد.

این در حالی است که مهدی عبدی امروز بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد و احتمالا به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین خواهد شد و باید دید در صورت گلزنی، او یا دیگر بازیکنان آیا شادی خاصی انجام خواهند داد یا خیر؟

منبع ورزش 3