سیتی 3- تاتنهام 0؛ تیم پپ همچنان توقف ناپذیر!

10:45 - 1399/11/26
تیم منچسترسیتی در دیداری جذاب و مهیج توانست برابر حریف لندنی خود با نتیجه سه بر صفر به پیروزی برسد.
سیتی 3- تاتنهام 0؛ تیم پپ همچنان توقف ناپذیر!

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام که در هفته های اخیر دچار افت محسوسی داشته، امشب نیز مقابل سیتی حرفی برای گفتن نداشت و با سه گل مقابل این تیم شکست خورد. شاگردان پپ گواردیولا نیز با این برتری گام بلندی به سوی کسب عنوان قهرمانی برداشتند.

اگرچه سیتی در دقایق ابتدایی مالک توپ و میدان بود، اما در دقیقه 14 این اسپرز بود که فرصت داشت به گل برسد. ضربه ایستگاهی هری کین به دیرک دروازه سیتی برخورد کرد و در ریباند ادرسون روی ضربه لوکاس مورا واکنش نشان داد.

سیتی 3- تاتنهام 0؛ تیم پپ همچنان توقف ناپذیر!8

اما در دقیقه 19 و بعد از خطای هوبرگ روی ایلکای گوندوغان بود که سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد. ضربه زمینی روردی علیرغم برخورد به دستان هوگو لوریس وارد دروازه شد و سیتی از تاتنهام پیش افتاد.

در ادامه منچسترسیتی همچنان مالک توپ و میدان بود، اما نمی توانست موقعیت خاصی روی دروازه تاتنهام ایجاد کند و از سوی دیگر اسپرز نیز توان پیش کشیدن نداشت.

در دقیقه 41 و روی حرکت رحیم استرلینگ از سمت راست بود که سیتی تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه فیل فودن به مدافعان حریف برخورد کرد و در ریباند نیز ضربه گابریل ژسوس به دیرک دروازه تاتنهام خورد.

سیتی 3- تاتنهام 0؛ تیم پپ همچنان توقف ناپذیر!12

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 50 به گل دوم هم دست یافت. پاس عمقی استرلینگ در سمت چپ محوطه به گوندوغان رسید و او با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

اما حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 65 به گل سوم هم دست یافت. روی شروع مجدد تماشایی ادرسون و پوشش ضعیف داوینسون سانچز، گوندوغان تک به تک شده و با ضربه ای دقیق موفق به گلزنی شد.

سیتی 3- تاتنهام 0؛ تیم پپ همچنان توقف ناپذیر!11

در دقیقه 79 گرت بیل با حرکتی فنی و تماشایی مدافعان سیتی را جا گذاشته و به سمت دروازه منچسترسیتی شلیک کرد، اما ضربه او با عکس العمل تماشایی ادرسون همراه بود.

در دقیقه 88 ریاض محرز با حرکت در عرض در محوطه جریمه تاتنهام صاحب موقعیت شد و می توانست گل چهارم را نیز به ثمر برساند، اما ضربه زمینی او را هوگو لوریس با پا دفع کرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت سیتی با همان سه گل تاتنهام را مغلوب کرد.

منبع ورزش 3