شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده

09:52 - 1399/11/26
باشگاه پرسپولیس قصد دارد از مدافع سابق خود یعنی شجاع خلیل زاده رسما شکایت کند.
شکایت پرسپولیس از شجاع خلیل زاده

به گزارش "ورزش سه" جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال که امشب میهمان حضوری شبکه خبر بود، در پاسخ به سوالی درباره دعوای حقوقی پیش‌آمده میان باشگاه پرسپولیس و شجاع خلیل‌زاده و شکایت سرخ‌پوشان از مدافع سابق خود، پاسخ داد: ما در وهله اول تصمیمی که همکارانم در کمیته تعیین وضعیت گرفتند این بود که خودمان را برای رسیدگی به این پرونده صالح ندانستیم؛ از جهتی که موضوع داشت و حضور باشگاه قطری در این پرونده، اما کمیته محترم استیناف در سیستم پرونده را به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان ارجاع کرد.

او همچین توضیح داد: هنوز تصمیم ثانویه از سوی کمیته تعیین وضعیت گرفته نشده است اما در مرحله تصمیم‌گیری هستیم؛ چرا که در شرایط کرونایی ما دیگر جلسه رسیدگی ترجیحاً برگزار نمی‌کنیم و از طریق تبادل لوایح داریم رسیدگی‌ها را پیش می‌بریم که این مهم درباره این پرونده انجام شده و همکارانم در حال مشورت و اتخاذ تصمیم نهایی هستند.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.