صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی

01:00 - 1399/11/26
بهنوش بختیاری در تازه ترین پست اینستاگرامی خود عکسی از علی برقی و فرزندانش را برای طرفدارانش به اشتراک گذاشت و خبر فوت وی را اعلام نمود و علاوه برآن نظر خود را در مورد این اتفاق برای دنبال کنندگانش بازگو کرد.
صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی + عکس

همسرت رفت.. خودت رفتی... تكلیف دو تا فرزند نازنینت چی میشه علی؟؟؟

بمیرم كه چقدر عاشقانه بازیگری رو دوس داشتی و خود من شاهد بودم چطوری نمیخواستن تو باشی در حالیكه از خیلیا مستعدتر و زحمتكش تر بودی علی من میدونم تو دق كردی از غصه بی صفتا كار ندادن بهت... دركت نكردن... هفته پیش بهم گفتی كه حالت بهم میخوره از نامردی این ادما...

مخصوصا همكارایی كه هرگز دلشون حتی برای دو تا طفل معصوم تو نسوخت تسلیت به اندك رفقاش..هنوز داغ علی انصاریان و مهرداد میناوند رو داشتیم و تو هم رفتی آه كسانی كه شما همكاران من كمرنگشون كردید و روحشون رو كشتید دامن شما رو خواهد گرفت.... درود به شرف هركی با استعدادش اومد بالا ولی مرگ بر اون روحی كه با مافیا و لابی استعدادها رو كشت و زندگی ها رو از بین برد.... علی برقی دق كرد... دق كرد دق كرد

زندگینامه و بیوگرافی بهنوش بختیاری

 • نام:بهنوش
 • نام خانوادگی:بختیاری
 • تاریخ تولد:1354/2/29
 • محل تولد:تهران
 • مدرک تحصیلی:لیسانس زبان فرانسه
 • همسر:محمدرضا آرین

از تولد تا زندگی شخصی و خانواده بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران متولد شد.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی1

عکس یکسالگی بهنوش بختیاری

این بانوی هنرمند در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد و یک خواهر و دو برادر دارد که هر سه بزرگ تر از او هستند.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی11

بهنوش بختیاری در کودکی

بهرام پدر بهنوش بختیاری اصالت بختیاری است و از لرهای غیور کشورمان است اما اشرف خانم مادر خانم بازیگر تهرانی است و ماجرای ازدواج پدر و مادر بهنوش بختیاری به سال 45 و 46 بازمیگردد که برای اولین بار به صورت اتفاقی با هم دیدار کردند و در حالی که مادر بهنوش بختیاری تنها 13 ، 14 سال داشت زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی17

بهنوش بختیاری در کنار پدر و مادرش

بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند.

ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری تیرماه سال 87 ازدواج کرد و زندگی مشترک را با همسرش محمدرضا آرین آغاز کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی16

بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان

ماجرای انتساب عکس های مختلف به همسر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بارها و بارها در برنامه های مختلف و با انتشار پست های متعدد در اینستاگرام درباره عدم علاقه همسرش به انتشار عکس صحبت کرد اما تصاویر مختلفی به همسر خانم بازیگر نسبت داده شده است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی11

عکس منتسب به همسر بهنوش بختیاری

یکی از اولین عکس هایی که به همسر بهنوش بختیاری نسبت داده شد این عکس بود که بارها و بارها خانم بازیگر این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد که هیچ عکسی از همسرش در رسانه ها و فضای مجازی وجود ندارد.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی2

بهنوش بختیاری و مدیر برنامه هایش

یکی دیگر از عکس هایی که به عنوان همسر بهنوش بختیاری معرفی شد تصویر بالا بود که متعلق به آقای غفوری مدیر برنامه های بهنوش بختیاری است.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی12

بهنوش بختیاری و همکارش در کمپانی

بهنوش بختیاری با انتشار تصویر بالا نوشت:

ایشون همسر من نیستن....همکار من در کمپانی هستن که خودشون صاحب خانواده و همسرن. هیچ عکسی از همسر بنده در اینترنت موجود نیست...

مراسم ساده ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در یک مصاحبه به مراسم ساده ازدواجش اشاره کرد و گفت:مهریه من 14 سکه بهار آزادای است و من با یک عقد محضری و خرید یک قرآن با جلد چرمی بسیار زیبا بدون خرید حتی یک حلقه، طلا و جواهر و پوشیدن لباس عروسو آرایشگاه رفتن راهی خانه بخت شدم و زندگی مشترکم را آغاز کردم.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی12

بهنوش بختیاری در باغ مظفر

ماجرای بچه دار نشدن بهنوش بختیاری و سرپرستی فرزند از بهزیستی

بهنوش بختیاری سال 94 به عنوان بهترین بازیگر برای بازی در محله گل و بلبل انتخاب شد و مهمان برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانیشد. این بانوی هنرمند در این برنامه پرده از راز مادر نشدنش برداشت و گفت که دیگر این شنانس را ندارد که خودش صاحب فرزندی شود.

این بانوی هنرمند یکسال بعد اعلام کرد که قرار است یک دختر را به فرزندخواندگی قبول کند اما چند وقت بعد اعلام کرد که این امر به دلیل ارتباط نگرفتن همسرش با بچه میسر نشد و خانم بازیگر تنها سرپرستی این دختر را در بهزیستی برعهده دارد.

یگانه ، حنانه و مبینا سه دخترخوانده بهنوش بختیاری هستند که خانم بازیگر سرپرستی آنها را برعهده دارد.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی0

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون

بهنوش بختیاری حامی ترنس های ایرانی است و علاوه بر فعالیت های هنری به این فعالیت اجتماعی به شکلی جدی می پردازد.

آغاز بازیگری بهنوش بختیاری در سینما و تلویزیون

بهنوش بختیاری پیش از ورود به دنیای بازیگری به عنوان منشی صحنه فعالیت میکرد و از این طریق به دنیای سینما راه یافت. خانم بازیگر در حین فعالیت به عنوان منشی صحنه دوره ای یکساله را زمینه تئاتر زیرنظر مهتاب نصیرپوربازیگر کشورمان گذراند.

بهنوش بختیاری که سودای بازیگر شدن را در همان دوران که به عنوان منشی صحنه فعالیت میکرد را در سر داشت اولین بار در سال 75 در سریال هوای تازه به کارگردانی محمد رحمانیان به ایفای نقش پرداخت.

پشت دیوار شب به کارگردانی مهران تاییدی در سال 76 اولین تجربه بازیگری بهنوش بختیاری در سینما بود.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی16

عکس قدیمی بهنوش بختیاری در فیلم پشت دیوار شب

بهنوش بختیاری در فیلم هایی چون مهمان مامان ، روایت سه گانه، انتخاب ، ازدواج صورتی و این ترانه عاشقانه نیست به عنوان منشی صحنه حضور داشت.

بهنوش بختیاری در دنیای اجرا

بهنوش بختیاری علاوه بر تجربه بازیگری و منشی صحنه به عنوان مجری هم فعالیت داشته است.

برنامه آبرنگ به خاطره های زیبا و لطیفه های جالب مردم اختصاص داشت و یکی از تجربه های بهنوش بختیاری در دنیای اجرا بود.

شکلات تلخ با ساختری طنزگونه مسائل و مشکلات اجتماعی را به چالش میکشد و بهنوش بختیاری در این مستند به کارگردانی شاهین صمدپور به عنوان مجری حضور داشت.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی19

اجرای بهنوش بختیاری در شبکه نسیم

علایق بهنوش بختیاری:

موسیقی مورد علاقه ی بهنوش بختیاری موسیقی کلاسیک است و از بین خوانندگان پاپ به صدای رضا صادقیو مرحوم ناصر عبداللهی و مازیار علاقه دارد.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی7

مرحوم ناصر عبداللهی خواننده کشورمان

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی13

مازیار فلاحیخواننده موسیقی پاپ

بهنوش بختیاری اصلا از موسیقی رپ خوشش نمی آید. در کودکی دختر آرامی بوده سفر کردن را خیلی دوست دارد و در کودکی علاقه داشته مهماندار هواپیما شود.غذای مورد علاقه اش چلو کباب است و قورمه سبزیرا به صورت سرد دوست دارد و از علاقه مندان به کار خطاطی است ،به شعر خواندن علاقه ی زیادی دارد و به قول خودش تنها حسنش سریع انجام دادن کارها است.

بازی بهنوش بختیاری در فیلم همسرش :

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی6

بازی بهنوش بختیاری در شهر بزرگ نوشته همسرش

زندگی در شهر بزرگ یکی از تازه ترین محصولات شبکه نمایش خانگی است. فیلمی که رضا عطارانو بهنوش بختیاری بازیگران اصلی آن هستند و علی صادقیهم به عنوان راوی داستان حضور دارد. کارگردانی زندگی در شهر بزرگ برعهده محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری میباشد.

از خاطرات خوش آن سال‌ها می‌توانم به کار در پشت‌صحنه فیلم «مهمان مامان» استاد داریوش مهرجویی اشاره کنم که در سمت منشی صحنه در کنار سایر عوامل تولیدی این فیلم حضور داشتم اما در همان دوران هم سودای بازیگری و بازیگر شدن را در سر می‌پروراندم. سرانجام سال 1375 بود که این فرصت برایم به وجود آمد و در مجموعه «هوای تازه» ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کردم و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شدم. همان چیزی که گفتم سودایش را در سر داشتم و همین اتفاق باعث شد تا امروز بازی کنم و در کنار شما باشم و خیلی از شما من را به عنوان یک بازیگر بشناسید تا یکی از عوامل پشت صحنه فیلم. خواندن البته از نوع مجازش یکی دیگر از دغدغه‌های همیشگی‌ام بود.

در تمام این سال‌ها و در کنار بازیگری کلاس‌های آوازم را رها نکردم و ادامه‌اش دادم. فکر می‌کنم این تمام ماجرای حضور من تا امروز در کنار شماست. چیزی که توضیح بیشترش خارج از حوصله این صفحات است. فقط در پایان دلم نمی‌آید به نام یکی دونفر که در پیشرفت کاری‌ام خیلی به آنها مدیون هستم اشاره نکنم. کسانی که امروز در میان ما نیستند و شاید این اشاره به آنها ادای دینی باشد به محبت‌هایی که در حق من داشته‌اند. اول از همه زنده‌یاد حمیده خیر آبادی که مثل فرزندی به او علاقه داشته و دارم و بعد هم زنده‌یادان اردشیر افشین‌راد و مهدی ابالسلط. روحشان شاد.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی0

بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است

فیلم شناسی

سینما* استیگمات (۱۳۹۶) * مرداد (۱۳۹۵) * انزوا(۱۳۹۵) * قهرمانان کوچک (۱۳۹۵) * پنجاه کیلو آلبالو (۱۳۹۴) * مشکل گیتی (۱۳۹۴) * من (۱۳۹۴) * باورم کن (۱۳۹۳) * دریاکنار (۱۳۹۳) * دزد و پری (۱۳۹۳) * دوربین (۱۳۹۳) * پنج ستاره (۱۳۹۲) * ساکن طبقه وسط (۱۳۹۲) * کالسکه (۱۳۹۲) * عملیات مهد کودک (۱۳۹۱) *بازگشت به آینده (۱۳۹۰) * تو و من (۱۳۹۰) * ساعت شلوغی (۱۳۹۰) * آژانس ازدواج (۱۳۸۹) * اخراجی‌ها ۳ (۱۳۸۹) * داماد خجالتی (۱۳۸۹) * زن‌ها شگفت‌انگیزند (۱۳۸۹) * سه نفر روی یک خط (۱۳۸۹) * قبرستان غیرانتفاعی (۱۳۸۹) * هر چی خدا بخواد (۱۳۸۹) * ازدواج در وقت اضافه (۱۳۸۸) * حلقه‌های ازدواج (۱۳۸۸) * دلقک‌ها (۱۳۸۸) * عروسک (۱۳۸۸) * از ما بهتران (۱۳۸۷) * ده رقمی (۱۳۸۷) * دو خواهر (۱۳۸۷) * زندگی شیرین (۱۳۸۷) * شبانه روز (۱۳۸۷) * کیش و مات (۱۳۸۷) * مهمان مامان (۱۳۸۲) * قلعه یاسین (۱۳۷۹) * پشت دیوار شب (۱۳۷۶)

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی11

بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد

منشی صحنه* این ترانه عاشقانه نیست (۱۳۸۴) * ازدواج صورتی (۱۳۸۳) * انتخاب (۱۳۸۳) * روایت سه‌گانه (یک آرزوی کوچک) (۱۳۸۲) * مهمان مامان (۱۳۸۲) تلویزیون* ۱۳۷۷/۷۸ - مرگ در سکوت (شهریار پارسی‌پور، بازیگر) * ۱۳۷۹ - همسفر (قاسم جعفری) * ۱۳۸۱ - هزاران چشم (کیانوش عیاری، منشی صحنه) * ۱۳۸۲ - فرمان (مسعود عسگری) * ۱۳۸۳ - خانه به دوش (رضا عطاران، بازیگر) * ۱۳۸۴ - شبکه سه و نیم (داریوش کاردان، بازیگر) * ۱۳۸۴ - جایزه بزرگ (مهران مدیری، بازیگر) * ۱۳۸۴ - شب‌های برره (مهران مدیری، بازیگر) * ۱۳۸۵ - باغ مظفر (مهران مدیری، بازیگر) * ۱۳۸۶ - چارخونه (سروش صحت، بازیگر) * ۱۳۸۶ - زندگی به شرط خنده (مهدی مظلومی، بازیگر) * ۱۳۸۸ - عید امسال (سعید آقاخانی، بازیگر) * ۱۳۸۸ - دارا و ندار (مسعود ده‌نمکی، بازیگر) * ۱۳۸۹ - آسمان همیشه ابری نیست (سعید عالم‌زاده، بازیگر) * ۱۳۹۰ - چهار چرخ (محمد جواد مزدآبادی، بازیگر) * ۱۳۹۱ - مسیر انحرافی (بهرنگ توفیقی، بازیگر) *۱۳۹۱ - خداحافظ بچه (منوچهر هادی، بازیگر) * ۱۳۹۱ - خانه اجاره‌ای ۲ (شاهد احمدلو، بازیگر) * ۱۳۹۳ - خوب، بد، زشت (منوچهر هادی، بازیگر) * ۱۳۹۴ - محله گل و بلبل (احمد درویشعلی پور، بازیگر در تقش خانم چمنی) * ۱۳۹۵-محله گل و بلبل ۲ (احمد درویشعلی پور، بازیگر در نقش خانم چمنی)

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی10

تصاویر بهنوش بختیاری

شبکه نمایش خانگی* (۱۳۸۵) - گنج مظفر به کارگردانی مهران مدیری، بازیگر * (۱۳۸۹) - کار کاذب به کارگردانی مهرداد محتشمی‌پور، بازیگر * (۱۳۹۲) - شوخی کردم..! به کارگردانی مهران مدیری، بازیگر * (۱۳۹۳) - مردها فرشته نیستند به کارگردانی فرشاد ارج، بازیگر * (۱۳۹۳) - عشق تعطیل نیست به کارگردانی بیژن بیرنگ، بازیگر

فیلم شناسی بهنوش بختیاری

در ادامه این مطلب به معرفی اسامی فیلم های سینمایی و مجموعه های نمایش خانگی و سریال های بهنوش بختیاری خواهیم پرداخت.

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی13

لیلا حاتمیو بهنوش بختیاری

فیلم های سینمایی

 1. بی صدا حلزون (1398)
 2. ما همه با هم هستیم (1397)
 3. زندانی ها (1397)
 4. لازانیا (1397)
 5. آقای سانسور (1396)
 6. دم سرخ ها (1396)
 7. ما خیلی باحالیم (1396)
 8. استیگمات (1396)
 9. همه چی عادیه(1395)
 10. مرداد (1395)
 11. ماجان (1395)
 12. انزوا (1395)
 13. پا تو کفش من نکن (1395)
 14. قهرمانان کوچک (1395)
 15. پنجاه کیلو آلبالو(1394)
 16. مشکل گیتی (1394)
 17. من (1394)
 18. باورم کن (1393)
 19. دریاکنار (1393)
 20. دزد و پری (1393)
 21. دوربین (1393)
 22. پنج ستاره (1392)
 23. ساکن طبقه وسط (1392)
 24. کالسکه (1392)
 25. عملیات مهد کودک (1391)
 26. بازگشت به آینده (1390)
 27. تو و من (1390)
 28. ساعت شلوغی (1390)
 29. آژانس ازدواج (1389)
 30. اخراجی ها 3 (1389)
 31. داماد خجالتی (1389)
 32. زن ها شگفت انگیزند (1389)
 33. سه نفر روی یک خط (1389)
 34. قبرستان غیرانتفاعی (1389)
 35. هر چی خدا بخواد (1389)
 36. ازدواج در وقت اضافه (1388)
 37. حلقه های ازدواج (1388)
 38. دلقک ها (1388)
 39. عروسک (1388)
 40. خواب فروش (1388)
 41. از ما بهتران (1387)
 42. ده رقمی (1387)
 43. دو خواهر (1387)
 44. زندگی شیرین (1387)
 45. شبانه روز (1387)
 46. کیش و مات (1387)
 47. مهمان مامان (1382)
 48. قلعه یاسین (1379)
 49. پشت دیوار شب (1376)

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی5

گریم بهنوش بختیاری در فیلم لازانیا

سریال های تلویزیونی

1375 - هوای تازه

1376 - برگبار

1377 - ماجراهای خانه قدیمی

1377 - مرگ در سکوت

1378 - این زمینی ها

1378 - روزگار جوانی

1379 - داستان یک شهر

1379 - وکیل محله

1379 - سایه ها

1379 - همسفر

1380 - ماجراهای سرابی

1380 - روزهای آرزو

1380 - خانه آرزوها

1381 - هزاران چشم

1382 - فرمان

1383 - خانه به دوش

1383 - شبکه سه و نیم

1384 - جایزهٔ بزرگ

1384 - شب های برره

1384 - زندگی به شرط خنده

1385 - باغ مظفر

1385 - گل یا پوچ

1386 - چارخونه

1387 - عید امسال

1388 - دارا و ندار

1389 - آسمان همیشه ابری نیست

1390 - چهار چرخ

1391 - مسیر انحرافی

1391 - خداحافظ بچه

1392 - عصر پاییزی

1393 - خوب، بد، زشت

1394 - محله گل و بلبل

1395- محله گل و بلبل 2

1396- سارق روح

1397- محله گل و بلبل 3

1397- بر سر دوراهی

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی10

بهنوش بختیاری در سریال بر سر دوراهی

مجموعه های نمایش خانگی

(1385) - گنج مظفر به کارگردانی مهران مدیری، بازیگر

(1389) - کار کاذب به کارگردانی مهرداد محتشمی پور، بازیگر

(1392) - شوخی کردم.. ! به کارگردانی مهران مدیری، بازیگر

(1393) - مردها فرشته نیستند به کارگردانی فرشاد ارج، بازیگر

(1393) - عشق تعطیل نیست به کارگردانی بیژن بیرنگ، بازیگر

(1397) - بالشها به کارگردانی احمد درویشعلی پور ، بازیگر

عکسهای بهنوش بختیاری در نقش های مختلف

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی12

سوسن پرور، بهنوش بختیاری و حسین محب اهری در خوب بد زشت

صحبت های جالب بهنوش بختیاری در مورد فوت علی برقی16

عکس قدیمی بهنوش بختیاری و فلامک جنیدی