واکنش متفاوت مدافع لیورپول به باخت برابر لسترسیتی

23:41 - 1399/11/25
آرنولد مدافع راست لیورپول معتقد است علی رغم باخت برابر لستر سیتی، تیم نمایش خوبی از خود ارائه کرده است.
واکنش متفاوت مدافع لیورپول به باخت برابر لسترسیتی

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ نشانه ای از لیورپول فصل گذشته ندارند. قرمزها که فصل گذشته تا همین مقطع 70 امتیاز کسب کرده بودند در فصل جاری تنها 40 امتیاز به دست آورده اند؛ موضوعی که باعث شده حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیز برای آنها دشوار به نظر برسد.

لیورپول امروز نیز در ادامه روند ناامید کننده خود با نتیجه 3-1 از لستر سیتی شکست خورد تا به نوعی وارد یک بحران شود. ترنت الکساندر آرنولد مدافع انگلیسی لیورپول بعد از شکست امروز این تیم مقابل لسترسیتی گفت: " به عقیده من برای 70 تا 75 دقیقه عملکردی عالی از خود ارائه دادیم. در واقع فکر می کنم این یکی از بهترین عملکرد هایمان در طول این فصل بود. ما به خوبی توپ گیری و پرس را انجام می‌دادیم و به طور کلی لستر نمی‌توانست کار خاصی انجام دهد. "

واکنش متفاوت مدافع لیورپول به باخت برابر لسترسیتی6

آرنولد معتقد است که لیورپول امروز به شکل ناگهانی و شوک آور پیروزی را با شکست عوض کرده است. او در ادامه گفت: "نمایش شناوری از خود ارائه دادیم اما به شکلی کاملاً ناگهانی شرایط تغییر کرد. در واقع در عرض 10-15 دقیقه اوضاع کاملا عوض شد. همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد و روز خوبی که ما مقابل لستر داشتیم به بدترین شکل ممکن تمام شد."

منبع ورزش 3