گمانه زنی های فراوان درمورد ثروت عجیب مارادونا

23:29 - 1399/11/25
دیگو مارادونا اسطوره فوتبال دنیا چند ماه قبل به طرز مشکوکی از دنیا رفت و حالا درمورد ثروت وی گمانه زنی های فراوانی می شود.
گمانه زنی های فراوان درمورد ثروت عجیب مارادونا

به گزارش "ورزش سه"، حدود دو ماه قبل بود که جهان فوتبال با خبر درگذشت دیگو مارادونا در شوک عمیقی فرو رفت و از آن روز بارها اخبار و شایعات عجیبی در مورد این اتفاق تلخ منتشر شده است. حالا ماریانو اسرائلیت فاش کرد مارادونا ثروتی نجومی داشته، اما کسی از محل نگهداری و حفظ این پول ها خبر ندارد.

ماریانو اسرائلیت گفت: "محافظان مارادونا هرگاه نمی خواستند پاسخ کسی را بدهند شماره او را عوض می کردند. من به خانه دیگو رفتم و به او گفتم دو بار برایت پیام گذاشتم، پس چرا پاسخ ندادی. من وقتی شماره جدید مارادونا را خواستم متوجه شدم شماره یک خط زیر دستگاه تلفن او نوشته شده است.

گمانه زنی های فراوان درمورد ثروت عجیب مارادونا18

من برای آخرین بار دیگو را در سپتامبر 2020 دیدم و او در ماه نوامبر درگذشت. اما آخرین بار مارادونا خیلی ناراحت بود، او زانویش را جراحی کرده، بیمار بود و من به ملاقات دیگو در کلینیک اولوس رفتم. شرایط مارادونا بهتر شده بود، اما راه رفتن همچنین برای او دشوار بود. او بسیار درد داشت و از این موضوع ناراحت بود.

دست دیگو را رها کردند، آنها می دانستند که او دارای مشکلات قلبی است و دارو مصرف نمی کند. وقتی مارادونا به مکزیک برگشت به من گفت نمی دانی که چگونه بعد از آمدن از دبی بهبود یافتم. مارادونا به من گفت که 100 میلیون دلار پول دارد، اما حالا هیچ کس نمی داند این مبالغ کجا هستند. به دیگو گفتم تو یک پادشاه هستی و باید همانطور که لیاقتش را داری زندگی کنی. اما در پایان مارادونا در شرایطی فوت کرد که خانه اش هرگز تهویه مطبوع و گرمایش مرکزی نداشت."

منبع ورزش 3