بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!

23:16 - 1399/11/25
تیم لیورپول همچنان برروی نوار باخت قرار دارد و با شکست برابر لسترسیتی به نوعی روند اسفناک خود را تکمیل کرد.
بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امروز در مقابل لسترسیتی و با افت محسوس در دقایق پایانی 1-3 مغلوب شد تا یک نتیجه ضعیف دیگر در کارنامه این تیم ثبت بشود. وقتی این تیم فصل گذشته و با اقتدار در فاصله چند هفته مانده به پایان فصل قهرمان لیگ برتر شد کمتر کسی تصور می کرد در فاصله چند ماه چنین اتفاقاتی رخ بدهد، اما حالا فاصله لیورپول با صدر جدول بسیار زیاد شده است.

لیورپول برای اولین بار از نوامبر 2014 و زمانی که سرمربی این تیم برندان راجرز، مرد اول فعلی لستر بود در سه بازی متوالی در لیگ برتر مغلوب شده بود و حالا این اتفاق تقریبا بعد از هفت سال دوباره تکرار شده است.

مرسی سایدی ها حریف مورد علاقه جیمی واردی، ستاره گلزن لسترسیتی محسوب می شوند. واردی تا به حال هشت بار دروازه لیورپول را باز کرده که این تعداد گل مساوی با گل های این بازیکن برابر منچسترسیتی است و واردی تنها در مقابل آرسنال با 11 گل عملکرد بهتری داشته است. در صورتی که منچسترسیتی در هر دو بازی عقب افتاده خود به پیروزی دست یابد اختلاف لیورپول با این تیم در صدر جدول به 16 امتیاز خواهد رسید و دیگر تقریبا باید گفت تکرار قهرمانی برای این تیم امکان پذیر نیست.

بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!19

بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!16

بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!17

بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!3

بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!8

بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!1

بدترین لیورپول کلوپ را تماشا کنید!16

منبع ورزش 3