لستر3- لیورپول1: خداحافظی زود هنگام با تکرار قهرمانی!

22:37 - 1399/11/25
تیم لیورپول در دیدار جذاب و پرگل برابر لسترسیتی با نتیجه سه بر یک شکست خورد و دیگر شانسی برای قهرمانی در این فصل لیگ برتر ندارد.
لستر3- لیورپول1: خداحافظی زود هنگام با تکرار قهرمانی!

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس ترین بازی های هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس امروز لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور میزبان لیورپول بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 3-1 به سود میزبان تمام شد.

لیورپول کار را بسیار هجومی آغاز کرد و چندین حمله روی دروازه لسترسیتی ترتیب داد. در دقیقه 10 محمد صلاح در مصافی تقریباً تک به تک با دروازه حریف قرار گرفت اما نتوانست در ضربه نهایی را به خوبی بزند.

لستر3- لیورپول1: خداحافظی زود هنگام با تکرار قهرمانی!12

در دقیقه 20 محمد صلاح یک بار دیگر با دروازه لستر تک به تک شد اما پاس خوب او در دهانه دروازه به سادیو‌مانه نرسید تا مدافعان حریف توپ را راهی کرنر کنند.

دقیقه 26 این بار روبرتو فیرمینو روی پاس محمد صلاح با دروازه لسترسیتی تک به تک شد اما ضربه او در زاویه‌ی تقریباً بسته توسط کسپر اشمایکل به کرنر فرستاده شد. چند ثانیه بعد باز هم این ستاره برزیلی می توانست گلزنی کند اما این مرتبه نیز در مقابل دروازه لستر ناکام بود.

در دقیقه 36 لسترسیتی اولین موقعیت بسیار خوب خود را خلق کرد اما ضربه سر جیمی واردی با واکنش خوب آلیسون بکر همراه بود.

لستر3- لیورپول1: خداحافظی زود هنگام با تکرار قهرمانی!7

مهم ترین موقعیت بازی در نیمه اول دقیقه 42 خلق شد؛ جایی که جیمی واردی با دروازه لیورپول تک به تک شد اما ضربه محکم او با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و راهی اوت شد.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد جیمی واردی یک بار دیگر با دروازه لیورپول تک به تک شد اما این بار ضربه او توسط آلیسون بکر مهار شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل تمام شود.

لیورپول نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه 57 گلزنی کند اما ضربه ایستگاهی الکساندر آرنولد با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 67 بالاخره قفل دروازه‌ها شکست و محمد صلاح موفق شد گل اول لیورپول را به ثمر برساند. ستاره مصری با یک ضربه تکنیکی و مهار نشدنی درون محوطه جریمه نتیجه را 1-0 کرد.

لستر3- لیورپول1: خداحافظی زود هنگام با تکرار قهرمانی!8

در دقیقه 78 لسترسیتی به گل تساوی دست یافت. جیمز مدیسون ضربه آزادی را از زاویه بسته وارد دروازه لیورپول کرد که در ابتدا کمک داور به اشتباه آن را مردود اعلام کرد اما بعد از مراجعه به VAR مشخص شد که گل در شرایط سالم به ثمر رسیده تا نتیجه 1-1 شود.

چند ثانیه بعد اشتباه عجیب مدافع لیورپول و البته آلیسون بکر جیمی واردی را در مقابل دروازه خالی لیورپول قرار داد و او نیز گلزنی کرد تا نتیجه 2-1 شود.

لستر3- لیورپول1: خداحافظی زود هنگام با تکرار قهرمانی!8

لسترسیتی می توانست گل سوم را هم وارد دروازه لیورپول کند اما واکنش فوق العاده آلیسون بکر مانع از این موضوع شد و ضربه را از روی خط دروازه مهار کرد.

در دقیقه 85 حملات ادامه دار لسترسیتی نتیجه داد و هاروی بارنز در مصاف تک به تک با دروازه لیورپول موفق شد گل سوم را به ثمر برساند تا نتیجه 3-1 شود.

لستر3- لیورپول1: خداحافظی زود هنگام با تکرار قهرمانی!8

در ادامه نیز حملات لیورپول بی‌ثمر بود تا بازی با همان نتیجه 3-1 به سود لستر تمام شود و روند ناامیدکننده لیورپول ادامه پیدا کند.

منبع ورزش 3