شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟

23:49 - 1399/11/25
گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی زوج بازیگر معروف سینما دارای سه فرزند هستند که عکس های پسر این خانواده را با شما به اشتراک گذاشتیم.
شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟

گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی زوج بازیگر معروف سینما بودند که چند سال پیش به علت فوت اسماعیل خانی از هم جدا شدند. آنها سه فرزند دارند که همگی در خارج زندگی می کنند.

پسر گوهر خیراندیش امید

تصویری از امید اسماعیل خانی و همسرش

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟4

پسر گوهر خیراندیش و همسرش

بد نیست درباره گوهر خیراندیش بیشتر بدانید

گوهر خیراندیش متولد ۱ شهریور ۱۳۳۳ در شیراز، بازیگر و گوینده است. فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنری های زیبا است، در رادیو چندین برنامه حضور داشته و تجربه تدریس در ورک شاپ های معروف خارج از ایران را نیز دارد.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟20

بازیگر معروف

جمشید اسماعیل خانی، بازیگر تئاتر و سینمای ایران راه گوهرخیراندیش را ابتدا به عرصه هنر و بعد به عرصه خصوصی زندگی اش باز کرد. آقای اسماعیل خانی او را برای نقش عذرا بند انداز در نمایش عروس، انتخاب کرد، او در این نقش خوش درخشید و همین آغازگر فعالیتش با گروه تئاتر فارس شد، کلاس یازده دبیرستان بود که دل به جمشید اسماعیل خانی داد و با وجود مخالفت های خانواده، با او ازدواج کرد.بعد از مدتی فعالیت خانوم خیراندیش به استخدام اداره فرهنگ و هنر شیراز در آمد.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟0

امید پسر گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش و زنده یاد جمشید اسماعیل خانی صاحب یک پسر بنام امید و دو دختر بنام آزاده و آناهیتا هستند، که آناهیتا همسو با پدر و مادر خود وارد عرصه بازیگری شده است.

خیراندیش در سه رشته زبان انگلیسی، بازیگری و پزشکی برای دانشگاه پذیرفته شد. اولین باری که خون از دست امید پسرش جاری شد، فهمید که برای پزشکی ساخته نشده است. می گوید اتفاقی با یکی از دوستانش که دانشجوی دانشکده هنرهای دراماتیک بود، برخورد کرد و او تشویقش کرد که رشته بازیگری را انتخاب کند.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟5

بازیگر زن و دخترش

درباره گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش، بعد از درگذشت همسرش جمشید اسماعیل خانی، در جشنواره فیلم های دینی در یزد، صورت کارگردان جوانی که قصد بوسیدن دستش را داشت، بوسید. او یکی از شاگردان قدیم همسرش بود. این کار باعث شد او مدتی ممنوع التصویر شود

دو سال بعد از آن در جشن خانه سینما، گوهر خیراندیش با دست کش به محمدرضا شریفی نیا، بازیگر سینما دست داد و باز هم برای مدتی ممنوع التصویر شد.

زندگینامه گوهر خیراندیش

 • نام: گوهر

 • نام خانوادگی: خیراندیش

 • تاریخ تولد: 1333/6/1

 • محل تولد:شیراز

 • تحصیلات: کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر

 • همسر: جمشید اسماعیل خانی(درگذشته)

 • فرزندان: امید، آزاده و آناهیتا

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟14

زندگی شخصی گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان اول شهریور ماه سال 1333 در شیراز متولد شد.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟3

گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون

این بانوی هنرمند مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر را از دانشکده هنرهای زیبا دریافت کرد و از سال 1349 وارد دنیای هنر شد.

گوهر خیراندیش فعالیت هنری خود را از سال 1349 و با گروه تئاتر در شیراز آغاز کرد. در همین سال بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این دو گشت.

گوهر خیراندیش سال 1357 در دانشگاه تهران قبول شد و به همراه همسر و فرزندانش از شیراز به تهران آمد و در کنار درس خواندن به فعالیت در تئاتر پرداخت.

این بانوی هنرمند در سه رشته پزشکی، زبان انگلیسی و هنر در دانشگاه قبول شد اما بنابر علاقه ای که داشت هنر را انتخاب کرد و از این انتخاب راضی و خوشحال است و اگرچه به پزشکی هم علاقه داشت اما به دلیل ترس از خون تصمیم گرفته به سراغ این رشته نرود.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟14

ازدواج گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش از آن دسته هنرمندان است که زندگی مشترکش را خیلی زود آغاز کرد و در دوران دبیرستان بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج آنها گردید.

این بانوی هنرمند کشورمان در برنامه دورهمی در شرح ماجرای ازدواجش گفت:

وقتی کلاس نهم بودم و در تئاتر مشغول بازی بودم آقای اسماعیل خانی من را به خانه میرساند. یکی از روزها وقتی من را به خانه رساند مادرم به او گفت لطفا دیگر این کار را نکنیید من خودم به دنبال دخترم می آیم. یک روز اسماعیل خانی گفت به مادرت بگو آبگوشتدرست کند تا من به خانه شما بیایم. وقتی به منزل ما آمد ماجرای ازدواج را مطرح کرد که مادرم گفت:دختر من خیلی جوان است و هیچ کاری بلد نیست حتی بلد نیست لباس هایش را جمع کند و اصلا نمیتواند یک زندگی را اداره کند ولی ما 38 سال با هم زندگی کردیم.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟10

گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی

جمشید اسماعیل خانی همسر گوهر خیراندیش

جمشید اسماعیل خانی همسر گوهر خیراندیش بانوی هنرمند کشورمان بود که 20 فروردین ماه سال 1329 متولد شد و 18 فروردین 1381 درگذشت.

این هنرمند کشورمان بازی در تئاتر را سال 1349 آغاز کرد و راهی برای ورود گوهر خیراندیش هم به دنیای هنر شد و سال 1368 با فیلم «زیر بام های شهر» به کارگردانی اصغر هاشمی به دنیای سینما وارد شد.

سال 1364 با بازی در مجموعه آئینه به دنیای تلویزیون راه یافت و در سریال هایی چون مرغ حق، روزی روزگاری، آپارتمان، شلیک نهایی، زیرگنبد کبود، سفر به چذابه، یحیی و گلابتون، همسایه ها، کت جادویی و... به ایفای نقش پرداخته است.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟8

گوهر خیراندیش در کنار جمشید اسماعیل خانی

مهریه گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در سالروز درگذشت جمشید اسماعیل خانی مهمان برنامه حالا خورشید شد و در این برنامه درباره مهریه اش گفت:

مهریه من یک کاسه نبات، کلام الله مجید، نمکطعام، 5 تا سکه به نیت پنج تن، ابریشم و گل نرگس که من این مدل مهریه را میوه ممنوعه هم آورده بودم و یکی از خصوصیات اخلاقی جمشید این بود که همیشه برای من گل میخرید و روزی که فوت کرد هم همه خانه ما پر از گل بود.

فرزندان گوهر خیراندیش

حاصل ازدواج گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی سه فرزند است.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟15

عکسی از پسر گوهر خیراندیش و نوه اش

یک پسر به نام امید که در آلمان زندگی میکند و دو دختر به نام های آزاده و آناهیتا که آزاده در ایران است و به سمت بازیگری سوق پیدا کرده است اما آناهیتا دیگر فرزند گوهر خیراندیش در آمریکا زندگی میکند.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟16

گوهر خیراندیش در کنار پسر و دخترش

آسیب های گوهر خیراندیش هنگام فیلمبرداری

گوهر خیراندیش یکی از بازیگرانی است که تجربه آسیب های متعدد سر صحنه را دارد و بارها و بارها سر صحنه با حادثه مواجه شده است.

این بانوی بازیگر در 29 مهرماه 139، هنگام ایفای نقش در فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، به کارگردانی بهروز افخمیبر اثر سانحه تصادف دچار مصدومیت شد و از ناحیه سر و استخوان ترقوه دچار شکستگی شد.

سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم یکی دیگر از سریال هایی بود که گوهر خیراندیش سر صحنه آن دچار مصدومیت شد. 23 فروردین ماه 1396 بود که این بانوی هنرمند سر صحنه سریال دیوار به دیوار از ناحیه مچ پا دچار سانحه شد و این اتفاق باعث پاره شدن تاندون پایش گردید و مجبور به عمل جراحی شد.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟0

مصدومیت گوهر خیراندیش در آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

بازیگری گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش فعالیت در تئاتر را از سال 1349 در شیراز آغاز کرد و بعد از مهاجرت به تهران به ادامه فعالیت هایش در تهران پرداخت و سال 1365 با فیلم روزهای انتظار اصغر هاشمی فعالیت در سینما را آغاز کرد.

مجموعه آئینه در سال 1364 اولین تجربه بازیگری گوهر خیراندیش در تلویزیون بود.

گوهر خیراندیش بانوی گریم های خاص سینما

گوهر خیراندیش یکی از بازیگران زن سینمای ایران است که تجربه گریم هایی متعدد را در سالهای بازیگری اش دارد.

این بانوی هنرمند در فیلم اختاپوس، توکیو بدون توقف، بانو و... با گریم هایی دیدنی و خاص مقابل دوربین رفت و به ایفای نقش پرداخت.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟20

گوهر خیراندیش با گریم های مختلف

نقش های ماندگار گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در نقش های ماندگار زیادی در سینما و تلویزیون خوش درخشید و با بازی در این نقش ها ماندگار شد که ما در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناکمروری بر برخی از این نقش ها خواهیم داشت.

گوهر خیراندیش در بانو

شاید اگر بخواهیم یکی از بهترین نقش های گوهر خیراندیش را نام ببریم باید به فیلم بانو ساخته داریوش مهرجویی اشاره کنیم. بانو شاهکاری از داریوش مهرجویی بود که سال 70 ساخته شد و گوهر خیراندیش در این فیلم ایفاگر نقش هاجر بود.

بانو نقطه عطفی در کارنامه هنری گوهر خیراندیش محسوب میشود که این بانوی هنرمند با گریمی بی نظیر در آن به ایفای نقش پرداخت و توانست تندیس بهترین بازیگر جشن خانه سینما را دریافت کند.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟6

گریم گوهر خیراندیش در فیلم بانو

گوهر خیراندیش در دایره زنگی

یکی دیگر از بهترین نقش های گوهر خیراندیش مربوط به بازی او در فیلم دایره زنگی به کارگردانی پریسا بخت آور و نویسندگی اصغر فرهادی است که پرفروش ترین فیلم فروردین 87 بود.

گوهر خیراندیش در نقش پروین خانم فیلم دایره زنگی در نقش مادری سنتی که با دنیای مدرن امروز همکاهنگی ندارد ایفاگر یکی از بهترین نقش های کارنامه هنری اش شد.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟8

گوهر خیراندیش، مهران مدیری، محمدرضا شریفی نیاو بهاره رهنمادر دایره زنگی

گوهر خیراندیش در فیلم دعوت

فیلم دعوت به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا سال 1387 ساخته شد و یکی از فیلم های چند داستانی و پرستاره سینمای ایران بود.

گوهر خیراندیش در این فیلم ایفاگر نقش سیدخانم بود و برای بازی در این فیلم برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از دوازدهمین جشن خانه سینما شد.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟5

گوهر خیراندیش در کنار بازیگران فیلم دعوت

گوهر خیراندیش در رسم عاشق کشی

فیلم سینمایی رسم عاشق کشی به کارگردانی خسرو معصومی سال 1381 ساخته شد و در بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد.

گوهر خیراندیش یکی از هنرمندانی بود که در این فیلم سینمایی مقابل دوربین رفت و برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟5

عکسی از گوهر خیراندیش در فیلم رسم عاشق کشی

فیلم شناسی گوهر خیراندیش

در ادامه این مطلب اسامی فیلم و سریال های گوهر خیراندیش را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

فیلم های سینمایی گوهر خیراندیش

 1. 1398 خوب، بد، جلف 2:ارتش سری پیمان قاسم خانی
 2. 1397 مشت آخر مهدی فخیم زاده
 3. 1397 کلوپ همسران مهدی صباغ زاده
 4. 1397 مردی بدون سایه علیرضا رئیسیان
 5. 1398 سامورایی در برلین مهدی نادری
 6. 1397 پاستاریونی سهیل موفق
 7. 1396 دشمن زن کریم امینی
 8. 1396 ماهور مجید نیامراد
 9. 1396 لس آنجلس تهران تینا پاکروان
 10. 1394 فصل نرگس نگار آذربایجانی
 11. 1395 خانه دیگری بهنوش صادقی
 12. 1394 من و شارمین بیژن شیرمرز
 13. 1395 نیمه شب اتفاق افتاد تینا پاکروان
 14. 1393 در مدت معلوم وحید امیرخانی
 15. 1393 رخ دیوانه ابوالحسن داودی
 16. 1393 ایران برگر مسعود جعفری جوزانی
 17. 1393 آتش بس 2 تهمینه میلانی
 18. 1393 شیفت شب نیکی کریمی
 19. 1392 آذر، شهدخت، پرویز و دیگران بهروز افخمی
 20. 1392 نقش نگار علی عطشانی
 21. 1390 آهوی پیشونی سفید جواد هاشمی
 22. 1390 میگرنمانلی شجاعی فرد
 23. 1390 روییدن در باد رهبر قنبری
 24. خنده در باران داریوش فرهنگ
 25. 1389 علفزار
 26. 1389 در امتداد شهر علی عطشانی
 27. 1387 دل شکسته علی روئین تن
 28. 1387 تهران 1500 بهرام عظیمی
 29. 1387 دعوت ابراهیم حاتمی کیا
 30. 1387 صندلی خالی سامان استرکی
 31. 1387 کلانتری غیرانتفاعی یدالله صمدی
 32. 1387 یک اشتباه کوچولو محسن دامادی
 33. 1386 دایره زنگی پریسا بخت آور
 34. 1386 استخوونای بابام مهدی رضازاده فخار
 35. 1385 قاعده بازی
 36. 1385 خواستگار محترم داوود موثقی
 37. 1385 محاکمه ایرج قادری
 38. 1385 بی وفا اصغر نعیمی
 39. 1383 گل یخ کیومرث پوراحمد
 40. 1383 تردست محمدعلی سجادی
 41. 1381 سیزده گربه روی شیروانی علی عبدالعلی زاده
 42. 1383 مکس سامان مقدم
 43. 1382 نقاب (پوکر) کاظم راست گفتار
 44. 1381 توکیو بدون توقف سعید عالم زاده
 45. 1381 دنیا منوچهر مصیری
 46. 1381 واکنش پنجم تهمینه میلانی
 47. 1381 رسم عاشق کشی خسرو معصومی
 48. 1380 ارتفاع پست ابراهیم حاتمی کیا
 49. 1380 نان و عشق و موتور 1000 ابوالحسن داودی
 50. 1380 مربای شیرین مرضیه برومند
 51. 1378 میکس داریوش مهرجویی
 52. 1378 سهراب سعید سهیلی
 53. 1377 جنگجوی پیروز کمال تبریزی
 54. 1377 شیدا کمال تبریزی
 55. 1376 ساغر سیروس الوند
 56. 1374 چهره سیروس الوند
 57. 1373 بوی خوش زندگی ابوالحسن داوودی
 58. 1371 خانواده عیالوار پرویز صبری
 59. 1371 لبه تیغ جمال شورجه
 60. 1371 یک مرد، یک خرس مسعود جعفری جوزانی
 61. 1370 مدرسه پیرمردها علی سجادی حسینی
 62. 1370 بانو داریوش مهرجویی
 63. 1369 سایه خیال حسین دلیر
 64. 1369 همه یک ملت حسین مختاری
 65. 1368 زیر بام های شهر اصغر هاشمی
 66. 1367 شاخه های بید امرالله احمدجو
 67. 1367 شب حادثه سیروس الوند
 68. 1367 روز باشکوه کیانوش عیاری
 69. 1366 با من از فردا بگو فریدون کوچکیان
 70. 1365 روزهای انتظار

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟11

گلناز خالصی و گوهر خیراندیش در فیلم مشت آخر

سریال های گوهر خیراندیش

 1. 1399 زیر خاکی
 2. 1398 مرضیه
 3. 1396 دیوار به دیوار 2
 4. 1395 دیواربه دیوار
 5. 1394–1395 معمای شاه ب
 6. 1392–1393 ما فرشته نیستیم
 7. 1392 مادر
 8. 1391–1392 کلاه پهلوی
 9. 1391 دختران حوا
 10. 1391 علفزار
 11. 1390 ناز و نیاز
 12. 1389–1390 ستایش
 13. 1389 توطئه فامیلی
 14. 1389 بچه ها نگاه می کنند
 15. 1389 همچون سرو
 16. 1383–1388 مختارنامه
 17. 1387–1388 جستجوگران
 18. 1387 اشک ها و لبخندها
 19. 1387 تله فیلم «یک بام و دو هوا»
 20. 1387 تله فیلم «دست راست من»
 21. 1386 میوه ممنوعه
 22. 1385 تله فیلم «خواستگار محترم»
 23. 1385 تله تئاتر «دلاله»
 24. 1381–1382 جزیره جادو
 25. 1380–1381 سفر سبز
 26. 1379 خانه ما
 27. 1379 همسایه ها
 28. 1377 چشم به راه
 29. 1377 میعاد
 30. 1377 ماجراهای خانواده تمدن
 31. 1375–1376 سیاه، سفید، خاکستری
 32. 1374 آشپزباشی و قبله عالم
 33. 1374 بی بی یون
 34. 1374 دو پنجره
 35. 1374 زیر گنبد کبود
 36. 1373 حباب
 37. 1371 روزگار وصل
 38. 1370–1371 روزی روزگاری
 39. 1367 تله تئاتر «گزارش محرمانه اکتاویو والدز»
 40. 1366 سایه های بلند
 41. 1366 این شرح بی نهایت
 42. 1365 مدرس
 43. 1365 تله تئاتر «مستأجر جدید»
 44. 1364 آئینه

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟14

گوهر خیراندیش در سریال زیرخاکی

گوهر خیراندیش در نمایش خانگی

 • 1397 هیولا
 • 1393 عمو جان هیتلر
 • 1390 ساخت ایران

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟1

گوهر خیراندیش در کنار مهران مدیری و پیمان قاسمخانی

نمایش های گوهر خیراندیش

 1. ملاقات بانوی سالخورده حمید سمندریان
 2. گل یخ کیومرث پوراحمد
 3. عروسی خون (نمایش)عروسی خون علی رفیعی
 4. خاک جمشید اسماعیل خانی 1349
 5. مضرات دخانیات علی شجاعیان 1349
 6. افسانه وفا احمد سپاسدار 1351
 7. شهر بیدار حبیب دهقان نسب 1351
 8. نابغه ای از دودمان اریارمنه حمید مظفری 1352
 9. مار در استین مجید افشاریان 1352
 10. رستم و سهراب حمید مظفری 1352
 11. پهلوان کچل حمید مظفری 1353
 12. از نو حمید مظفری 1354
 13. مستاجر لایق 1355
 14. ادب مرد به ز دولت اوست لایق 1358
 15. قهوهخانه ای در آخر زمان لایق 1356
 16. بلبل سرگشته لایق 1358
 17. وزیر خان لنکران جمشید اسماعیل خانی 1358
 18. چشم در برابر چشم جمشید اسماعیل خانی 1351
 19. خرس نوشته علی شجاعیان 1359
 20. خواستگاریعلی شجاعیان 1359
 21. پروانه مفرغی جمشید اسماعیل خانی 1359
 22. گرگ نعمت اسدالهی 1358
 23. پروازبندان عباس جمالی 1356
 24. دیکته و زاویه غلامحسین ساعدی، عباس جمالی 1356
 25. شویک در جنگ جهانی دوم فرهاد مجدآبادی 1360
 26. انژلیکا ایرج راد1359
 27. هرراتی و کوریانی فرهاد مجدآبادی 1361
 28. حماسه ننه خضیره کار گروهی اداره برنامه نمایش 1359
 29. شرف خون
 30. تراژدی کسری مجید مظفری1362
 31. ادب مرد به ز دولت اوست فرهاد مجد آبادی
 32. غارنشینان گوهر خیراندیش 1365
 33. مستاجر جدید کرم رضایی 1367
 34. توکایی در قفس گوهر خیر اندیش1351
 35. ماهی سیاه کوچولو گوهر خیر اندیش 1350
 36. خورشید خانوم گوهر خیر اندیش 1351
 37. حسنک کجایی گوهر خیر اندیش 1350
 38. گل آمد بهار آمد گوهر خیر اندیش 1349
 39. مهمانهای نا خوانده گوهر خیر اندیش 1349
 40. بلوغ ناصر نجفی 1358
 41. مستاجر جدید کرم رضایی 1365
 42. توراندوخت کرم رضایی 1375
 43. گزارش محرمانه اوکتاویا فرهاد مجد آبادی 1349
 44. چرخه آتش سیاوش تهمورث 1378
 45. عروسی خون دکتر علی رفیعی 1377
 46. روزی روزگاری آبادان دکتر علی رفیعی 1377

جوایز گوهر خیراندیش

 • 1380 فیلم ارتفاع پست برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن در بیستمین دوره جشنواره فیلم فجر
 • 1381 فیلم ارتفاع پست برنده بازیگر نقش مکمل زن سال در هفدهمین دوره منتخب نویسندگان و منتقدان
 • 1382 فیلم واکنش پنجم برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در هفتمین جشن خانه سینما
 • 1382 فیلم دنیا برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در هفتمین جشن خانه سینما
 • 1382 فیلم رسم عاشق کشی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر
 • 1387 فیلم دعوت برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در دوازدهمین جشن خانه سینما

عکس های گوهر خیراندیش

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟4

گوهر خیراندیش در کنار کمند امیرسلیمانی

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟16

گوهر خیراندیش در کنار فرهاد آئیشو سام درخشانی

شغل پسر گوهر خیر اندیش چیست؟9

گوهر خیراندیش و بازیگران ایران برگر