جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس

22:56 - 1399/11/25
بابک جهان بخش، خواننده ی محبوب پاپ کشورمان، عکس هایی از جشن تولد 9 سالگی پسرش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.
جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب

بابک جهانبخش خواننده معروف ایرانی پس از عمل قلبی که داشت به کیش رفت و در آنجا دوران نقاحتش را گذراند. او دوبار ازدواج کرده و از همسر اولش یه پسر به نام آرتا دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از جشن تولد پسر بابک جهانبخشرا برای شما قرار دهیم که او در اینستاگرام منتشر کرد.

جشن تولد پسر بابک جهانبخش آرتا

بابک جهانبخش به مناسبت تولد پسرش تصاویر زیر را منتشر کرد و نوشت:

پسر دوست‌ داشتنی من تاریخ تولد تو در تقویم فقط یک روز خاص نیست چرا که تو بارها و بارها، هر روز و هر روز در قلب من متولد می شوی به دنیا آمدن تو دلیل هر تپش قلبم است دلیل هر تپش قلبم مبارک

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس10

جشن تولد پسر بابک جهانبخش خواننده

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس0

تولد آرتا

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس16

تولد آرتا پسر خواننده معروف

همسر بابک جهانبخش نیز با انتشار تصاویر زیر نوشت:

پسر قشنگم تو‌هر روز‌ بزرگ‌تر میشی و‌من هر روز ناباورانه تر از گذشت سریع زمان پسر بودن تو برای من یه حسه و عشق مادرانه ی من نسبت به تو یه عشقه تو‌اعماق وجودم و خارج از رابطه ی بیولوژیکیه امیدوارم تمام عمرت پر از سلامتی و‌خنده های از ته قلب باشه حس مادرانمو به تو هیچ چیزی نمیتونه عوض کنه و بدون برای خوشحالیت هر زمان هر کاری بتونم میکنم عزیز دلم تو دیگه سال هاست تیکه ای قلبم شدی تولدت مبارک مرد کوچکم

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس13

جشن تولد پسر بابک جهانبخش خواننده معروف

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس20

آرتا و خواهرش

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس13

کیک تولد آرتا

بد نیست درباره بابک جهانبخش بیشتر بدانید

بابک جهانبخش با نام اصلی علی جهانبخش زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۶۲ خوانندهٔ پاپ اهل ایران است.

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس0

خواننده معروف

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم در آلمان آغاز نمود و بعد از پایان تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود.

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس12

خواننده معروف و همسرش

او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۷۶ و در ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

بیوگرافی بابک جهانبخش

 • نام اصلی : علی جهانبخش
 • سال تولد :1فروردین1362
 • محل تولد :بوخوم ، آلمان
 • ملیت : ایران
 • سبک : پاپ
 • سال فعالیت :1384 تا کنون

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه ای علی جهانبخش) متولد 1 فروردین 1362 در بوخوم آلمان، بابک جهانبخش از خوانندگان پرمخاطب موسیقی پاپ ایران است.

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس10

زندگینامه بابک جهانبخش

تحصیلات بابک جهانبخش

مدرک تحصیلی او دیپلم تجربی می باشد وی دارای مدرک صداگذاری موسیقی است

شروع از آلمان تا ایران

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از 5 سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره های آموزشی جدید را طی کرد و در سال 76 و در سن 14 سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تایید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود .

شهرت با نخستین آلبوم

در سال 1382 تولید اولین آلبوم او شروع شد و در سال 1384 آلبوم چی شده را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومین پدیده سال انتخاب شد او با انتشار آلبوم من و بارون در 21 تیر 91 وارد مرحله جدیدی از فعالیت هنری خود شد

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس8

پسر بابک جهانبخش

ازدواج با مروارید شهریاری همسر اولش در انگلیس

آشنایی خواننده ایرانی با همسر اولش مروارید شهریاری در کنسرتی که در لندن برگزار شد برمیگردد و آن دو با هم در این کنسرت آشنا شدند و این دوستی به ازدواج منجر شد .

بیوگرافی مروارید شهریاری

مروارید شهریاری، متولد تهران و دارای مدرک مدیریت بازرگانی است، او در حال حاضر یک شرکت بازرگانی و یک کتاب ترجمه شده تخصصی در حوزه بازگانی دارد

طلاق ازهمسر اول

همسر اولش یکی عوامل برگزار کننده کنسرتش در لندن بود . این زوج بدون خبر رسانه ها و در سکوت خبری و به دلیل نامعلومی از هم جدا شدند و طلاق گرفتند و یک پسر به نام آرتا از آنها باقی مانده است . مروارید شهریاری متولد تهران و فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی می باشد .

ازدواج مجدد

بابک بعد از جدایی همسر اولش با خانمی به نام پریا ازدواج کرده و برای اولین بار به مناسبت تولد همسرش عکسی از وی منتشر کرده و گفته است که برای هرز نرفتن و زندگی هرز نداشتن دوباره ازدواج کردم.

فوتبال ورزش حرفه ای

فوتبال که یکی از اجزای مهم زندگی من است فوروارد و هافبک راست، پست تخصصی من بود و در آلمان هم که بودم در تیم بوخوم، بازیکن تیم های مختلف رده سنی پایین اش بودم .در یک دوره حتی کاپیتان یکی از تیم ها بودم لباس تیم مان هم آبی بود.

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس0

تیپ بابک جهانبخش در کنسرتش

استقلالی ام

وقتی از بوخوم برگشتم به ایران، از آنجایی که همه خانواده من استقلالی بودند، من هم به این تیم علاقه مند شدم و بعد در مدرسه فوتبال این باشگاه هم ثبت نام کردم.

فوتبالم هم خوب بود و خوب هم پیشرفتکردم. ولی چون خلق و خوی من با بچه هایی که آنجا بودند فرق داشت، بعضی بی احترامی ها در آن روزها به من خیلی فشار می آورد.

همین باعث شد که دیگر قید فوتبال را بزنم

جالب اینجا بود چون همه میدانستند که من از آلمان آمده ام توقع یک یورگن کلینزمن از من داشتند و فکر می کردند که من یک آدم فضایی هستم هیچکس گلزنی های من را نمیدید و همیشه از من توقع داشتند که باید بهترین باشم.

ساز تخصصی

در سنین نوجوانی پیانو و گیتار مینواختم و بعد شروع کردم به آهنگسازی، تنظیم و…

اهل سفر کردن، کتاب خواندنهستید؟

اهل سفر کردن هستم ولی به خاطر مشغله زیاد وقت کتاب خواندن را ندارم.

کارتونهای زمان کودکیات یادت هست؟

تام و جری، پلنگ صورتی و فوتبالیستها

اهل فیلم دیدن هستید؟ آخرین فیلمی که دیدهاید چه بود؟

خیلی زیاد، «نفوذی» فیلم قشنگی بود.

دوست داشتی به کدام دوره از زمان سفر میکردید؟ چرا؟

زمان فرعون، چون میخواستم بپرسم که این اهرام مصر را به چه شکل ساخته اند.

روز اولی که به مدرسه رفتی را یادت هست؟

روز اولی که به مدرسه رفتم یادم میآید که یک کلاههایی شبیه همین کلاههای تولد خودمان به ما میدادند، داخل این کلاهها پر از شکلات و پاستیل بود و ما سال اولیها را بین مقاطع بالاتر میچرخاندند که همه به ما خوشامد بگویند اما من به جای اینکه حواسم به جشن باشد همش دستم در آن کلاه بود و شکلاتو پاستیلمیخوردم.

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس15

عکس بابک جهانبخش در کنسرت

رژیم غذایی

من ذاتا استعداد چاقی دارم؛ البته نه به این معنا که خیلی چاق شوم ولی اگر رعایت نکنم، خیلی زود تپل می شوم و به همین دلیل رژیم غذایی ام را معمولا رعایت می کنم.به نظرم یک هنرمند لازم است که تناسب اندامهم داشته باشد.

پوشش و لباس

خیلی برایم مهم است و حس می کنم بخشی از وجود یک انسان و مخصوصا یک هنرمند است؛ البته خیلی اهل این نیستم که دائم به ظاهر و موهایم برسم و مدل های مختلف را امتحان کنم .من اتفاقا در بحث پوشش هم طرفدار سادگی و راحتی هستم.

پیشنهادات بازیگری

برای ورود به سینما پیشنهاداتی داشته ام، ولی تا الان که مقاومت کرده ام ! به نظرم انجام بعضی از کارها فرد را تخریب می کند و هرکسی هرکاری نباید انجام دهد. نباید باوری که مردم از تو دارند را خراب کنی …

مسافرتی

اهل سفرم؛ مخصوصا جاهایی که دریا دارد بیشتر می روم و با طبیعت انسم بهتر است

به آهنگ هایم خیلی شبیه هستم

این خواننده موسیقی پاپ درباره نوع سبک موسیقی هایش و این که چقدر شبه ترانه هایش است با صراحت گفت:من عین ترانه هایم هستم و اصلا ترانه هام، خود من هستند چون آنها را با تمام وجودم خلق می کنم .

بابک جهانبخش در واکنش به این سوال که چرا اکثر ترانه های تو غمگین است گفت:شاید این طور باشد اما در بطن ترانه های من امید موج می زند .

وی خواست مخاطب و نزدیک بودن کارکترش به ترانه های اینچنینی را دو علت اصلی خواندن کارهای غمگین می داند و می گوید:من هیچ وقت خواندن ترانه های تلخ را دوست نداشتم بنابراین همیشه سعی می کنم در کارهایم روح امید موج بزند چرا که آدمی به امید زنده است .

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس19

سلفی پسر و همسر بابک جهانبخش

نظر او درباره موسیقی تکراری

مخاطب تکرار را می پسندد تنها به این خاطر سراغ کارهای متفاوت می روم تا برچسب تکراری و یکنواخت بودن از روی من برداشته شود. در واقع من در این سال ها به این باور رسیده ام که مخاطبان ما تکرار را دوست دارند چون وقتی از شما می خواهند که کاری شبیه « من و بارون»، «چی شده» یا «دوست دارم» اجرا کنی یعنی من تکراری می خواهم. فضاها محدود می شود اما خب ما هم مطمئنا چیزی را که مخاطبان مان می پسندند را کار می کنیم. من تمام چیزهایی را که می خوانم به خصوص ترانه ها و کارهایی که مال خودم است، درواقعیت تجربه کردم و تمام شان برای من واقعی و ملموس است شاید برخی از این کارها حس الان من نباشند ولی کاملا حس شان کردم. به همین خاطر تا چیزی را باور نداشته باشیم نمی توانیم آن را به همان خوبی انتقال دهیم. پس اگر محبوب می شود به نحوی به سازنده آن نزدیک و با حس آن درگیر است. مثلا من «ایده آل» را برای پسرم آرتا خواندم. حاضرم قسم بخورم زمانی که موسیقی را شروع کردم هیچ حمایتی نشدم .اصلا تا زمانی که پای پول وسط باشد کارها خراب می شوند.چیزی که در کل این سال ها شنیده شده و برایش زحمت کشیده ام با پول به​دست نمی آید.چون کاری که ساخته می شود باید دلی باشد نه بیزینسی

بدون پشتکار ترانه ای سروده نمی شود

بابک جهانبخش پشتکار، تلاش و شناخت مخاطب را رمز موفقیتش در عرصه موسیقی دانست و گفت:باید عاشق کارت باشی تا بتوانی اثری ماندگاری در موسیقی به ثبت برسانی و این نه به پارتی نیاز دارد و نه پول. وی افزود:در مسیر خوانندگی ام نه پدر پولداری داشتم و نه حمایت مالی خاصی شدم و فقط از حمایت معنوی خانواده بخصوص پدرم برخوردار بودم که به من پشتگرمی داد تا با قوت به کارم ادامه بدهم .

به نیاز مخاطبم همیشه احترام گذاشتم

بابک جهانبخش می گوید:تولید یک آلبوم بسیار کار دشواری است و من در ساخت ترانه هایم احترام خیلی زیادی به مخاطبان جوان و طرفدارانم می گذارم بطوریکه بیش از80 درصد کارهایم را براساس نیاز مردم تهیه می کنم و 20 درصد مابقی فکر و علاقه خودم است. بگفته وی من میدانم مخاطب از من چه سبک از موسیقی را می خواهد و من اصلا” عادت ندارم فقط سلایق شخصی ام را به مردم تحمیل کنم. جهانبخش آلبوم اکسیژن را مثال زد و گفت در این آلبوم یک ترانه بسیار متفاوتی خواندم که خیلی از دوستان به من گفتند که این چه سبکی بود که خواندی. وی تصریح کرد:باید به مخاطب احترام گذاشت چرا که او به من باور دارد و آن سبکی را که دوست دارد از من می خواهد چون با این سبک به آرامش می رسد .

توبه کردم و آلبوم هایم را دیرتر منتشر می کنم

بابک جهانبخش در بخش دیگر از صحبت هایش در برنامه امروز هنوز تموم نشده با اشاره به خستگی ناشی از اجرای کنسرتهای مختلف گفت:انتشار زود به زود آلبوم هم تبعاتی دارد که برای اینکه به آن مبتلا نشوم قصد دارم آلبوم هایم را با فاصله زمانی بیشتر منتشر می کنم. این خواننده جوان کشورمان همچنین از ورود آلبوم جدیدش به نام “مدار بی قراری” از نمیه نخست شهریور امسال خبر داد و گفت:پس از ورود این آلبوم دیگر یک نفس راحت می کشم .

بلیت کنسرت ها گران نیست بلکه درآمدهای مردم کم شده

بابک جهانبخش در واکنش به گرانی بلیت کنسرتها گفت:من معتقدم قیمت بلیت گران نیست بلکه درآمد و دریافتی مردم اندک است که نمی توانند به کنسرتها بیایند. او افزود:در تمام دنیا هزینه بلیت کنسرت و سینما خیلی خیلی گرانتر از ایران است .

وی با اعلام آمادگی برای برگزاری کنسرتهای ارزان در مناطق جنوبی شهر افزود:من حتی حاضرم دستمزدم از بابت کنسرتها را به پایین ترن مبلغ برسانم تا افراد بیشتری به سالن های برگزاری کنسرت بیایند اما متاسفانه هزینه سالن های برگزاری کنسرتها بسیار بالا است و تهیه کنندگان کنسرت باید بیشتر مراعات دوستاران هنر را بکنند .

کلا بچه دار شدن چه حسی برای شما دارد؟

بچه دار شدن در کنار تمام سختی هایی که دارد، لذت های عجیبی هم دارد و حس خوبیبه زندگی انسان می دهد؛ مثلا روزهایی که آرتا خانه نیست، دائم حس می کنم که یک چیزی در خانه کم است و آن حس و حال همیشگی وجود ندارد .

تابه حال شده برای آرتا کم گذاشته باشید؟

به نظرم پدر بودن این نیست که فقط شما کار کنید و پول دربیاورید و زندگی را بچرخانید . به نظرم پدر بودن یا مادر بودن این است که شما در کنار تمام مسوولیت هایی که دارید، به شکل معنوی هم باید کارهایی را برای فرزندتان انجام دهید . باید اعتراف کنم که به دلیل مشغله های کاری که داشته ام، در بخش کارهای معنوی، شاید برای آرتا کم گذاشته باشم و این کمی آزارم می دهد .

تا به حال شده هنگام اجرای یک آهنگ در کنسرت، شعر را فراموش کنید؟

بله؛در این جور مواقع یا خواندن آهنگ را به مردم واگذار می کنیم یا با شعر غلط ادامه می دهیم یا اینکه می گوییم یادم رفت .

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس17

بابک جهانبخش به همراه خانواده

شده که اتفاق بدی هنگام اجرای کنسرت ها برایتان رخ داده باشد؟

بله؛ متاسفانه این اتفاق افتاده است؛ مثلا من یک بار 12 اجرای پشت هم در برج میلاد داشتم و به شدت سرما خورده بودم و قبل از اجرای هر کنسرت، آمبولانس می آمد و آمپول دگزامتازونمی زدم و می رفتم روی استیج! این موضوع خیلی هم روی متابولیسم من تاثیر گذاشت و خیلی از چاق شدن ها و لاغر شدنهایم هم به همین دلیل بود که روی سیستم بدنی ام تاثیر گذاشته بود .

در همه اجراهای خود زنده می خوانید؟

بله؛ من همیشه زنده خوانده ام . اصلا معتقد هستم که اگر قرار است پلی بک بخوانم، اصلا چرا باید کنسرت اجرا کنم!؟ کنسرت یعنی خواننده باید اجرای زنده داشته باشد . به نظرم خواندن و آرتیست بودن ذاتی است و من همیشه وقتی می خواندم، خودم را می دیدم و دوست داشتم همیشه خودم باشم و از کسی تقلید نکنم و جای کسی نباشم . الان هم ادعا می کنم که در 10 سالی که در موسیقی هستم چون از صدای کسی تقلید نکردم، کسی هم نیامده که صدایش شبیه من باشد .

برای آینده و شغل آرتا هم فکر می کنید؟

خیلی زیاد . در وهله اول به سلامتش فکر می کنم و به اینکه همیشه سالم باشد . امیدوارم در هر زمینه ای که خودش دوست دارد موفق باشد؛ گرچه فکر می کنم او هم موزیسین می شود . گرایش بسیار زیادی به موسیقی دارد و مدام آهنگ های مرا می خواند .

جوایز

برندهٔ تندیس بهترین قطعهٔ موسیقی پاپ، بخش کارشناسی، از اولین جشنوارهٔ سالانهٔ موسیقی ما در سال ١٣٩١ برای قطعه من و بارون .

برندهٔ بهترین آهنگ تیتراژ برنامه های تلویزیونی در نوروز سال 1396 برای قطعهٔ بوی عیدی.

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس8

بابک جهانبخش خواننده پرطرفدار ایرانی

تک آهنگ های بابک جهانبخش

 1. ازم دوری نکن
 2. باغ بلور
 3. سپیده
 4. چیکار کنم
 5. دوباره
 6. همیشه
 7. من که باورم نمیشه
 8. پایان
 9. فکرشو کن
 10. تازگیا
 11. خاطره
 12. کاسهٔ گندم
 13. دریا
 14. پناهم بده
 15. منو از یاد ببر
 16. تابلوهای نقاشی (دمو)
 17. تمومه
 18. تیک و تیک
 19. سخته
 20. دوست دارم
 21. عاشقم کن (با دکلمهٔ سید علی ضیاء)
 22. آتیشم بزن
 23. دلسرد نشو از عشق
 24. بی تو می میرم
 25. تو چشمای منی
 26. برف
 27. صدای عشق
 28. فراموش کردم
 29. دریا (remix)
 30. سکوت
 31. طهران
 32. مثل همه
 33. به کسی چه
 34. اینا یعنی عشق
 35. خواب
 36. یه ساعت فکر راحت
 37. روزای ابری
 38. منظومه احساس
 39. کافه پاییز
 40. بوی عیدی
 41. دیوونه جان
 42. تو که حساسی
 43. حوای من
 44. پریزاد

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس10

عکس زیبا از پسر بابک جهانبخش

آلبوم های بابک جهانبخش

چی شده (13 آذر 1384)

1می دونمسالیا هوشمندبابک جهانبخششاهین خسروآبادی

2چی شدهرویا مجد آریاپیام هوشمندشاهین خسروآبادی

3یادتهداود بصیریشاهین خسروآبادیشاهین خسروآبادی

4حضوربهزاد جعفریبابک جهانبخششاهین خسروآبادی

5خورشید و ماهپیام هوشمندبابک جهانبخششاهین خسروآبادی

6مادربهزاد جعفریبابک جهانبخششاهین خسروآبادی

7زمزمهفرامرز جعفریبابک جهانبخش و شاهین خسروآبادیشاهین خسروآبادی

8تک و تنهافرامرز جعفریملودی ترکیشاهین خسروآبادی

9خداحافظمسعود هوشمندپیام هوشمندشاهین خسروآبادی

10یکی بود یکی نبودداود بصیریبابک جهانبخششاهین خسروآبادی

11نا مهربونیفرامرز جعفریبابک جهانبخششاهین خسروآبادی

12ریمیکس

بی اسم (22 آبان 1387)

شمارهنام قطعهترانه سراآهنگسازتنظیم کننده

1اگه نباشیبابک صحراییبابک جهانبخشپوریا حیدری

2فالمهدیه عربعلی صمدیپوریا حیدری

3رسمش نبودبهاره رسول زادگانبابک جهانبخشپوریا حیدری

4برو دیگهترانه مکرمبابک جهانبخشپوریا حیدری

5زمستوننغمه قاسمیبابک جهانبخشپوریا حیدری

6به کی داری فکر می کنیمریم اسدیبابک جهانبخشپوریا حیدری

7از چشم منحمیدرضا صمدیبابک جهانبخشپوریا حیدری

8تازگیاعلی بحرینیبابک جهانبخشپوریا حیدری

9چی نصیبت میشهمریم اسدیبابک جهانبخشپوریا حیدری

10می میرممهدیه عرببابک جهانبخشپوریا حیدری

11فکرشو کنداریوش شهریاریبابک جهانبخشپوریا حیدری

جشن تولد 9 سالگی پسر بابک جهانبخش تم زیبا و جذاب + عکس3

تصویری زیبا از بابک جهانبخش

احساس (30 خرداد 1389)

1با توامیر مسعود میردامادیبابک جهانبخشبابک جهانبخش

2احساسزینب علاقهپیام هوشمندپیام هوشمند

3رفتی و شکستیزینب علاقهبابک جهانبخشپیام هوشمند

4کجاییامیر مسعود میردامادیپیام هوشمندپیام هوشمند

5یاد توداریوش شهریاریبابک وزیریپوریا حیدری

6بد نیستمریم اسدیبابک جهانبخشپیام هوشمند

7بی ستارهسمیه کاویانیبابک جهانبخشپوریا حیدری

8بیخودیمریم اسدیبابک جهانبخشپوریا حیدری

9به کسی چهنغمه قاسمیبابک جهانبخشپوریا حیدری

10بخشیدمتبابک صحراییبابک جهانبخشپیام هوشمند

11پناهم بدهبابک صحراییبابک جهانبخشپوریا حیدری

زندگی من (17 خرداد 1390)

1باور کنبابک جهانبخشبابک جهانبخشامیرحسین اویسی

2زندگی منمحسن شیرالیبابک جهانبخشانوشیروان تقوی

3دوست دارمبابک جهانبخشبابک جهانبخشبابک جهانبخش

4هذیونعلی بحرینیپیام هوشمندپیام هوشمند

5عاشقیمریم اسدیبابک جهانبخشانوشیروان تقوی

6افسانهمحسن شیرالیبابک جهانبخشامیر حسین اویسی

7عادتسالیا هوشمندپیام هوشمندبابک جهانبخش

8تو رو می خواممریم اسدیانوشیروان تقویانوشیروان تقوی

9گذشتهرویا مجد آریابابک جهانبخشانوشیروان تقوی

10انگیزهامیر مسعود میردامادیپیام هوشمندپیام هوشمند

من و بارون (21 تیر 1391)

1همه دنیامیاحا کاشانیبابک جهانبخشکوشان حداد

2دیدنی شدیسید محمد کاظمیپیام هوشمندپیام هوشمند

3ای دلبابک جهانبخش و پیام هوشمندبابک جهانبخشبابک جهانبخش

4مواظب خودت باشعلیرضا پیروزیبابک جهانبخشسعید مدرس

5من و بارونبابک جهانبخشبابک جهانبخشبابک جهانبخش

6به خودت باختمتمحسن شیرالیبابک جهانبخشکوشان حداد

7ایدئالمحسن شیرالیبابک جهانبخشامیر فتحی

8اقرارمحسن شیرالیبابک جهانبخشهومن نامداری

9ای کاشسید محمد کاظمیبابک جهانبخشعلی واریان

10دوباره (ریمیکس)علی بحرینیبابک جهانبخشپیام هوشمند

11من و بارون (با هم صدایی رضا صادقی)بابک جهانبخشبابک جهانبخشبابک جهانبخش