تهدید کتایون ریاحی به ممنوع التصویری + عکس

00:00 - 1399/11/26
کتایون ریاحی، بازیگر زیبا و با تجربه ی سینما، بخاطر طرز پوششش تهدید به ممنوع التصویری شد.
تهدید کتایون ریاحی به ممنوع التصویری

در حالیکه قرار بود پنجشنبه شب برنامه دورهمی ویژه روز زن با حضور کتایون ریاحی پخش شود، پس از سی دقیقه تاخیر یکی از برنامه گذشته دورهمی بازپخش شد.

کتایون ریاحی در صفحه شخصی خود به پخش نشدن این برنامه واکنش نشان داد.کتایون ریاحی در دورهمی

ساعاتی قبل کتایون ریاحی در اینستاگرامش نوشت:مسئولین پخش و ناظران سازمان باید به یک ملت پاسخگو باشند که کجای این پوشش دارای مشکل است.

تهدید کتایون ریاحی به ممنوع التصویری + عکس5

مهران مدیری و کتایون ریاحی در دورهمی لباس کتایون ریاحی در دورهمی

در استوری حامد همایون درباره علت این اتفاق نوشته شده است:به علت تغییر در کنداکتور برنامه دورهمی، ویژه برنامه روز زن، به فردا موکول شد.

تهدید کتایون ریاحی به ممنوع التصویری + عکس20

استوری حامد همایون حاشیه های حضور کتایون ریاحی در دورهمی

حالا ریاحی یادداشتی خطاب به مدیران صدا و سیما نوشته، که در آن به شکایت تهدید کرده است.این بازیگر در سریال تلویزیونی یوسف پیامبر فرج‌الله سلحشور، نقش زلخیا را بازی کرده بود.

با عرض سلام و احتراماینجانب کتایون ریاحى از طریق این پیام مکتوب رسماً به شما اعلام میدارم به هیچ عنوان با پخشقسمت مربوط به خود در برنامهء دور همى در ساعاتِ باز پخش و تکرارِ این برنامهاز شبکهء نسیم صداو سیماى جمهورى اسلامى ایران رضایت نداشته و صورت پخش، شکایت خودرا از طریق مراجع ذى صلاح و قانون پیگیرى خواهم کرد.

مگر اینکه در ساعت عُرف و معمولِ برنامه، همچون روالِ همیشگى ، پخش و در ساعاتِ مقرر تکرار، باز پخش شود.لذا با توجه به عدم پاسخگویى آقایان مسئول در برنامه از جمله تهیه کننده ،کارگردان، ، مجرى و مدیر شبکه، و با توجه به شرایط دشوار شخص بنده در زمان حضور و ضبط برنامه وبا در نظر گرفتن مناسبتِ مبارکِ این روز و نیتِ خیر اینجانب نسبت به هموطنانم، هرگونه اعمالِ نظر و انجامِ امرى غیر از این خواستهء به حق، به منزلهء حقنهء اجحاف به میهمان برنامه تلقى خواهد شد و من سکوت نخواهم کرد.

امید است بیش از اینها شاهد رفتار حرفه اى در برنامه اى با این میزان مخاطب باشیم. رسانهء ملى جاى آزمون و خطاى مدیریت نیست…صداى یک ملت است.نبرید از بُن ، نفس هارا…

تهدید کتایون ریاحی به ممنوع التصویری + عکس3

زندگی شخصی

کتایون ریاحی متولد۱۰ دی ۱۳۴۰، تهران بازیگر سینما و تلویزیون است.کتایون ریاحی کارشناس ادبیات و انسان شناسی است.او خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است.

پدر و مادر وی شیرازی -گیلانی تبار هستند.پدر وی اردشیر ریاحی پزشک ارتوپد در بیمارستان چمران شیراز و مادرش گیتی ریاحی و همسرش نیز یکی از سهام داران اصلی شرکت اویل ورد آمریکا است.

تهدید کتایون ریاحی به ممنوع التصویری + عکس20