گواردیولا: من و مورینیو از سال 2009 تغییر چندانی نکرده ایم!

13:55 - 1399/11/25
جدال حساس امروز لیگ برتر انگلیس بین دو تیم منچسترسیتی و تاتنهام در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد که پپ گواردیولا اظهارات جالبی درمورد مورینیو کرده است.
گواردیولا: من و مورینیو از سال 2009 تغییر چندانی نکرده ایم!

به گزارش "ورزش سه"، رقابت گواردیولا و مورینیو از زمانی شروع شد که گواردیولا هدایت بارسلونا را به عهده داشت و مورینیو نیز سرمربی اینتر بود. این رقابت وقتی که مورینیو به عنوان سرمربی رئال مادرید منصوب شد و به لالیگا آمد، شدیدتر هم شد. در سال های اخیر اما رقابت بین این دو دیگر آن شر و شور اولیه را ندارد، هر چند گواردیولا همچنان شباهت هایی بین جدال های فعلی و نبردهای گذشته شان می بیند.

گواردیولا: من و مورینیو از سال 2009 تغییر چندانی نکرده ایم!6

پپ گواردیولا در این باره گفت: "ما تقریبا همان جوری هستیم که قبلا در سال 2009 بودیم. این به آن معنا است که ما سال ها است که داریم کار می کنیم و این برای هر دوی ما خوب است. ما مشغول انجام کاری هستیم که دوستش داریم و آنها رقبای خوبی هستند."

منچسترسیتی در 15 بازی اخیر خود پیروز شده و در 22 بازی اخیر بدون شکست بوده. آخرین شکست سیتی در واقع در 21 نوامبر برابر تاتنهام رقم خورد، جای که شاگردان ژوزه مورینیو 2-0 سیتیزن ها را در شمال لندن شکست دادند. گواردیولا می داند که سیتی باید بسیار بهتر از نمایشی که آن روز داشت، بازی کند.

گواردیولا: من و مورینیو از سال 2009 تغییر چندانی نکرده ایم!0

گواردیولا افزود: "ما باختیم چون آنها بهتر بودند. آنها در خیلی از وجوه از ما بهتر بودند. تاتنهام توانایی و کیفیتی را از خود نشان داد که از توانایی و کیفیت ما بهتر بود و به همین دلیل بود که ما را شکست دادند. آنها تیمی قدرتمند هستند و باید این بار بهتر کار کنیم تا بتوانیم آنها را شکست دهیم."

منبع ورزش 3