بازگشت مربی استقلال به تهران به دلیل کرونا!

12:35 - 1399/11/25
مربی استقلال امروز به طور ناگهانی تمرین تیم را ترک کرد و مدعی شد که به دلیل مشکوک بودن به ویروس کرونا مجبور به ترک تیم شده است.
بازگشت مربی استقلال به تهران به دلیل کرونا!

به گزارش "ورزش سه"، او در اینباره به خبرنگار تسنیم گفت: شب گذشته احساس کردم به دلیل سرماخوردگی علائم ویروس کرونا دارم، به همین دلیل نخواستم در اردوی استقلال بمانم و به تهران بازگشتم.

او در واکنش به این موضوع که گفته اند اردوی تیم استقلال را با حالت قهر ترک کرده است؛ گفت: چه قهری؟ من با محمود فکری تلفنی صحبت کردم و برگشتم. الان هم در بیمارستان لاله حضور دارم تا تست کرونا بدهم. نمی‌دانم چرا برای این مسئله این همه شلوغ کرده‌اند. چون علائم داشتم تصمیم به بازگشت گرفتم. مسئله دیگری نبود و امیدوارم امروز استقلال مقابل سپاهان به برتری برسد و صدرنشین بماند.

علی اصغر قربانعلی پور پیش از این مربی تیم شهر خودرو بود که در میانه های راه از این تیم جدا شد. دیشب در مورد این مربی این طور گفته شد سرپرست استقلال از او خواسته بود با سعید عزیزیان در یک اتاق قرار بگیرند و از آنجایی که مربی دروازه بان های استقلال کمی سرماخوردگی داشت این موضوع را نپذیرفت و وقتی پرویز مظلومی حاضر نشد اتاق جدیدی برای علی اصغر قربانعلی پور رزرو کند به تهران بازگشت.

منبع ورزش 3