دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس

10:36 - 1399/11/25
سارا خوئینی ها در تازه ترین پست اینستاگرامی خود با انتشار عکسی دلگیر و دیدنی چند خطی از حال و هوای این روز هایش برای طرفداران خود گفت که شما هم میتوانید در ادامه مطلب این پست منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس

کاش میشد آسمان را رنگ کنیم ،نه فقط آبی ،رنگ های تازه که انعکاس رنگ های کهنه و دل مرده ی روی زمین را از آسمان پاک کنند .... دستانم روی بوم هر لحظه رنگ ها را عوض میکنند و آسمان هم هم زمان با تابلوی من غروب کرد ! روزها مدام در حال تغییراند و آدم ها هم ! کاش میشد رنگی تازه به همگی شان،به همگی مان بزنیم ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۹ /سارا خوئینی ها #همچنان_در_خانه_بمانیم#نقاشی_من#این_روزهای_من

نام:سارا

نام خانوادگی:خوئینی ها(وثوقی)

تاریخ تولد:1353/3/3

محل تولد:تهران

تحصیلات:فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک

---------------------------------------------------

سارا خوئینی ها یا سارا وثوقی متولد 3 خرداد 1353 در تهران میباشد. این بازیگر توانمند عرصه هنر به همراه یک خواهر و سه برادر سومین فرزند خانواده محسوب می شود.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس0

سارا خوئینی ها که با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده است، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. زندگی مشترک وی با چنگیز وثوقی کمتر از دو سال به طول انجامید و منجر به جدایی شد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس12

سارا خوئینی ها همسر سابق چنگیز وثوقی (برادر بهروز وثوقی) است و نام هنری سارا وثوقی که در دو سال اول فعالیت هنری استفاده می کرد، برگرفته از نام فامیل همسرش بود. وی بازیگری را برای اولین بار در سال 1369 با بازی در فیلم ویدئویی صبحگاه خونین ساخته فرامرز باصری تجربه کرد که با همسرش همبازی بود.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس5

او در سال 1370 با فیلم سینمایی گل ها و گلوله ها ساخته ناصر مهدی پور به سینما آمد. سپس در فیلم تلویزیونی طالع عشق به نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام ظاهر شد. در این سه فیلم که با چنگیز وثوقی همبازی بود از نام سارا وثوقی استفاده کرد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس10

پس از چند سال دوری از سینما، او دور جدید بازیگری خود را با فیلم دوستان ساخته علی شاه حاتمی در سال 1378 و با نام واقعی خود یعنی سارا خوئینی ها آغاز کرد. او در این فیلم با مهناز افشارو یوسف مرادیان همبازی بود. سپس در فیلم بالای شهر پایین شهر در نقش اصلی، همبازی محمدرضا گلزارشد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس9

آثار هنری سارا خوئینی‌ها :

سینما :

مأموریت غیرممکن (۱۳۹۷) (۱۳۹۷)

ماه گرفتگی (۱۳۹۵ مسعود اطیابی)

شاباش (۱۳۹۱)

کبریت سوخته (۱۳۹۱)

دل بی‌قرار (۱۳۹۱)

در امتداد شهر (۱۳۸۹)

یکی از ما دو نفر (۱۳۸۹ تهمینه میلانی)

بیداری رؤیاها (۱۳۸۸)

لج و لج‌بازی (۱۳۸۸)

دوستی از جنس آتش (۱۳۸۸)

پسر تهرانی (۱۳۸۷)

سوپر استار (۱۳۸۷)

دعوت (۱۳۸۷)

گیس بریده (۱۳۸۵)

اسپاگتی در هشت دقیقه (۱۳۸۴ رامبد جوان)

نقاب (۱۳۸۳)

بالای شهر پایین شهر(۱۳۸۰)

دوستان (۱۳۷۸)

گل‌ها و گلوله‌ها (۱۳۷۰)

مجموعه تلویزیونی :

آچمز (۱۳۹۸)

گاندو (۱۳۹۸)

بی‌قرار (۱۳۹۷)

محله گل و بلبل ۲ (۱۳۹۵)

آسپرین (۹۵- ۱۳۹۴ فرهاد نجفی)

اولین انتخاب (۱۳۹۲)

شب شیشه‌ای (۱۳۹۲)

کلاه پهلوی (۱۳۸۶–۱۳۹۱ سید ضیاءالدین دری) در نقش «عالیه»

خاطرات مرد ناتمام (۱۳۹۰–۱۳۹۱ صادق کرمیار)

بچه‌ها نگاه می‌کنند (نوروز ۱۳۹۰)

یک روز قبل (۱۳۸۹ صادق کرمیار)

نردبام آسمان (۱۳۸۸ محمدحسین لطیفی)

بی‌صدا فریاد کن (۱۳۸۶ مهدی فخیم‌زاده)

روزهای اعتراض (۱۳۸۴ حسین سهیلی‌زاده)

راه شب (۱۳۸۳)

اولین انتخاب (مهدی صباغ‌زاده)

معصومیت ازدست‌رفته (۱۳۸۱ داود میرباقری)

سفر سبز (۱۳۸۰)

مادر (۱۳۷۸)

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس3

سارا خوئینی‌ها

فیلم تلویزیونی :

فصل زندگی (۱۳۹۱)

اوباش (۱۳۹۰)

فراموشی (۱۳۸۹)

تلواسه (۱۳۸۸)

طالع عشق (۱۳۷۱)

صبحگاه خونین'' (۱۳۶۹)

تئاتر :

عشق اتفاقی نیست که بیفتد'' (۱۳۹۰)

مهمانسرای دو دنیا'' (۱۳۹۴)

ازدواج با چنگیز وثوقی و نام مستعاد سارا وثوقی

سارا همسر سابق چنگیز وثوقی (برادر بهروز وثوقی) است و نام هنری سارا وثوقی را در دو سال اول فعالیت هنری اش استفاده می کرد، این نام برگرفته از فامیل همسرش بود.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس2

نخستین فیلم او

این بازیگر در سال 1370 با فیلم گل ها و گلوله ها ساخته ناصر مهدی پور وارد سینما شد. سپس در فیلم تلوزیونی طالع عشق در نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام ایفای نقش کرد.

او در این سه فیلم با چنگیز وثوقی همبازی شد و از نام سارا وثوقی استفاده کرد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس10

جدایی از چنگیز وثوقی

زندگی مشترک چنگیز وثوقی و سارا خوئینی ها فقط 2 سال به طول انجامید و به جدایی رسید.

بعد از چند سال دوری از سینما، او دور جدیدی از بازیگری خود را با فیلم دوستان ساخته علی شاه حاتمی در سال 78 و با نام واقعی اش شروع کرد. در این فیلم با مهناز افشار و یوسف مرادیان همبازی شد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس2

بازی در نقش اصلی

او در فیلم بالای شهر پایین شهر در نقش اصلی، همبازی محمدرضا گلزار شد.

سارا در سال 83 در نقش اصلی فیلم نقاب در کنار محمدرضا شریفی نیا، امین حیایی و پارسا پیروزفر بازی کرد و در همان سال هم در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه با رامبد جوان همبازی شد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس1

سریالی که باعث شد بیشتر معروف شود

او با بازی در سریال معصومیت از دست رفته در مقابل امین تارخ بازی کرد و در این سریال که از شبکه سوم پخش شد در نقش حمیرا برای اهالی تلویزیون شناخته شد و به دلیل بازی در این سریال در جشنواره برنامه های تلویزیون سال 83 و 8 به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن مورد تقدیر قرار گرفت.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس7

ازدواج دوم سارا خوئینی ها

سارا پس از جدایی از چنگیز وثوق مدت ها در سینما و تلویزیون دیده نشد و درد سال 87 در فیلم دوستان در کنار یوسف مردایان به ایفای نقش پرداخت که این فیلم باعث آشنایی آنها و در نهایت ازدواج آنها شد که پس از مدتی به طلاق ختم شد.

و در سال 1383 در نقش اصلی فیلم سینمایی نقاب در کنار محمدرضا شریفی نیا، امین حیایی و پارسا پیروزفردرخشید و در همان سال در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه با بازی و کارگردانی رامبد جوان نقش اصلی را ایفا کرد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس4

سارا خوئینی ها، با بازی درخشان مقابل امین تارخدر سریال معصومیت از دست رفته شبکه اول ایران در نقش تاثیرگذار حمیرا (زن دلفریب و عشوه گر عرب) برای اهالی تلویزیون شناخته شد. او برای بازی در این سریال، در جشنواره برنامه های تلویزیون سال 83 و 84 به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن مورد تقدیر قرار گرفت.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس0

بعد از بازی در کارهای سینمایی، دعوت مهدی فخیم زاده را برای بازی در فیلم هایش پذیرفت و در سریال تلویزیونی بی صدا فریاد کن به عنوان نقش اول جلوی دوربین رفت. او در فیلم سینمایی یکی از ما دو نفر با بازی بهرام رادان و کارگردانی تهمینه میلانی، بازیگر و دستیار کارگردان بود.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس6

در سال 1390 در تئاتر عشق اتفاقی نیست که بیفتد به روی صحنهٔ تالار وحدت رفت.این نمایش مورد استقبال هنرمندان بنام سینما و تئاتر واقع شد که موفقیت این نمایش و استقبال بیش از انتظار مردم باعث دو اجرایی شدن نوبت نمایش آن شد. فیلم شناسیسینما شاباش (فیلم) (1391)[16] دل بی قرار (1391) در امتداد شهر (1389) یکی از ما دو نفر (1389) بیداری رویاها (1388) لج و لج بازی (1388) دوستی از جنس آتش (1388) پسر تهرانی (1387) سوپر استار (فیلم) (1387) دعوت (1387) گیس بریده (1385) اسپاگتی در هشت دقیقه (1384) نقاب (1383) بالای شهر پایین شهر(1380) دوستان (1378) طالع عشق (1371) گل ها و گلوله ها (1370) مجموعه تلویزیونی اولین انتخاب (1392) شب شیشه ای (1392) کلاه پهلوی (1386 - 1391) خاطرات مرد ناتمام (1390-1391) بچه ها نگاه می کنند (نوروز 1390) یک روز قبل (1389) بی صدا فریاد کن (1386) روزهای اعتراض (1384) راه شب (1383) معصومیت از دست رفته (1381) سفر سبز (1380) مادر (1378) فیلم تلویزیونی فصل زندگی (1391) اوباش (1390) فراموشی (1389) تلواسه (1388) صبحگاه خونین (1369) تئاتر عشق اتفاقی نیست که بیفتد (1390)

سارا خویینی ها در نقشهای متفاوت

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس14

دوستان

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس16

پسر تهرونی

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس11

سوپراستار

سارا خوئینی‌ها بازیگری را برای اولین بار در سال ۱۳۶۹ با بازی در فیلم ویدئویی صبحگاه خونین ساخته فرامرز باصری تجربه کرد که با همسرش اولش چنگیز وثوقی همبازی بود.

سارا خوئینی‌ها در سال 1370 با فیلم گل ها و گلوله ها ساخته ناصر مهدی پور وارد سینما شد. سپس در فیلم تلوزیونی طالع عشق در نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام ایفای نقش کرد.

او در این سه فیلم با چنگیز وثوقی همبازی شد و از نام سارا وثوقی استفاده کرد.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس7

سارا خوئینی‌ها به همراه پسر و دخترش

وضعیت تاهل سارا خوئینی‌ها :

سارا خوئینی‌ها همسر سابق چنگیز وثوقی است و نام هنری سارا وثوقی که در دو سال اول فعالیت هنری استفاده می‌کرد، برگرفته از نام فامیل همسرش بود. زندگی مشترک وی با چنگیز وثوقی کمتر از دو سال به طول انجامید و منجر به جدایی شد. سارا خوئینی‌ها با یوسف مرادیان ازدواج کرد و این وصلت هم به جدایی انجامید.

غنچه حاصل ازدواج اول سارا خوئینی‌ها و چنگیز وثوقی می باشد. او از یوسف مرادیان فرزندی ندارد، اما پسری بنام شایان دارد که احتمال از همسر دیگرش می باشد که از وی نیز طلاق گرفته است، اطلاعاتی از پدر شایان رسانه ای نشده است.

دردودل شنیدنی سارا خوئینی ها با طرفدارانش + عکس12

سارا خوئینی‌ها و دخترش