رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس

10:50 - 1399/11/25
حمید گودرزی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود تصویری از کادوهای ولنتاین خود را برای طرفدارانش به اشتراک گذاشت که شما هم میتوانید در ادامه مطلب این پست منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس

با تشکر از سر کار خانم نارویی پیشاپیش ولنتاین مبارک

نام:حمید

نام خانوادگی:گودرزی

تاریخ تولد:1356/9/2

محل تولد:تهران

تاهل:متاهل

تحصیلات: او فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد

----------------------------------------------------------------------------------------

زندگینامه:

حمید گودرزی در دومین روز از آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس11

کودکی حمید گودرزی

یک خواهر دارد که گرافیک خوانده ولی عشق وکالت دارد. پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار است. هم پدر و هم مادرش با بازیگر شدن او مخالف بودند.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس13

حمید گودرزی و مادرش عاشق پاریس است. به موبایل علاقه ی زیادی دارد. علاوه بر بازیگری تجارت فرش و شکلات هم می کند. آرامش را با دو عامل سلامتی و ثروت معنی می کند. به شدت به تیم استقلال علاقه دارد. ورزش شنا و بکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد. پیانو و ساکسیفون را دوست دارد. به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن دارد. ازدواج: او در 21 شهریور 1383 با ماندانا دانشور ازدواج کرد. با همسرش رو راست است. همسر حمید خانه دار است و با فعالیت هنری حمید مخالف است.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس8

نحوه آشنایی حمید گودرزی و همسرش ماندانا حمید گودرزی:سال 82 در ساختمانی در میدان آرژانتین همسایه بودیم.آشنایی ما از آنجا شروع شد.من آن زمان دانشجوی رشته کارگردانی بودم. ماندانا دانشور:و من ماندانا 16 ساله,محصل بودم. حمید گودرزی:این آشنایی ادامه پیدا کرد و با پیشنهاد ازدواج من,مخالفت های اولیه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمریکا ساکن بودند.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس10

و با شغل شما هم مشکل داشتند؟ حمید گودرزی:تا حدی بله و مساله دیگر این بود که سطح اقتصادی خانواده همسرم,از خانواده من بالاتر بود. ماندانا دانشور:البته فکر می کنم بیشتر به این دلیل بود که آن زمان 16 سال داشتم و نظر پدرم این بود که من هم باید همراه آنها به آمریکا بروم. حمید گودرزی:تا آن زمان قصد ازدواج نداشتم اما با خودم گفتم اگر قصد ازدواج داری,تا آخر این مشکل جلو برو اما این مخالفت ها به سال نکشید و با پا فشاری کردن ما,با هم ازدواج کردیم.پدر ماندانا به من پیشنهاد داد که به آمریکا بروم اما من دوست نداشتم برای زندگی جایی غیر از ایران باشم چون شغل من داشت در ایران شکل می گرفت. ماندانا دانشور:بله و آن موقع با پخش سریال مسافری از هند شهرت حمید شکل گرفت.حمید گودرزی:بله.تا امروز خدا را برای تمام نعمت هایی که به من داده شاکر هستم و رمز موفقیت همانا تشکر کردن از خداوند است که اگر برای کوچکترین دارایی ات او را شکر کنی,لحظه به لحظه به احساس خوشبختی نزدیک تر می شوی.خوشبختی من و همسرم در زندگی کامل است.

فعالیت بازیگری:

حمید گودرزی فعالیت هنری را با بازی در نمایش کشتی اسپرانزا به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم سهراب به کارگردانی سعید سهیلی می باشد.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس18

فیلم سهراب به کارگردانی و نویسندگی سعید سهیلی، تهیه کنندگی مرتضی شایسته ساخته سال 1378 است. سهراب و ترانه که یکدیگر را دوست دارند به دلیل مخالفت والدین، هر کدام به تنهایی تصمیم به خودکشی می گیرند. سهراب از مرگ نجات پیدا می کند و زمانی که درمی یابد ترانه اقدام به خودکشی نکرده و...

حمید گودرزی پس از ازبازی در فیلم های پسران مهتاب و بازنده، در سال 1384 در دو فیلم قتل آنلاین و چپ دست به ایفای نقش پرداخت. قتل آنلاین فیلمی به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی کمال الدین طباطبایی و نویسندگی نادر وحید ساخته سال 1384 است. قتل آنلاین یک فیلم جنایی با درون مایه وحشت است که حمید گودرزی در آن خوش درخشید.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس6

فیلم قتل آنلاین در بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه فیلم های اول و دوم شرکت داشته است. فیلم چپ دست به کارگردانی آرش معیریان، نویسندگی بهمن معتمدیان و تهیه کنندگی منوچهر زبردست و داریوش بابائیان ساخته سال 1384 است.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس9

داستان فیلم در مورد فراموشی دختری که مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد. (فیلم شناسی)فیلم ها 1393:ایران برگر 1389:دزدان خیابان جردن 1389:زن ها شگفت انگیزند(ما سه نفر) 1388:داماد خجالتی 1388:خیابان بیست و چهارم 1387:کیش و مات 1386:انعکاس 1386:تلافی 1386:قرنطینه 1386:مجنون لیلی 1385:بی وفا 1385:گناه من 1384:چپ دست 1384:قتل آنلاین 1383:بازنده 1381:پسران مهتاب 1378:سهراب نمایش خانگی 1391 لاله وحشی 1389 قلب یخی سریال ها 1388 پنجمین خورشید 1383 کمکم کن 1383 تب سرد 1381 مسافری از هند دانی و من

حمید گودرزی در نقش های متفاوت

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس9

انعکاس

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس13

کیش و مات

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس6

قرنطینه

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس14

خیابان بیست و چهارم

حمید گودرزی در ۲۰ شهریور ۱۳۸۳ ازدواج کرد. با همسرش رو راست است. در زندگی متعصب است حمید گودرزی ۱۰۰ درصد مخالف فعالیت هنری همسرش است. حمید گودرزی حتی دوست ندارد یک نفر همسرش را ببیند.

به خاطر بازی در سریال کمکم کن مدتی دچار افسردگی شد. هیچکس در دنیا مادرش نمیشود.

حمید گودرزی عاشق پاریس است. به موبایل علاقه ی زیادی دارد.

حمید گودرزی علاوه بر بازیگری تجارت فرش و شکلات هم می کند. از شهرت و سوپر استار شدن متنفر است.

آرامش را با دو عامل سلامتی و ثروت معنی می کند

به شدت به تیم استقلال علاقه دارد. ورزش شنا و بکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد.

همسر حمید گودرزی خانه دار است و با فعالیت هنری حمید مخالف است. حمید گودرزی مقید است نمازش قضا نمی شه تو آرزو هاش سلامتی را فراموش نمی کنه. عاشق دعا و نماز است. به نظر او انسان بدون دعا و معنویت به ابتذال و تکرار میرسه.

حمید گودرزی هنگام خرید به شدت اهل چانه زنی است و وقتی موفق میشه مثل این است که کار بزرگی انجام داده است.

وابستگی شدید به خانواده و همسرش دارد و حتی هنگام مسافرت با همسرش در تماس بود.

حمید گودرزی پیانو و ساکسیفون را دوست دارد. به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن دارد.

از این که بعضی از هنرمندان ازدواج خود را از مردم و طرفدارانشون پنهان می کنند متاسفه و معتقد اون ها ضعف فرهنگی دارند.

حمید گودرزی در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق حمید گودرزی از همسرش، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر حمید گودرزی از ایران دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش اعلام شده است.

حمید گودرزی خودش مشوق اصلی خودش بوده است.

رونمایی حمید گودرزی از کادوی ولنتاینش + عکس11

جدیدترین عکسهای حمید گودرزی

فیلم‌های حمید گودرزی:

۱۳۹۳: ایران برگر (مسعود جعفری جوزانی) ۱۳۹۳: روباه (بهروز افخمی) ۱۳۸۹: دزدان خیابان جردن (وحید اسلامی) ۱۳۸۹: زن‌ها شگفت انگیزند (مهرداد فرید) ۱۳۸۹: ما سه نفر (مهرداد فرید) ۱۳۸۸: داماد خجالتی (آرش معیریان) ۱۳۸۸: خیابان بیست و چهارم (سعید اسدی) ۱۳۸۷: کیش و مات (جمشید حیدری) ۱۳۸۶: انعکاس (رضا کریمی) ۱۳۸۶: تلافی (سعید اسدی) ۱۳۸۶: قرنطینه (منوچهر هادی) ۱۳۸۶: مجنون لیلی (قاسم جعفری) ۱۳۸۵: بی وفا (اصغر نعیمی) ۱۳۸۵: گناه من (مهرشاد کارخانی) ۱۳۸۴: چپ دست (آرش معیریان) ۱۳۸۴: قتل آنلاین (مسعود آب‌پرور) ۱۳۸۳: بازنده (قاسم جعفری) ۱۳۸۱: پسران مهتاب (ارتشی در تاریکی) (مهدی ودادی) ۱۳۷۸: سهراب (سعید سهیلی)

سریال‌های حمید گودرزی:

۱۳۹۲ بچه های نسبتا بد (سیروس مقدم) ۱۳۹۱ زمانه (حسن فتحی) ۱۳۸۹ قلب یخی (محمدحسین لطیفی) ۱۳۸۸ پنجمین خورشید (علیرضا افخمی) ۱۳۸۳ کمکم کن (قاسم جعفری) ۱۳۸۳ تب سرد (علیرضا افخمی) ۱۳۸۱ مسافری از هند (قاسم جعفری) ۱۳۷۸ دانی و من سریال کودکانه