ستارگان سیتی و لیورپول در بهترین های ماه ژانویه انگلیس(تصاویر)

20:42 - 1399/11/24
پپ گواردیولا، گوندوکان و محمد صلاح به عنوان بهترین های ماه ژانویه لیگ برتر انگلیس معرفی شدند.
ستارگان سیتی و لیورپول در بهترین های ماه ژانویه انگلیس(تصاویر)

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی هفته هاست در تمام رقابت ها روی دور برد قرار دارد و اخیرا لیورپول را هم در آنفیلد 1-4 از پیش رو برداشت. در دیداری که ایلکای گوندوگان یک پنالتی را از دست داد و البته در ادامه موفق به گلزنی شد. دیداری که هفته گذشته برگزار شد اما درخشش گوندوگان پیشتر و از ماه ژانویه شروع شده بود.

او در شش مسابقه سیتی در این ماه توانست 5 گل به ثمر برساند. برابر چلسی، پالاس و استون ویلا یک گل زد و دو گل نیز وارد دروازه وست برومویچ کرد.

ستارگان سیتی و لیورپول در بهترین های ماه ژانویه انگلیس(تصاویر)10

ستارگان سیتی و لیورپول در بهترین های ماه ژانویه انگلیس(تصاویر)13

در نتیجه او از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه لیگ برتر را به دست آورد.

گوندوگان در پی کسب این جایزه توئیت کرد:« مفتخرم که بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس شدم. از همه کسانی که به من رای دادند تشکر می کنم و البته یک تشکر ویژه از تمام هم تیمی هایم که کسب این جایزه بدون حمایت فوق العاده آنها، ممکن نمی بود.»

ستارگان سیتی و لیورپول در بهترین های ماه ژانویه انگلیس(تصاویر)0

همچنین پپ گواردیولا سرمربی سیتی که تیمش صاحب شش برد متوالی در ژانویه شد و توانست به صدر لیگ برتر نیز برسد، عنوان بهترین مربی ماه را کسب کرد.

ستارگان سیتی و لیورپول در بهترین های ماه ژانویه انگلیس(تصاویر)7

جایزه بهترین گل ماه ژانویه لیگ نیز به محمد صلاح رسید. دقیقه 68 بازی با وستهام و در حالی که نتیجه 1-1 بود، روی همکاری ترنت الکساندر آرنولد و ژردان شکیری، توپ به صلاح رسید و او توانست گلی زیبا را برابر وستهام به ثبت برساند. لیورپول بازی را 1-3 پیروز شد و صلاح نیز در آن دیدار دبل کرد.

منبع ورزش 3