منچستر یونایتد چشم از ستاره انگلیسی برنمی دارد!

20:20 - 1399/11/24
یورو اسپورت مدعی شد سران منچستر یونایتد قصد دارند در نقل و انتقالات تابستانی اقدام به جذب جیدون سانچو کنند.
منچستر یونایتد چشم از ستاره انگلیسی برنمی دارد!

به گزارش "ورزش سه"، تقریباً در تمام طول تابستان 2020 بحث حضور ستاره انگلیسی دورتموند یعنی جیدون سانچو در منچستریونایتد وجود داشت. حتی در مقطعی گفته شد که تمام توافقات لازم برای حضور سانچو در اولدترافورد انجام شده اما نهایتا دو طرف بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند تا این انتقال منتفی شود.

در واقع باشگاه آلمانی در تابستان برای فروش جیدون سانچو به منچستریونایتد درخواست مبلغ هنگفت 100 میلیون یورویی کرده بود که شیاطین سرخ با پرداخت آن موافقت نکردند. از طرفی با توجه به نزدیک شدن به پایان قرارداد ستاره انگلیسی با زنبورها دوباره شایعات پیرامون احتمال انتقالی سانچو به اولدترافورد قوت گرفته است.

منچستر یونایتد چشم از ستاره انگلیسی برنمی دارد!11

در همین ارتباط یورو اسپورت گزارشی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه منچستریونایتد کماکان جیدون سانچو را هدف اول نقل و انتقالاتی خود می داند و در تابستان برای انتقال این بازیکن به اولدترافورد تلاش خواهد کرد. این منبع در ادامه ادعا می کند که با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا مبلغ پیشنهادی شیاطین سرخ به شکل قابل توجهی کاهش خواهد یافت و آنها اولین گفت‌وگوی خود با دورتموند را با پیشنهاد 50 میلیون پوندی آغاز خواهند کرد.

منبع ورزش 3