ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان

13:49 - 1399/11/24
نگار جواهریان، همسر رامبد جوان و بازیگر سینما، در هنگام بارداری، در کانادا کشف حجاب کرد.
ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان دو سلبریتی و چهره بسیار معروف و شناخته شده سینما و تلوزیون هستند. رامبد جوان که با مجری گری برنامه خندوانه بیش از هر وقتی دیده و مشهور شد پس از موج دو ازدواج و دو طلاق!! با سومین همسر خود نگار جواهریان در یونان ازدواج خود را ثبت و به طور رسمی اعلام کردند.

اینک پس از جنجالی های اولیه ازدواج و طلاق های رامبد بارداری خانم نگار جواهریان و به دنیا آوردن دخترشان داغ ترین خبر هفته بود.

حضور و کشف حجاب نگار جواهریان پا به ماه در تورنتو کانادا

و اینکه وی فرزندش را در کانادا با چه هزینه هنگفتی به دنیا بیاورد جنجال های رسانه ای بسیاری به همراه داشت در ادامه این بخش خبری از مجله نازوب نگاهی داریم به تصویر کشف حجاب منتسب به نگار جواهریان و رامبد جوان و هم چنین فیلم بارداری و اولین مصاحبه نگار در کانادا.

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان11

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان3

واکنش تند و جنجالی 20:30 به اقدام رامبد جوان و کشف حجاب نگار جواهریان

00:00 01:01

چرا اقدام برخی هنرمندان و بازیگران با موج عجیب نظرات و حواشی همراه است؟ به نظر بسیاری از افراد جامعه و طرفداران اولین مسئله این است که سلبریتی های هر کجای این کره خاکی الگویی هستند برای افراد و طرفداران جامعه. و دوم این که کسی که دم از میهن و مهین پرستی میزند شایسته نیست که فرزندش را در کانادا به دنیا بیاورد.

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان12

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان0

با این حال هر کس حق انتخاب دارد و کسی نمی تواند جلوی انتخاب فردی هیچ کس را گرفت.

واکنش شبکه خبری 20:30 به اقدام جنجالی رامبد و نگار

پس از سکوتی که این دو سلبریتی در مقابل واکنش های شدیدی که به عمل آمد کردند و سپس کشف جحاب نگار جواهریان، این طور که به نظر میرسد گویا رامبد جوان قصد برگشت به ایران را ندارد.

حدود چند هفته پیش خبر سفر دوجانبه رامبد و نگار جواهریان به منظور اکران فیلم سینمایی رامبد و تولد دخترشان در تورنتو کانادا منتشر شد .

هنوز خبر پیشین داغ و دسته اول بود که عکسی جنجالی از نگار جواهریان با ظاهری عجیب و تیپی متفاوت در خیابان های تورنتو کانادا منتشر شد .

رامبد ونگارتاکنون به عکس فوق واکنشی نشان نداده اند و معلوم نیست که آیا به راستی نگار جواهریان در تونتو کانادا کشف حجاب کرده است یاخیر .

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان19

فرضیه ای در رابطه با عکس منتشر شده مطرح است مبنی بر اینکه شاید زن مذکور در عکس شباهت به جواهریان دارد و همسر رامبد نیست .

هنوز جزئیات این ماجرا مشخص نیست و قطعا رامبد به زودی با پستی اینستاگرامی به تمامی حواشی منفی علیه خانواده سه نفره اش پایان می دهد .

هرچند خیلی‌ها نمی توانند از همه حقوق انسانی شان بهره ببرند، اما این حق رامبد جوان نگار جواهریان است که مثل همه انسانهای آزاد فرزندشان را هرکجا که مایلند به دنیا بیاورند.

اما حقشان نیست که وقتی به ایران برمی گردند برای آنها که نمی توانند از حقوق انسانی شان بهره ببرند نقش بازی کنند.

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان12

در میان این حواشی داغ مهدی ژوله و سوسن پرور از این اقدام رامبد جوان حمایت کردند.

متن حمایت مهدی ژوله از رامبد جوان

میدونید چرا یکی میگه مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم شما خیلی خوبید؟ چون رسالت برنامه ش این تعریف شده که به مردم غمگین و گرفتار و افسرده و “گریه بلد”سرزمینش، شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده میدونید چرا یکی میره بچه ش رو خارج از ایران به دنیا بیاره ؟ چون رسالت پدریش این تعریف شده که به بچه ش شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده و “گریه بلد” بار بیاد.

فیلم کشف حجاب جنجالی نگار جواهریان همسر سوم رامبد جوان

میدونید چرا یکی میره بچه ش رو خارج از ایران به دنیا بیاره ؟ چون رسالت پدریش این تعریف شده که به بچه ش شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده و “گریه بلد” بار بیاد. اگر از جایی که به دنیا اومدیم ناراحتیم، یقه پدرمون رو بگیریم، اگر از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان پزشک مون رو بگیریم پی نوشت: رامبد ادمم کرد ؟ کاش رامبدهایی بودن که همه مون رو آدم میکردن که یاد بگیریم برای تماشا کردن یه برنامه تلویزیونی منتی سر کسی نداریم. که یاد بگیریم به ما ربطی نداره آدمها پول شون رو چه جوری خرج میکنن یا محتویات رحمشون رو کجا خالی میکنن …

واکنش پرویز پرستویی به مهاجرت رامبدو نگار جواهریان

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان17

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان0

هزینه نیم میلیاردی تولد فرزند

برای اینکه بفهمیم هزینه تولد یک فرزند در شهر تورنتو محل سکونت رامبد چقدر است با یکی از موسسات مهاجرتی مشهور تماس گرفتیم:

اولین هزینه، حق مشاوره مؤسسه است که به دلار دریافت می‌شود؛ پنج هزار دلار کانادا، چیزی حدود 50 میلیون تومان. هر بلیت اکونومی پرواز تهران – تورنتو و برعکس، بین 12 تا 60 میلیون تومان است که ما میانگین آن را 25 میلیون تومان در نظر گرفتیم

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان18

بنابراین چهار بلیت پرواز برای رفت و برگشت دو نفر، به طور میانگین 100 میلیون تومان آب می‌ خورد. طبق اعلام این مؤسسه مهاجرتی، هزینه تولد فرزند در تورنتو بین 12 تا 15 هزار دلار کاناداست که حدود 120 تا 150 میلیون تومان می‌ شود

رامبد و همسرش برای استفاده از هزینه بیمه مجبورند سه ماه در این کشور اقامت داشته باشند و گرنه تاز نمی توانند از امکانات بیمه بیمارستان استفاده کنند

هزینه سه ماه اقامت در یک آپارتمان معمولی مبله در این شهر، به طور میانگین ماهی سه هزار دلار کاناداست که در مجموع 9 هزار دلار یعنی 90 میلیون تومان می‌ شود.

هزینه خوردو خوراک و حمل‌ و نقل یک خانواده دونفره با فرزند در این شهر، ماهی چهار هزار دلار کاناداست؛ با احتساب یک زندگی عادی، نه ولخرج و نه صرفه‌ جویانه؛ بنابراین سه ماه اقامت در این شهر برای رامبد 120 میلیون تومان هزینه دارد

خلاصه آن که تولد فرزند این سینماگر در کانادا، برای رامبد در مجموع بین 480 تا 510 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

البته ذکر این نکته ضروری است که هزینه‌ های بیمارستانی بدون بیمه در این شهر بالاست و در صورتی که به هر دلیلی اقامت بیش از حد معمول لازم باشد، طبعاً به طور چشمگیری هزینه‌ ها بیشتر می‌ شود.

گروه مجله ناز وب صحت و یا عدم صحت تصویر کشف حجاب و منتسب به نگار جواهریان را تایید نمی کند آنچه در این بخش خبری گنجانده شده است از پایگاه های خبری موثق اعم از شبکه خبری 20:30 و … گردآوری شده است.

اولین فیلم مصاحبه با نگار جواهریان باردار در بدو ورود به کانادا برای اکران فیلم نگار

00:00 01:00

تصاویری از حضور این دو زوج جنجالی در کانادا

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان1

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان8

ویدیوی لو رفته از کشف حجاب نگار جواهریان3

با آروزی موفقیت برای تمام انسان های آزاد اندیش. میهن دوست! و ایران پرست.

نگار جواهریان (متولد ۲۲ دی ۱۳۶۱ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین در رشته بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم طلا و مس شد. وی در چهاردهمین جشن خانه سینما نیز برای فیلم طلا و مس تندیس بهترین بازیگر زن نقش اول را دریافت کرد. وی در فیلم کمپ ایکس ری (۲۰۱۴) یه جای کریستین استوارت حرف زده است.

هر وقت نگار جواهریان اسم بازیگری را می‌آورد می‌توانی یک برق ذوق‌زدگی را در نگاهش پیدا کنی، همان برقی که وادارش می‌کند بدون پشتوانه ازسال ۷۶ تا همین حالا به یک اتفاق در سینمای خودش فکر کند.

گفت‌وگو با نگار جواهریان

‌در عرصه بازیگری چه تعریفی برای نگار جواهریان قایل می‌شوید؟نگار جواهریان:این سوال شاید شبیه این باشد که از من بپرسی چه شکلی هستم؛ اصولا تصویری که آدم از خودش دارد کمی مخدوش است. انگار چشمم را ببندم و قیافه‌ام را تصور کنم، همیشه این تصویر مخدوش است. این تصویر همراه می‌شود با خاطرات و مجموعه‌ای از نشانه‌ها، غم و شادی‌هایی که در زندگی فرد تاثیر گذاشته است. بنابراین راجع به کار هم این طور است؛ من واقعا نمی‌توانم تعریفی از نگار جواهریان در بازیگری قایل شوم. اگر بخواهم تعریفی برای این اسم و فامیل داشته باشم شفاف نیست چون با همه چیزهایی که از کودکی تا الا ن همراهم بوده قاطی شده است. به خصوص از ۱۴-۱۳سالگی که من به مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان رفتم و این حرفه را یادگرفتم. ۱۵سالگی هم با رفتن روی سن تئاتر شهر کار حرفه‌ای خودم را شروع کردم. بنابراین همه اینها مثل یک فیلم از جلوی چشمم رد می‌شود. فریم به فریم تمام این سال‌ها جلوی چشمم می‌آید و نمی‌شود درباره آن یک جمله گفت.

در دو، سه سال گذشته با اینکه همان روند سابق را طی کردید، بیشتر دیده شدید، به نظرتان چطور این اتفاق افتاده است؟بخشی از آن به شرایطی که در اختیار شما قرار داده می‌شود بر می‌گردد در حالی که من همان راه را می‌روم. از سال ۷۷ که کارم را شروع کردم، تا الان همان راه را رفته‌ام؛ حساسیت‌هایم همان‌هاست که بود، هدف و معیارهایم تغییر نکرده، لذت‌هایم همین‌طور؛ اما روزهایی پیش می‌آید که به تو فرصت دیده شدن داده می‌شود که البته برای این اتفاق باید خیلی چیزها کنار هم قرار بگیرد.

مثلا نقشی در فیلمنامه‌ای به تو فرصت می‌دهد که هر آنچه آرام‌آرام در طی سال‌ها به دست آورده‌ای، کنار هم قرار بگیرد و اتفاق خوبی شکل بگیرد. همیشه در فیلمنامه‌ها نقش‌هایی هستند که باید دیده شوند؛ یعنی همه عناصر فیلمنامه در جهتی است که آن نقش دیده شود، بعد آن فیلمنامه به دست گروه و کارگردانی قرار بگیرد که مسیر تو را می‌روند و بعد آن فیلم در زمانی نمایش داده شود که دیده بشود. شاید باید برگردیم به طلا و مس. نقشی که در طلا و مس بود، طوری بود که اگر تو کمی کارت را بلد باشی و کار و هدفت جدی باشد، باید بتوانی از پسش بر بیایی و باید دیده شوی. منظورم این نیست که باید تشویق می‌شد، ولی می‌شد حدس زد که پتانسیل دیده شدن را دارد. می‌خواهم بگویم که اتفاقا وقتی داشتم طلا و مس را در زمستان ۸۷ بازی می‌کردم، واقعا به اینها فکر نمی‌کردم. چون سالیان سال بود که مشغول کار بودم و دیگر به این فکر نمی‌کردم که این نقشی است که قرار است با آن دیده شوم.

نمی‌گویم که ناامید بودم، می‌گویم که من دارم راه خودم را می‌روم و دیگر به نتیجه فکر نمی‌کنم. البته از خدایم بود که دیده شود ولی اگر هم نشد من نمی‌توانم این راه را ول کنم. حداقل از ۱۳سالگی که درگیرش شدم، دیگر نمی‌توانم فکر کنم روزی ولش می‌کنم. بنابراین در زمان فیلمبرداری طلا و مس به این فکر نمی‌کردم که سال بعد قرار است این فیلم در یک جو رقابتی نمایش داده شود و جایزه هم بگیرد، یا حتی تاثیرش روی تماشاگر‌ها چقدر خواهد بود. آن موقع درگیر این بودم که ام.اس چیست، همسر یک روحانی بودن چه دغدغه‌هایی دارد و جایی برای فکر کردن به این نتیجه‌ها نبود. بعد هم من عموما این طور هستم که در زمان کار خیلی به این چیزها فکر نمی‌کنم چون مسیر برایم مهم است البته نگرانی‌هایم در لحظه بسیار زیاد است.

‌حتما خیلی مهم نیست که نقش اول را بازی کنید؟نه نیست. برایم در نقش این مهم است که درگیرم کند، حتی اگر یک سکانس یا یک پلان باشد. مثلا نقش رویا، نونهالی در خانه‌ای روی آب فقط دو سکانس بود ولی ببینید چقدر این نقش به یادماندنی و تاثیرگذار بود. یک باری را در خودش دارد که می‌تواند تو را زیر و رو کند. البته این را هم نمی‌شود فراموش کرد که در سینمای ما خیلی کم پیش می‌آید که نقش‌های کوچک یک باری را جابه‌جا کنند. این یک اتفاق خیلی ایده‌آل است. نقش‌های کوچک این روزها برای دیده شدن نقش یک ساخته می‌شوند. شاید برای همین است که برای آدم‌ها نقش یک جذاب است، مسلما برای من هم هست ولی نه آنقدر که بخواهم فقط آن را بازی کنم. خیلی وقت‌ها بوده که نقش‌های کوتاه را در کنار نقش یک گذاشته‌ام و آن را ترجیح داده‌ام.

‌نگار جواهریان ستاره است یا قرار است ستاره بشود؟ستاره یعنی چه؟ من اگر بخواهم در سینمای بعد از انقلاب چند تا ستاره بشمارم، به نظرم یک نفر است و آن هدیه تهرانی است و من جز او به کس دیگری ستاره نمی‌گویم. دلیلش هم این است که به نظرم ستاره یعنی کسی که نشود در هر ژانری از خبرهای داغش گذشت؛ او یک آیکون است و لزوما فقط بازیگری نیست. به نظرم هدیه تهرانی یک ستاره است، چون حتی با اینکه چند سالی است کار نمی‌کند، اما هنوز خبرساز است و کارنامه کاری او هم بسیار درخشان است. او می‌تواند تبدیل به شمایلی شود که حتی بعد از چند سال کار نکردن بتواند تیتر یک روزنامه‌ها شود. بازیگرها می‌توانند زندگی خصوصی جذابی نداشته باشند، اما هر حرکتی از ستاره باید جذاب باشد. ستاره یعنی این. حالا بیا ستاره را از بازیگر جدا کنیم، یک بازیگر می‌تواند هیچ کدام از اینها را نداشته باشد، چون بازیگری یک راه است. بنابراین من ستاره که قطعا نیستم و فکر نمی‌کنم که هیچ وقت هم بشوم. البته هرگز هم چنین چیزی در ذهن من نبوده است. ستاره بودن خیلی جذاب است اما من ستاره نیستم. من به چیزهای دیگری فکر کرده‌ام. چیزهای دیگری پارامتر من بوده است و آن راه ستاره شدن را نرفته‌ام.

اگر چنین هدفی داشتم باید درباره آن فکر می‌کردم و اصلا راهم عوض می‌شد. تو زمانی نقشی را در فیلمی بازی می‌کنی که می‌دانی دیده نمی‌شود ولی نقش درخشانی است.

‌اصلا سینمای ایران، قابلیت ستاره‌پروری دارد؟شاید نمی‌خواهد که داشته باشد. شاید در عرصه‌هایی مثل فوتبال و سیاست موقعیت ستاره شدن بیشتر باشد. به نظرم در سینما این موقعیت نیست اما در سطح سینمایی خودمان بعد از انقلاب هدیه تهرانی را داریم و قبل از انقلاب فردین. البته این مشکلات فقط از سینما ناشی نمی‌شود از بحث اعتقادی و فرهنگی بگیر و…

‌خودتان را بازیگر تئاتر می‌دانید یا سینما یا اصلا تفکیک نمی‌کنید و می‌گویید بازیگرهستید؟خود به خود که تفکیک وجود دارد. بالاخره دو رسانه متفاوت است، ولی شاید من خودم را بازیگر می‌دانم، با اینکه خودم در دلم وابستگی دیگری به تئاتر دارم، مثل بچه‌ای که خانه پدری‌اش را دوست دارد. به نظرم تئاتر برای کسانی که از تئاتر شروع کرده‌اند احساس امنیت می‌دهد. با اینکه در تئاتر باید بیشتر از این مایه بگذارم، هنوز به آن نقطه‌ای که می‌خواهم نرسیدم، نمی‌گویم در سینما رسیده‌ام، اما در تئاتر هنوز به آن پله‌ای که برای خودم در نظر گرفته‌ام نرسیده‌ام. در تئاتر کارهای ویژه‌ای هم دارم مثل «۱۷ دی کجا بودی» کار امیرکوهستانی، اما هنوز حسم ارضا نشده است.

‌شاید بتوان گفت در بین دیگر هم سن و سال‌هایتان پشتوانه‌ای در سینما نداشته‌اید با این وجود به آنچه خواسته‌اید رسیده‌اید. با توجه به باند بازی و وجود مافیای سینمایی برای هم سن و سال‌هایتان که شرایط شما را دارند اصلا بدون باج دادن راه پیشرفت وجود دارد؟

مخاطب عام که از این چیزها خبر ندارد ولی این ماجرا یک نقطه امنی برای من در تمام این سال‌هاست. شاید برای همین باشد که من نمی‌توانم بازیگری را ول کنم. این نقطه امن است و این خیلی سخت است، باید در این شرایط خیلی پوست کلفت بود. باید خیلی‌خیلی عشق به این کار وجود داشته باشد و روزبه‌روز مثل سنگی که آب از روی آن رد می‌شود و آن را تغییر می‌دهد، توانایی پذیرش این تغییر را داشته باشد. و در عین حال صبور هم بود، درست مثل سنگ. من خودم شاید دوست نداشته باشم بگویم که در این مساله مدعی هستم، اما می‌توانم بگویم که دیده‌ام و چنین شرایطی را هم تجربه کرده‌ام ولی این بی‌پناهی از آدم چیزی می‌سازد و در راهی که می‌رود کمک می‌کند.

درست مثل بچه‌ای که قرار است راه برود و باید زمین بخورد. من با اطمینان می‌گویم بدون هیچ کمک و پشتیبانی، اما با عشق و ایمان و کار زیاد می‌شود جلو رفت و قطعا می‌توانی روی یک نقطه خوب بایستی.

‌آن اتفاقی که می‌خواستید در سینما برایتان افتاده است؟جواب دادن به این سوال خیلی سخت است. مثل این است که من از تو بپرسم به آن چیزی که در زندگیت خواسته‌ای رسیده‌ای؟ درست مثل سوال اول می‌گویم من این راه را دوست دارم. همین جاده‌ای که معلوم نیست انتهایش کجاست جایی در جاده، دشتی خوشگل می‌بینی، بعد به خرابه می‌رسی و تو نمی‌دانی قرار است به کجا برسی. زندگی هم همین شکل است و تو نمی‌دانی یک ماه بعد قرار است چه اتفاقی برایت بیفتد اما مهم، راه است و من این راه را دوست دارم.

ازدواج نگار جواهریان و رامبد جوان

مراسم ازدواج رامبد جوان، مجری برنامه خندوانه و نگار جواهریان، بازیگر فیلم‌هایی چون طلا و مس و این جا بدون من، در کشور یونان برگزار شده است. چند سینماگر، از جمله حاضران در این مراسم بوده‌اند.