تاریخ سازی تیم بایرن بعد از گذشت چندین سال!

11:36 - 1399/11/24
تیم بایرن مونیخ با فتح شش گانه در مدت زمان کوتاه توانست رکوردی جدیدی را در طول تاریخ باشگاه به ثبت برساند.
تاریخ سازی تیم بایرن بعد از گذشت چندین سال!

به گزارش "ورزش سه"، پس از کسب ششمین قهرمانی در طول یک سال گذشته، هانسی فلیک سراپا تحسین و ستایش بازیکنان خود بود. سرمربی بایرن با تمجید از نمایش این تیم گفت که این یک پیروزی عظیم برای تیم و عملکرد عالی و برجسته تیمی بود.

تاریخ سازی تیم بایرن بعد از گذشت چندین سال!12

فلیک گفت: "به تیمم تبریک می گویم، آنها قطعا دستاوردی تاریخی به دست آوردند. حتی برای تیم موفقی مثل بایرن مونیخ، این قطعا بهترین فصلی است که آنها تاکنون داشته اند.

پیروزی ما به هیچ وجه در خطر قرار نگرفت. ما بر بازی تسلط داشتیم و بردن در فینال حق ما بود. آنچه تیم به دست آورده واقعا برجسته است. روحیه و ذهنیت تیم امروز در زمین عالی بود.

در پایان یک یا دو بازیکن به مرز توان خود رسیده بودند و به همین دلیل بود که آن تعویض های زودهنگام را انجام دادیم. این موفقیتی بزرگ برای تیم و یک نمایش عالی تیمی است."

تاریخ سازی تیم بایرن بعد از گذشت چندین سال!6

جاشوا کیمیچ که در بازی برابر تیگرس یک گل نیز برای بایرن زد که توسط VAR رد شد، پس از قهرمانی در جام باشگاه های جهان گفت: "ما خیلی سخت برای کسب عنوان قهرمانی جنگیدیم. این قهرمانی را برای همه کسانی گرفتیم که امروز نمی توانستند در آنجا حاضر باشند. کار سختی بود. اما فکر می کنم ما شایسته این عنوان بودیم و به عنوان برندگان بر حق این بازی از زمین مسابقه خارج شدیم."

منبع ورزش 3