بهترین بازیکن ماه لیگ پرتقال؛ تقدیم به طارمی!

20:53 - 1399/11/23
مهدی طارمی که روز های درخشانی را در تیم پورتو سپری می کند، برای دومین بار متوالی به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ پرتقال انتخاب شد.
بهترین بازیکن ماه لیگ پرتقال؛ تقدیم به طارمی!

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی که شب گذشته علی رغم حذف تیمش در جام حذفی پس از تساوی یک بر یک، با سوپر گلی تحسین برانگیز یک بار دیگر خوش درخشید، امروز از سوی سازمان لیگ پرتغال به عنوان برترین مهاجم ماه ژانویه لیگ برتر پرتغال انتخاب شد.

طارمی در حالی به عنوان بهترین مهاجم مال ژانویه لیگ برتر پرتغال انتخاب شد که ماه گذشته (دسامبر 2020) هم این عنوان را مال خود کرده بود. او این عنوان را با کسب 32 درصد از آرای مربیان تیم های حاضر در لیگ پرتغال به دست آورد.

رتبه بندی مهاجمان برتر ماه ژانویه لیگ پرتغال به شرح زیر است:

1- مهدی طارمی (پورتو) : 32 درصد 2- ریکاردو کوارشما (ویتوریا گیمارش) : 15 درصد 3- ژسوس کورونا (پورتو): 11 درصد

لازم به ذکر است که مهدی طارمی در ماه ژانویه در 4 بازی موفق به زدن 3 گل برای تیمش شد. او همچنین چند روز پیش نیز به عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه لیگ برتر پرتغال نیز انتخاب شده بود.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.