زنده کردن یاد و خاطر انصاریان و میناوند توسط بیرانوند

20:39 - 1399/11/23
علیرضا بیراوند در لیگ بلژیک در یک اقدام تحسین برانگیز با پوشیدن لباسی که عکس انصاریان و میناوند برروی آن وجود داشت به نوعی به این دو پیشکسوت احترام گذاشت و یاد و خاطره آنها را زنده کرد.
زنده کردن یاد و خاطر انصاریان و میناوند توسط بیرانوند

در ادامه رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بلژیک، تیم رویال آنتورپ که برخلاف دیدار قبل علیرضا بیرانوند را درون دروازه نداشت، از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب در استادیوم جان بریدل با کلوب بروژ دیدار کرد.

در ۴۵ دقیقه ابتدایی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد، اما در نیمه دوم کلوب بروژ موفق شد به پیروزی ۳ بر یک دست پیدا کند تا با این نتیجه یاران بیرانوند از رقابت‌های جام حذفی بلژیک کنار بروند.

زنده کردن یاد و خاطر انصاریان و میناوند توسط بیرانوند14

پیش از این دیدار و در حاشیه گرم کردن دروازه بانان، علیرضا بیرانوند در عکس یادگاری که دروازه بانان و آنتورپ با مربی خود گرفتند، با پیراهنی ویژه مقابل دوربین ظاهر شد. روی پیراهن ملی پوشان ایرانی تیم بلژیکی، عکس علی انصاریان و مهرداد میناوند حک شده بود. بیرانوند این گونه یاد و خاطره دو ستاره فقید فوتبال ایران را گرامی داشت.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.