ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس

16:46 - 1399/11/23
جواد عزتی، بازیگر محبوب سینما، ماجرای جالب دزدی که جان او را نجات داد را برای طرفدارانش تعریف کرد.
ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد

ماجرایی که برای جواد عزتی رخ داد و دزدی که به او کمک کرد ….

در شب چهارشنبه‌ی دومین هفته‌ی مرداد ماه «خندوانه» باز همراه با ویژگی های خاص خودش به خانه های مردم رفت و این بار رامبد جوان شادی برنامه را به همه‌ی کسانی که یک متر و نیم تا 1 متر و 60 سانتی متر هستند، تقدیم کرد.

نازوب، بعد از تبلیغات سپند امیرسلیمانی، کمدین برنامه وارد شد و خاطره‌ای از بچه‌ی کوچک خانواده بودن و سختی‌هایش تعریف کرد، او در بخشی از حرف هایش گفت: کمند همیشه اذیتم می کرد و من در برابر او درست مثل یک آدم خنگ بودم، مثلا گاهی یکدفعه به من زنگ می زد و می گفت که فلان شبکه داره تو رو نشون میده که دف می زنی و من هم سریع می رفتم و می دیدم ولی بعد تازه یادم می آمد که تا به حال کسی از دف زدن من فیلمی نگرفته و آن موقع تازه می فهمیدم سر کار بودم! و از این دست اتفاقات زیاد می افتاد.

وی افزود: اما برعکس حالا که بسیار با هم دوست و صمیمی هستیم؛ سپند در ادامه باز هم تست بازیگری داد و خاطره ی کارگردانی که برای شناخت بازیگران جوان از آن ها تست می گرفت را تعریف کرد.

سپس مقدمه ای اینگونه مهمان برنامه را به حضور دعوت کرد: می گویند آدم دوستانش را در سفر می شناسد، این که چه قدر مهربون یا نامهربونه و … ،

مهمان برنامه امشب نیز یکی از کسانی است که وقتی داری چمدونت را می‌بندی، از این که فکر می کنی با او همسفر می شوی شاد می شوی ؛ مثل این هنرمند، کسی که هیچ وقت از همسفری با وی خسته نمی شویم…

بعد جواد عزتی بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» به روی صحنه آمد و ضمن سلام و احوالپرسی به خواسته‌ی رامبد، حالت خنده ها در زمان های مختلف مانند فردی که سر جلسه امتحان چیزی یادش نمی آید را در آورد وی این که هنگام دیدن تلویزیون محو می شود، دست و دلبازی، صبوری را از ویژگی های خود دانست.

عزتی در ادمه خاطره ا ی از دفعه ای که برحسب اتفاق در ماشینش قفل شده بود تعریف کرد و گفت: در آن لحظه حدود 15 نفر شروع کردند به کمک به من، در این بین آقایی با اصرار زیاد گفت بگذار من باز کنم ،تا در نهایت اعلام کرد که من دزد هستم اجازه دهید در مدت کوتاهی آن را بازکنم؛ و او واقعا هم توانست و سریع مشکل را حل کرد.

بازیگر درد سرهای عظیم از دستپخت خوبش به ویژه در پخت قورمه سبزی و قیمه تعریف کرد و گفت یک بار برای حدود 1600 نفر قورمه درست کردم که بی نظیر شد. او سپس لبخند 10 ثانیه ای که به نظرش کار دشواری بود را زد.

وی در بخشی از گفتگو بیان کرد که چه قدر در کودکی مظلوم بوده و هیچ آتیشی نمی سوزانده است؛ به جز دوران دبیرستان که مدرسه را دور می زد و به دیدن تئاتر میرفت و او اظهار داشت که از 14 سالگی به بازیگری علاقه مند شد و در 15 سالگی کار خود را با تشکیل گروه نمایش های خیابانی آغاز کرد.

جوان طی این صحبت ها تعریف خوشبختی را از جواد عزتی پرسید و او گفت: خوشبختی یعنی که آدم بتواند ناخواسته همه ی انسان ها را دوست داشته باشد و عشقی که خدا در همه ی ما گذاشته است را ببیند.

عزتی موفقیت را نیز در این که نقطه ای برای رسیدن نداشته باشی تعریف کرد و افزود: یعنی همین طور جلو بروی و پیشرفت کنی و از این مسیری که طی می کنی بتوانی نهایت لذت را ببری.

بعد از این صحبت ها علی مشهدی وارد شد و همراه با جوان و عزتی با پانتومیم سعی کردند عنوان هایی مانند سفیر هلند، ماجرای پلیسی و اسم شب را اجرا کنند و در پایان طی تقدیم تندیس خندوانه و کاریکاتور، هر سه ی این افراد ضمن خداحافظی رو به دوربین و طبق قوانین با دست راست گفتند.

شاد باشید!

بیوگرافی و زندگینامه جواد عزتی

 • نام:محمدجواد
 • نام خانوادگی:عزتی
 • تاریخ تولد: 20 دی 1360
 • تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره
 • زمینه فعالیت :بازیگر
 • همسر:مه لقا باقری

-------------------------------------------------------

محمدجواد عزتی متولد20 دی 1360 بازیگر اهل ایران و فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره است.

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس12

جواد عزتی

همسر جواد عزتی

جواد عرتی با مه لقا باقری ازدواج کرده و متاهل است.

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس5

جواد عزتی و همسرش

رستوران جواد عزتی

او کارش را با اجرای تئاتر های خیابانی شروع کرده است. خودش میگه تقریبا هیچ بوستانی در تهران نیست که در آن تئاتر خیابانی اجرا نکرده باشم.اکثر کارهای او تم طنز و اجتماعی داشته اند.

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس3

رستوران جواد عزتی

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری رستورانی به نام ترنج را در میرداماد افتتاح کردند.

سریال هایی که تاکنون جواد عزتی بازی کرده است :لطفا دور نزنیم ، هیچ کس ، کمربندها را ببندیم ، باغ مظفر ، سه دونگ سه دونگ ، مرد هزارچهره ، چاردیواری ، دست بالای دست و قهوه تلخ و سریال دردسرهای عظیم. جواد عزتی همچنین در فیلم سینمایی طلا و مس نیز بازی کرده است.

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس19

عکس جواد عزتی

او از سال 75 بصورت حرفه ایی وارد دنیای بازیگری شده است.او ابتدا در تئاتر فعالیتش را شروع و سپس در سال 79 اولین کار تلویزیونی اش را بازی کرده است. جواد عزتی از 15 سالگی بازی در تئاتر را شروع و بدون هیچ معطلی کار کرده است.

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس9

جواد عزتی و رضا عطاران بازیگران هزارپا

قهوه تلخ سریال خانوادگی طنزی به کارگردانی مهران مدیری و فیلمنامه نویسی امیر مهدی ژوله و خشایار الونداست که بصورت هفتگی از 23 شهریور 1389 در بسته بندی های سه قسمتی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شد.

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس3

سارا و نیکاری پایتخت و سلفی با جواد عزتی

فیلم شناسی جواد عزتی

جواد عزتی در سینما

 1. چهار انگشت (1397)
 2. جان دار (1397)
 3. ما همه با هم هستیم (1397)
 4. دو طبقه روی پلیوت (1396)
 5. لاتاری (1396)
 6. تنگه ابوغریب (1396)
 7. هزارپا (1396)
 8. آینه بغل (1396)
 9. اکسیدان (1395)
 10. خرگیوش (1395)
 11. ماجرای نیمروز (1395)
 12. هفت معکوس (1394)
 13. پارادایس (1394)
 14. زاپاس (1394)
 15. در مدت معلوم (1393)
 16. تگرگ و آفتاب (1393)
 17. پشت درهای بسته(1393)
 18. شیار 143 (1392)
 19. فرشته ها با هم می آیند (1392)
 20. کلاشینکف (1392)
 21. جابه جا (1391)
 22. همه چیز برای فروش (1391)
 23. همبازی (1390)
 24. همه چی آرومه (1389)
 25. آفریقا (1389)
 26. طلا و مس (1387)
 27. تله فیلم آن آواز غمناک (1393)
 28. نیش کارگردان مجید صالحی

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس16

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس19

مهدی پاکدل و امیر جدیدی در کنار جواد عزتی بازیگران تنگه ابوقریب

جواد عزتی در تلویزیون

 1. 1393 دردسرهای عظیم
 2. 1392 دودکش
 3. 1391 هفت سین
 4. 1391 دست بالای دست
 5. 1391 تله فیلم وقت بزرگ شدنه
 6. 1389-1390 سه دونگ، سه دونگ
 7. 1389 تله فیلم میان ماندن و رفتن
 8. 1389 تله فیلم بن بست یلدا
 9. 1389 چاووش بهار
 10. 1388-1389چاردیواری
 11. 1387 سرزمین کهن
 12. 1387 لطفاً دور نزنیم
 13. 1387 مثل هیچ کس
 14. 1386 آرزوهای شیرین
 15. 1386 مرد هزارچهره
 16. 1386 گنج مظفر
 17. 1385 قرارگاه مسکونی
 18. 1385 باغ مظفر
 19. 1383 من یک مستأجرم
 20. 1381 قصه های شبانه
 21. 1395 بیمار استاندارد

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس12

جواد عزتی و نازنین بیاتی در فرشته ها باهم می آیند

جواد عزتی در شبکه خانگی

 • 1389-1391 قهوه تلخ

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس15

جواد عزتی در نقش متفاوت فیلم قهوه تلخ

خاطره بسیار جالب جواد عزتی

چند وقت پیش تو یه ماشینم یه چیز من جا موند و در قفل شد همه ریختن یه کمکی بکنن منم بخاطر اینکه زود تر به تئاترم برسم خیلی استرس داشتم بگم باورتون نمیشه 15 نفر با کلی ادعا داشتن بازش میکردن یهو یه آقایی اومد گفت آقا عزتی بزار من درو باز کنم! گفتم آقا 15 نفر دارن درستش میکنن!!! باز گفت:آقا بزار من درستش کنم! گفتم:عزیز من اینا همه دارن تلاش میکنن تا بازش کنن باز برگشت گفت:آقا عزتی من دزدم!!! اگه اجازه بدی من ایکی ثانیه برات بازش میکنم.

خلاصه ما هر چی خواهش کردیم مردم کنار نرفتن و اون مجبور شد محکم داد بزنه بگه آقایون من دزدم اجازه بدین من درو بازش میکنم کار آقای عزتی راه بیوفته.

مصاحبه خواندنی با جواد عزتی

*چرا انقد از رسانه ها و مصاحبه فرار میکنید؟

شاید بلد نیستم حرف بزنم نمیدونم.

*چرا دوست ندارید تو صدر رسانه ها و حواشی و جنجال ها باشید چیزی که خیلی از افراد به آن علاقه دارند؟

خب طبیعی هست خیلیا دوست داشته باشند برای اینکه اصولا شما هر کاری چه منفی چه مثبت اما عجیب و غریب چه تو اینترنت یا رسانه ها یا تلویزیون و ماهواره بخوایید انجام بدید معروف میشید و بخاطر همین چرا باید دوست نداشته باشند و یه چیز طبیعی هست که انسان ذاتآ دوست داره دیده بشه و اصلا اینجوری خلق شده منم خب اینجوری هستم اما اینکه فرار میکنم شاید دلیلش این هست که دوست دارم تو یه مرزی بمونه و اون مرز رو نگذرم.

*20 سال هست که از حضور شما تو عرصه بازیگری میگذره و بعد از 20 سال شما اینو رعایت میکنید؟

آره خدا کنه بتونم رعایت کنم اتفاق خوبیه و اتفاق بدی هم نیست که آدم همیشه رعایت بکنه همیشه حد و اندازه رو بشناسه،بدونه که چقد اندازه خودشه،آدما اندازه هاشون با هم دیگه فرق داره و اینجوری نیست که من بخوام با یه آدمی که اصلا فعالیت نمیکنه خودمو مقایسه کنم یا با یه آدمی که خیلی فعالیت میکنه،به اعتقاد من آدم باید حد و اندازه خودشو بشناسه فکر میکنم حد و اندازه من همینقدر هست.

*از چیزی میترسید؟از این که تو نگاه مردم مورد قضاوت قرار بگیرید؟

نه!نه! از خودم میترسم! من نمیتونم نقش بازی کنم برا همین اصولا میترسم و نمیتونم یک شکل دیگه ای جلوی دوربین باشم.

*پس شما دوس دارید اون صداقتتون رو حفظ کنید درسته؟

آره هم دوس دارم صداقتمو حفظ کنم هم اینکه دوس دارم خیلی از چیزامو لو ندم!

*توی زندگیتون چوب رو راستی و صداقتتون رو خوردید؟

خدارو شکر ...هر چوبی هر دردی خودش برکته.

*وقتی کسانی که از صداقت شما و از خالصانه بودنتان سوء استفاده می کنند رو میبینید چه حسی بهتان دست میدهد؟

حس منفی بهم دست نمیده براشون دعا میکنم.

*بهونه گفتگوی ما با شما که افتخار دادین بهمون فیلم زاپاس هست اول از همه تبریک بخاطر فیلم درجه یکتون ما خیلی دوست داشتیم دوم اینکه شما چطور؟دوست داشتین فیلمی که درش بازی کردید؟

خب آره! بلاخره دوست داشتم که رفتم...ببینید من خیلی فیلمنامه میخونم را که برزو نیک نژاد از یه طرف بلد بود که فیلم رو چجوری کمدی کنه و از طرف دیگه بلد بود چجوری حتی غمناکش کنه اینو من تو افتتاحیه هم گفتم و میخواست که یک فیلم با آبروی با شرف خانوادگی بسازه که در واقع هر قشری که از سینما بیرون میاد حالش خوب باشه و من فکر میکنم این اتفاق افتاد و زاپاس از اون فیلم هایی بود که حال هر قشری رو خوب میکنه.

*چه چیزی باعث میشه جواد عزتی که انقدر با برزو نیک نژاد رفیق و صمیمی هست قبول میکنه نقش اول فیلم رو بازی نکنه؟

خب!همین قدر بود نقشم ازم پرسید بازی میکنی و من گفتم آره بازی میکنم...فیلم خوب برا من اصولا تو الویت قرار داره و فکر کنم تو این چند سال اینو ثابت کرده باشم.مثلا کار آقای ثقفی که میاد تو رسانه نقشم خیلی کمه یا کار خانم آبیار شیار 143 و یا حتی طلا و مس ولی خوشحالم که تو فیلم های خوبی بودم،بیشتر برام هیجان انگیزه که توی فیلم خوبی باشم نه اینکه خوب باشم تو یک فیلم.

*چقدر دلت واسه سعید زاپاس سوخت؟و چقدر به خود جواد عزتی نزدیک بود؟

خیلی دلم سوخت بخاطر اینکه این اتفاقیه که برا خیلی از جوونای ما میوفته و طبیعیه چون نگاه های جامعه فرق کرده، به خود جواد عزتی فکر کنم یه چیزاییش نزدیک بود.

*شما یکی از فاکتورهای شخصیتی بزرگتون صبور بودنتون هست درسته؟

آره اطرافیانم بهم میگن خیلی صبوری...

*تو انتخاب کار وسواس دارید؟

تو انتخاب کار خب طبیعیه هر آدمی دوست داره کاری رو بکنه که حالش خوب باشه ،صرفا اینکه آدم کار کنه معروف بشه یجوریه!!!!دوست داریم دیده بشیم ولی خب خوب کار کردن کجا ادا اصول در اوردن تو شبکه های مجازی کجا که معروفت میکنه،اینکه تو چجوری کار کردی چجوری معروف شدی یا چجوری قراره اسمتو ببرن؟

*یعنی این نوع که شما چه شکلی تو ذهن مردم بمونید براتون مهمه؟

بله کلا اینکه آدم چجوری کار میکنه مهمه دیگه

عکس های جواد عزتی

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس0

مه لقا باقری در کنار همسرش جواد عزتی

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس17

جواد عزتی و اشکان اشتیاق و سیروس گرجستانی به همراه عباس جمشیدی فر

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس19

احمد مهرانفر و جواد عزتی در ماجرای نیمروز

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس4

رامبد جوان و جواد عزتی در برنامه خندوانه

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس15

الناز حبیبی و جواد عزتی در دردسرهای عظیم

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس0

محمدرضا گلزار و جواد عزتی در پشت صحنه سینمایی آینه بغل

ماجرای جالب دزدی که جان جواد عزتی را نجات داد + عکس14

امیر جعفری و جواد عزتی در فیلم اکسیدان