برد پرگل یاران انصاریفرد در لیگ یونان

13:24 - 1399/11/23
تیم آ. ا. ک آتن در حضور کریم انصاریفرد توانست به برد پرگل در رقابت های لیگ یونان دست پیدا کند.
برد پرگل یاران انصاریفرد در لیگ یونان

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای دور رفت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی یونان، تیم آ. ا. ک آتن که برخلاف مسابقه قبل کریم انصاری‌فرد را در ترکیب نمی‌دید و روی نیمکت داشت، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در استادیوم اسپیروس لوئیس به مصاف تیم وولوس رفت.

نیمه اول با برتری ۴ بر یک یاران انصاری‌فرد خاتمه یافت، اما در دقیقه ۵۷ وولوس یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا اختلاف به دو گل کاهش پیدا کند.

در ادامه آ. ا. ک آتن که ا ز دقیقه ۷۰ هم کریم انصاری‌فرد را به‌عنوان دومین تعویضی‌اش در ترکیب داشت، توانست نتیجه را حفظ کند و به پیروزی ۴ بر ۲ خانگی مقابل وولوس برسد و با شرایط خوبی به استقبال بازی برگشت برود.

کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی آ. ا. ک آتن که پیش از این در ۱۹ مسابقه سوپر لیگ یونان و یک دیدار جام حذفی به میدان رفته بود، امشب هم حضور ۲۰ دقیقه‌ای در جریان برتری تیمش مقابل وولوس داشت.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.