فیفا تولید کریمی را تبریگ گفت

12:22 - 1399/11/23
صفحه رسمی فیفا تولد علی کریمی ملی پوش کشورمان را تبریگ گفت.
فیفا تولید کریمی را تبریگ گفت

به گزارش "ورزش سه"، علی کریمی هافبک ایرانی و سابق استقلال که در نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا و راهی لیگ ستارگان شد، به یکی از مهره های اصلی و تأثیرگذار تیم القطر تبدیل شد به نحوی که این تیم پس از جذب کریمی از رده های پایین جدول تا رده سوم نیز صعود کرد.

درخشش کریمی در القطر باعث شد تا سران الدحیل پس از چند بازی او برای القطر، کریمی را جذب کنند. او در تیم پرستاره الدحیل به بازیکن ثابت تیم صبری لموشی تبدیل شد و با این تیم در جام جهانی باشگاهها نیز حضور پیدا کرد و یک پاس گل نیز برابر اولسان به ادمیلسون داد.

فیفا تولید کریمی را تبریگ گفت12

علی کریمی روز گذشته 27 ساله شد و صفحه رسمی فیفا در توئیتر تولد این بازیکن ارزشمند را تبریک گفت. فیفا در این باره نوشته است: در قطر، هفته بزرگی برای نمایندگان این کشور (الدحیل) بود. اکنون زمان جشن بیشتری فرا رسیده و ما تولد علی کریمی را خیلی تبریک می گوئیم.

الدحیل به عنوان میزبان رقابت های جام جهانی باشگاه ها، با برتری مقابل اولسان هیوندای قهرمان آسیا، عنوان پنجمی این رقابت ها را از آن خود کرد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.