خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!

11:58 - 1399/11/23
خنده های مسی بعد از باخت دیشب برابر سویا جنجال فراوان به پا کرده است و بسیاری از کارشناسان رفتار وی را نوعی بی احترامی به تیم بارسلونا می دانند.
خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان در مسابقه قبلی بارسلونا برابر رئال بتیس از لیونل مسی به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب اصلی خود استفاده نکرده بود و او را در نیمه دوم به زمین فرستاد. با این حال مسی در بازی شب گذشته بارسا برابر سویا در دور رفت نیمه نهایی کوپا دل ری در ترکیب اصلی قرار گرفته بود.

فوق ستاره آرژانتینی در بازی دیشب عملکرد نسبتا خوبی از خود ارائه داد و چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما هر مرتبه با بدشانسی و البته درخشش دروازه بان مراکشی سویا یعنی یاسین رو به رو شد تا نتواند مانع از شکست تیمش در سانچز پیسخوان شود.

اما بعد از پایان دیدار دو تیم سویا و بارسلونا یک رفتار نسبتاً عجیب از سوی لئو مسی باعث شده که اکنون رسانه‌های اسپانیایی و برخی از هواداران تیم کاتالانی به انتقاد از این بازیکن بپردازند. فوق ستاره آرژانتینی پس از شکست تیمش مقابل سویا چند دقیقه در زمین باقی ماند و در حالی که لبخند بر روی لبانش بود به خوش و بش با بازیکنان حریف از جمله پاپو گومز، ستاره آرژانتینی سویا و البته هم تیمی سابق خود یعنی ایوان راکیتیچ پرداخت.

در واقع بسیاری معتقد هستند که مسی بعد از اتفاقات رخ داده در تابستان اخیر و پس از اینکه باشگاه بارسلونا به او اجازه جدایی نداد دیگر انگیزه چندانی ندارد و همین موضوع نیز باعث شده که چنین رفتارهایی از او سر بزند.

خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!13

خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!11

خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!18

خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!19

خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!0

خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!10

خنده های جنجالی مسی بعد از باخت!5

گفتنی است ستاره آرژانتینی آخرین ماه‌های قرارداد خود را با باشگاه بارسلونا پشت سر می‌گذارد و گفته می‌شود تیم‌های نظیر پاری سن ژرمن و منچستر سیتی به شدت شرایط جذب این بازیکن را بررسی می کنند.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.