ساز جدایی ستاره اسپانیایی از رئال

11:52 - 1399/11/23
ایسکو هافبک خلاق رئال مادرید قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی از جمع کهکشانی ها جدا شود.
ساز جدایی ستاره اسپانیایی از رئال

به گزارش "ورزش سه"، چند فصل پیش بود که ایسکو بعد از نیمکت‌نشینی های پیاپی در رئال مادرید تا آستانه جدایی از این تیم پیش رفت اما روی کارآمدن زین الدین زیدان شرایط را برای او تغییر داد و این ستاره اسپانیایی به یک مهره اصلی در ترکیب لوس بلانکوس تبدیل شد.

ساز جدایی ستاره اسپانیایی از رئال18

با این وجود در دوره دوم حضور زیدان در رئال مادرید، این سرمربی فرانسوی نشان داده که علاقه چندانی به استفاده از ایسکو در ترکیب اصلی خود ندارد و طی یکی دو فصل گذشته این ستاره اسپانیایی دائماً با نیمکت‌نشینی دست و پنجه نرم کرده است.

رئال مادرید در هفته‌های اخیر با مصدومیت های پیاپی بازیکنانش روبرو بوده است؛ موضوعی که باعث شد زین الدین زیدان در دیدار سه شنبه شب برابر ختافه یک سری بازیکن ناشناخته را در لیست خود قرار دهد. با توجه به وضعیت پیش آمده انتظار می‌رفت که سرمربی فرانسوی رئال مادرید بالاخره به ایسکو اعتماد کند و او را مقابل ختافه در ترکیب اصلی قرار دهدد اما باز هم این اتفاق رخ نداد.

ساز جدایی ستاره اسپانیایی از رئال9

در همین ارتباط موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شده که هافبک اسپانیایی از شرایط موجود و عدم اعتماد زین الدین زیدان به او در دیدار مقابل ختافه عصبانی شده و تصمیم قطعی خود را برای جدایی اتخاذ کرده است.

منبع ورزش 3