امیدواری بارسایی ها به حذف سویا در دور برگشت

10:31 - 1399/11/23
بازیکنان بارسا معتقدند که در دور برگشت می توان به راحتی تیم سویا را حذف کرد.
امیدواری بارسایی ها به حذف سویا در دور برگشت

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در دیداری که شاید مستحق زدن حداقل یک گل بود، با دو گل شکست خورد تا اکنون سویا شانس اول صعود به فینال کوپا دل ری باشد. بارسا برای اولین بار از 8 دسامبر 2020 که با سه گل به یوونتوس باخت، در زدن گل ناکام ماند. سه هفته دیگر بازی برگشت در نوکمپ برگزار می شود و باید دید بارسا قدرت برگرداندن نتیجه را دارد یا خیر.

امیدواری بارسایی ها به حذف سویا در دور برگشت9

پدری گونزالس ستاره 18 ساله بارسا در پایان بازی گفت:« در میانه زمین، سویا نسبت به ما برتری داشت و موفق نشدیم به خوبی واکنش نشان دهیم.

گل اول سویا باعث به هم خوردن تمرکز ما شد و نتوانستیم تا پایان نیمه اول خودمان را جمع کنیم. در نیمه دوم شانس هایی داشتیم و داور می توانست یک پنالتی هم برای ما اعلام کند. معتقدم بازیکن سویا آلبا را درون محوطه جریمه سرنگون کرد ولی داور خطا را بیرون گرفت.

نیمه دوم .اقعا بدشانس بودیم و باید به گل می رسیدیم. هنوز 90 دقیقه نوکمپ باقیمانده و سه هفته هم زمان داریم. معتقدم همچنان شانس صعود خواهیم داشت.»

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.