الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!

10:19 - 1399/11/23
ایوان راکیتیج با گلزنی برابر بارسا خوشحالی نکرد و به وعده خود مبنی بر عدم خوشحالی برابر تیم سابق خود عمل کرد.
الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!

به گزارش"ورزش سه"، بارسا که در یک چهارم نهایی توانسته بود بازی 2-0 باخته برابر گرانادا را با پیروزی 3-5 عوض کند، امشب در سانچس پیسخوان شرایطی کاملا متفاوت را تجربه کرد.

الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!6

سویا تیم چهارم جدول لالیگا برابر بارسا تیمی منسجم و سرسخت بود و توانست در هر دو نیمه آبی اناری ها را به خوبی تحت کنترل خود در بیاورد.

گل نیمه اول ژولز کُنده مدافع سویا باعث شد تا میزبان برنده راهی رختکن شود.

در نیمه دوم سویا به خوبی برابر حملات بارسا مقاومت کرد و در بدترین زمان ممکن یعنی 4 دقیقه به پایان بازی ضربه دوم و کاری را وارد کرد.

الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!12

ارسال یک توپ عمقی برای ایوان راکیتیچ او را با تراشتگن تک به تک کرد. ساموئل اومتیتی آفساید را پر کرده بود و ستاره کروات سابق بارسا به راحتی توپ را به طاق دروازه چسباند.

الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!11

راکیتیچ که تابستان با بی مهری در فهرست فروش بارسلونا قرار گرفت، تشنه انتقام از باشگاه کاتالان بود و با گلزنی توانست به هدف خود برسد.

او پیش از بازی گفته بود که اگر گل بزند خوشحالی نخواهد کرد و به قول خودش نیز وفا کرد. راکیتیچ پس از گلزنی بدون واکنشی خاص در حلقه شادی هم تیمی هایش قرار گرفت.

الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!9

الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!16

الوعده وفا به سبک هافبک کروات سویا!5

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.