شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا

10:15 - 1399/11/23
تیم بارسلونا نتوانست از حریف سر سخت خود یعنی سویا عبور کند و با دو گل مغلوب شد.
شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان رونالد کومان که بعد از شکست در فینال سوپرکاپ، در 6 دیدار پیاپی به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب برابر سویا شکست خوردند تا در آستانه کنار رفتن از رقابت های کوپا دل ری قرار بگیرند.

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا19

تبلیغات

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا3

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا3

جورجیو آرمانی آکوا دی جیو-Giorgio Armani Acqua Gio-فروش ویژه 100 تومان

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا18

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. دردقیقه 13 بود که روی پاس هوشمندانه آنتوان گریزمان، این لیونل مسی بود که صاحب موقعیت شد اما واکنش خوب یاسین بونو، دروازه سویا را بسته نگه داشت.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه 20، روی پاس سوسو، این ژول کونده بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت. دو دقیقه بعد، روی همکاری با عثمان دمبله، مسی پشت محوطه جریمه سویا صاحب موقعیت شد اما ضربه او نیز راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا15

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا1

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا10

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا5

سرانجام در دقیقه 25 این سویا بود که به گل اول بازی رسید. کونده که تا پشت محوطه جریمه بارسا پیشروی کرده بود، بعد از عبور از ساموئل اومتیتی با یک ضربه دقیق توپ را به گوشه دروازه بارسا فرستاد.

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا6

بعد از این گل بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند. در مقابل، چیزی نمانده بود که در دقیقه 41، یوسف النصیری گل دوم سویا را به ثمر برساند اما ضربه نهایی او نتوانست تراشتگن را مغلوب کند.

در دقایق پایانی باز هم بازیکنان بارسا بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در اولین دقیقه از وقت های اضافه، باز هم این بازیکنان سویا بودند که می توانستند به گل برسند اما ضربه اسکودرو را تراشتگن با واکنش خوب به بیرون فرستاد تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا19

نیمه دوم را سویا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 49، ایوان راکیتیچ صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او به بدن مینگسا برخورد کرد.

سه دقیقه بعد، نوبت بارسا بود که تا آستانه زدن گل تساوی پیش برود اما ابتدا ضربه دمبله توسط کارلوس دفع شد و سپس کونده با ایستادگی مقابل دی یونگ، توپ را به بیرون فرستاد تا تنها یک ضربه کرنر برای بارسا شکل بگیرد.

حملات بارسا ادامه داشت و در دقیقه 54، روی پاس فرانکی دی یونگ، این مسی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را بونو با یک شیرجه به موقع مهار کرد.

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا8

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و موقعیت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه 73، آلبا در برخورد با سوسو، درون محوطه جریمه سویا سرنگون شد اما داور خطا رو پشت محوطه جریمه اعلام کرد.

سه دقیقه بعد نوبت دمبله بود که صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه سویا پیدا نکرد.

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا15

شکست ناامید کننده بارسا برابر سویا2

حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در حالی که بازیکنان این تیم سخت به دنبال زدن گل تساوی بودند، این سویا بود که در دقیقه 85 به گل دوم رسید. روی یک حمله سریع از سمت چپ بود که ایوان راکیتیچ با پاس الیور تورس صاحب موقعیت شد و در موقعیت تک به تک، با یک شوت محکم دروازه تراشتگن را باز کرد.

در دقایق پایانی بازیکنان بارسا تلاش زیادی برای جیران گل های خورده انجام دادند و در وقت های اضافه، روی یک ضربه آزاد، مسی باز هم شانسش را برای باز کردن دروازه سویا امتحان کرد اما باز هم بونو ایستادگی کرد و در نهایت بازی با نتیجه 2-0 به سود سویا به پایان رسید.

منبع ورزش 3