صعود بی دردسر سیتیزن ها به دور بعد جام حذفی

10:04 - 1399/11/23
تیم منچستر سیتی توانست با برد سه بر یک برابر سوانزی به دور بعد جام حذفی صعود کند.
صعود بی دردسر سیتیزن ها به دور بعد جام حذفی

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب در دور پنجم رقابت‌های جام حذفی انگلیس یا FA Cup مهمان سوانسی بود که در پایان این مسابقه با نتیجه 3-1 به سود تیم پپ گواردیولا خاتمه یافت.

منچستر سیتی می توانست در همان لحظات ابتدایی بازی توسط گابریل ژسوس به گل اول دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن توسط دروازه بان حریف دور شد.

در دقیقه 15 باز هم این گابریل ژسوس بود که یک موقعیت خوب گلزنی دیگر را از دست داد. سانتر خوب بنجامن مندی با ضربه ستاره برزیلی همراه شد اما توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 22 ستاره اسپانیایی منچسترسیتی یعنی فران تورس حرکت فوق العاده ای از جناح راست انجام داد اما او در مصاف تک به تک با دروازه بان سوانسی مغلوب شد.

در دقیقه 30 بلاخره حملات منچسترسیتی نتیجه داد و این تیم به گل اول دست یافت. ارسال کایل واکر بدون اینکه به بازیکنی برخورد کند وارد دروازه سوانسی شد تا نتیجه 1-0 شود.

صعود بی دردسر سیتیزن ها به دور بعد جام حذفی18

بلافاصله بعد از گل سوانسی می توانست گل تساوی را وارد دروازه منچسترسیتی کند اما ضربه فولتون با اختلافی بسیار کم از بالای دروازه عبور کرد و بازی در پایان نیمه اول با همان یک گل به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه یافت.

صعود بی دردسر سیتیزن ها به دور بعد جام حذفی2

در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم منچسترسیتی به گل دوم دست یافت. رحیم استرلینگ در مصافی تک به تک با دروازه سوانسی موفق به گلزنی شد تا نتیجه 2-0 شود.

در دقیقه 50 اشتباهات مدافعان سوانسی در خط دفاعی باعث شد گابریل ژسوس در موقعیتی تک به تک قرار گیرد و برای بار سوم دروازه حریف را باز کند.

صعود بی دردسر سیتیزن ها به دور بعد جام حذفی17

در دقیقه 77 سوانسی توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. ویتاکر بعد از یک حرکت عالی و با ضربه ای بسیار خوب دروازه منچستر سیتی را باز کرد تا نتیجه 3-1 شود.

در نهایت مسابقه با همان نتیجه 3-1 به سود منچسترسیتی تمام شد تا تیم پپ گواردیولا به دور ششم جام حذفی انگلیس صعود کند.

منبع ورزش 3