آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو

09:52 - 1399/11/23
الیکا عبدالرزاقی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود با انتشار تیزری از فیلم جدید گوهر خیراندیش، طرفدارانش را در جریان آخرین وضعیت او قرار داد و انها را دعوت به تماشای فیلم جدید این هنرمند محبوب کرد.
آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + فیلم

. آرزوی سلامتی برای #گوهر_خیراندیشعزیز و دوست داشتنی . گوهر خیراندیش، پس از بهبودی از بیماری کرونا، از بیمارستان مرخص شد و امیدواریم این بازیگر محبوب همیشه سلامت باشند. . جدیدترین کار گوهر خیراندیش، سریال #خوب_بد_جلف_رادیواکتیومی‌باشد که هر جمعه در #فیلیمومنتشر می‌شود. . قسمت سوم از سریال ۱۲ قسمتی #خوب_بد_جلف_رادیواکتیو، ساعت ۱۲ روز جمعه به‌صورت #اختصاصیدر دسترس کاربران عزیز فیلیمو خواهد بود.

بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون

---------------------------------------------

 • نام: الیکا
 • نام خانوادگی: عبدالرزاقی
 • تاریخ تولد:1358/12/22
 • محل تولد:رامسر
 • تحصلات:لیسانس ادبیات نمایشی
 • تاهل:متاهل
 • همسر:امین زندگانی(بازیگر)

---------------------------------------------

الیکا عبدالرزاقی در 18 مرداد ماه 1358 در رامسر متولد شد.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو7

کودکی الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی فارغ التحصیل آموزشگاه هنری سمندریان، لیسانس ادبیات نمایشی است. او همسر امین زندگانی است، اصالتش به رامسر بر می گردد و دو برادر دارد.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو17

الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

دوره بازیگری را در کلاسهای استاد حمید سمندریان گذرانده فعالیت در تلویزیون را از سال 77 و بازی در سریال گمشده مسعود نوابی شروع کرد. ورود او به تلویزیون، همزمان شد با اولین کارش در تئاتر با نام دایره گچی قفقازی به کارگردانی حمید سمندریان بود.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو0

بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی پر از انرژی است. از آن آدم هایی که وقتی یک لحظه کنارش قرار می گیری حس می کنی روحیه ات به کل تغییر کرده. حجم بالای کار و این همه توجه و دیده شدن نه تنها روی خلق و خوی او تاثیر نگذاشته بلکه او را نسبت به کارش مسئول تر کرده است.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو1

عکسهای الیکا عبدالرزاقی

او قبل از همکاری با مهران مدیری 13 سال سابقه فعالیت در عرصه بازیگری را داشت اما بازی در نقش بانوی اول دربار قهوه تلخ یعنی فخرالتاج باعث شهرتش شد.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو10

الیکا عبدالرزاقی در سریال قهوه تلخ

قهوه تلخ مجموعه ویدئویی طنزی به کارگردانی مهران مدیری و فیلمنامه نویسی امیر مهدی ژوله و خشایار الوند است که بصورت هفتگی از 23 شهریور 1389 در بسته بندی های سه قسمتی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

در سال 1390 در سریال خانگی ساخت ایران در کنار محمدرضا گلزار، امین حیایی و گوهر خیراندیش به ایفای نقش پرداخت. این سریال به کارگردانی محمدحسین لطیفی در 10 بسته ی دو قسمتی تولید شده و در کشور های ایران، لبنان و فرانسه فیلمبرداری شده است.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو8

الیکا عبدالرزاقی و گوهر خیراندیش در سریال ساخت ایران

در سال 1391 در یکی دیگر از سریال های خانگی مهران مدیری با عنوان ویلای من به ایفای نقش پرداخت. ویلای من سریال 40 قسمتی طنزی به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری و فیلمنامه نویسی امیر مهدی ژوله و خشایار الوند است که در بسته بندی های دو قسمتی در 20 مجموعه در رسانه خانگی توزیع شد.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو13

الیکا عبدالرزاقی در سریال ویلای من مهران مدیری

الیکا عبدالرزاقی پس از همکاری در دو سریال خانگی با مهران مدیری به مجموعه گنج مظفر این کارگردان پیوست. مظفرنامه را پیمان قاسم خانی و گروهش نوشته اند و حمید آقاگلیان و مجید آقاگلیان تهیه کرده اند.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو4

الیکا عبدالرزاقی و مهران مدیری در سریال گنج مظفر

شوخی کردم عنوان تازه ترین سریال خانگی مهران مدیری میباشد که الیکا عبدالرزاقی در آن به ایفای نقش پرداخته است. در سریال شوخی کردم بیش از 67 نفر از چهره های مطرح طنز ایران در بیست سال گذشته حضور دارند.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو3

شبنم قلی خانی و الیکا عبدالرزاقی الیکا عبدالرزاقی در سال 1394 به عنوان یکی از کمدین های خندوانه رامبد جوان در این برنامه حضور داشت.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو19

الیکا عبدالرزاقی و رامبد جوان در خندوانه

بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی :

الیکا عبدالرزاقی متولد 18 مرداد 1358 در شهر رامسر، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. الیکا عبدالرزاقی دانش‌آموخته آموزشگاه هنری سمندریان و دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی است. الیکا عبدالرزاقی دو برادر دارد و مادرش سوسن فلکی مقدم می باشد ، وی پدرش را در 11 سالگی در زلزله رودبار از دست داده است.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو9

الیکا عبدالرزاقی به همراه برادرش

الیکا عبدالرزاقی دچار معلولیتی در پای راستش است که در یازده سالگی دچار یک بیماری به نام گیلن باره می شود و بدنش از کمر به پایین فلج شد و پای راستش برنگشت ولی پای چپ برگشت.

الیکا عبدالرزاقی دوره بازیگری را در کلاسهای استاد حمید سمندریان گذرانده و فعالیت در تلویزیون را از سال 77 و بازی در سریال گمشده مسعود نوابی آغاز کرد. الیکا عبدالرزاقی همزمان با ورود به تلویزیون در اولین کار تئاترش با نام دایره گچی قفقازی به کارگردانی حمید سمندریان فعالیت می کرد.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو19

الیکا عبدالرزاقی به همراه همسرش امین زندگانی و میلاد کی مرام

الیکا عبدالرزاقی در سال 1377 بعد از قبولی در تست بازیگر سریال گم شده وارد قاب تلویزیون شد تا اینکه یکسال بعد در فیلم مومیایی سه کنار پرویز پرستویی بازی کرد.

سال 1385 وقتی 27 ساله بود به دعوت مهران مدیری در سریال باغ مظفر بازی کرد تا اینکه با سریال مرد هزاز چهره و در نهایت با قهوه تلخ به اوج شهرت رسید.

الیکا عبدالرزاقی از سال 1385 اغلب در کارهای مدیری حضور داشت.

الیکا عبدالرزاقی پر از انرژی است. از آن آدم هایی که وقتی یک لحظه کنارش قرار می گیری حس می کنی روحیه ات به کل تغییر کرده است و حجم بالای کار و این همه توجه و دیده شدن نه تنها روی خلق و خوی او تاثیر نگذاشته بلکه او را نسبت به کارش مسئول تر کرده است.

وضعیت تاهل الیکا عبدالرزاقی:

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی در سال ۱۳۹۲ با یکدیگر ازدواج کردند. داستان آشنایی الیکا عبدالرزاقی و همسرش به یک تله فیلم، بر می گردد، در آن فیلم آنها نقش زن و شوهر را بازی می کردند. بعد از بازی در آن فیلم، ارتباط خانوادگی بین آنها به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، متوجه شدند.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو13

الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

آثار هنری الیکا عبدالرزاقی:

سریال

۱۳۹۷ سرباز

۱۳۹۷ آرماندو

۱۳۹۶ هیئت مدیره

۱۳۹۶ روزهای بهتر

۱۳۹۵ دورهمی

۱۳۹۴ حالت خاص

۱۳۹۴ گاهی به پشت سر نگاه کن

۱۳۹۳ در حاشیه

۱۳۹۲ شوخی کردم

۱۳۹۱ ویلای من

۱۳۹۰ ساخت ایران

۱۳۸۹ بمب خنده

۱۳۸۹ قهوه تلخ

۱۳۸۹ قسم

۱۳۸۷ خرده ستمگران

۱۳۸۶ مرد هزارچهره

۱۳۸۶ گنج مظفر

۱۳۸۵ باغ مظفر

۱۳۸۴ باران بهاری

۱۳۸۳ مزرعه کوچک

۱۳۸۲ این سه نفر

۱۳۸۲ وارث

۱۳۸۲ تلخ و شیرین

۱۳۸۱ جستجو در شهر

۱۳۸۱ خانه مهر

۱۳۸۰ آواز مه

۱۳۷۹ دختران

۱۳۷۷ گم‌شده

فیلم کوتاه

دندان آبی (هومن سیدی)

یک منهای بی‌نهایت (رسول قاسمی)

صفر (رضا سنجابی)

دعوت (مهدی کرم‌پور)

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو2

الیکا عبدالرزاقی و مادرش

سینما :

زنان ونوسی مردان مریخی (کاظم راست‌گفتار، ۱۳۹۱)

فرزند صبح (بهروز افخمی، ۱۳۸۷)

نسل جادویی (ایرج کریمی، ۱۳۸۵)

جایی برای زندگی (محمدرضا بزرگ‌نیا، ۱۳۸۲)

مومیایی ۳

تئاتر

دن کامیلو (کوروش نریمانی، ۱۳۹۳)

پرواز به تاریکی (افشین هاشمی، ۱۳۹۲)

۳۳٪ نیل سایمون (افسانه ماهیان، ۱۳۹۱)

بازرس هاند واقعی (بورژین عبدالرزاقی، ۱۳۹۱)

ملاقات با بانوی سالخورده (حمید سمندریان، سال ۱۳۸۷)

گفتگوهای پس از یک خاکسپاری (بورژین عبدالرزاقی، ۱۳۸۷)

امروز دوستت ندارم (علی هاشمی، جشنواره بانوان ۱۳۸۶)

از خواب تا مهتاب (علی هاشمی، جشنواره بانوان ۱۳۸۵)

الوتریا (وحید رهبانی، محمد رضا جوزی، ۱۳۸۳)

مرد اتفاقی (وحید رهبانی، ۱۳۸۳)

اتوبوسی به نام هوس (افسانه ماهیان، ۱۳۸۰)

بهجت (حسین عاطفی، ۱۳۸۰)

نقش زن (علی هاشمی، ۱۳۷۹)

دایره گچی قفقازی (حمید سمندریان، ۱۳۷۷)

جوایز الیکا عبدالرزاقی :

سال ۱۳۹۱ دریافت تندیس حافظ بهترین بازیگر زن کمدی از دوازدهمین جشن سینمایی-تلویزیونی دنیای تصویر برای بازی در سریال قهوه تلخ

عبدالرزاقی پس از پیشنهاد کار از سوی مهران مدیری برای حضور در برنامه دورهمی دیگر در خندوانه شرکت نکرد.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو5

الیکا عبدالرزاقی در برنامه دورهمی

مصاحبه با الیکا عبدالرزاقی

حکایت آشنایی من و امین

داستان آشنایی من و امین به یک تله فیلم، بر می گردد، در آن فیلم ما نقش زن و شوهر را بازی می کردیم. بعد از بازی در آن اثر، ارتباط خانوادگی بین ما به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، متوجه شدیم لحظه به لحظه بیشتراز لحاظ حسی به هم نزدیک تریم و مسائلی بین ما وجود دارد که باعث نزدیک شدن و کنار هم قرار گرفتن ما می شود، به همین خاطر وقتی بحث نامزدی ما مطرح شد، اطرافیان ما چندان تعجب نکردند و انگار منتظر چنین اتفاقی بودند. خوشبختانه خانواده های ما از این تصمیم مان استقبال کردند.

فاصله من و امین از شمال تا جنوب است!!

من وامین در عین تفاهم زیادی که با یکدیگرداریم، بسیار هم متفاوت هستیم و فکر می کنم این تفاوت ها بوده که ما را به هم نزدیک کرده است! بخشی از این تفاوت هایی که من و امین داریم، از سبک زندگی متفاوت مان نشأت گرفته، من در یک خانواده شمالی بزرگ شدم و او در یک خانواده جنوبی، اما عشق و علاقه و تفاهمی که بین ما وجود دارد، باعث شده به یکدیگر فارغ از این فاصله ها نزدیک شویم.

کار با مدیری مثل بازگشت به خانه است

همیشه از همکاری با مهران مدیری لذت برده ام و کارکردن با او مثل بازگشت به حریم خانه است. شاید بخشی از این موضوع به این خاطر است، که او در انتخاب عواملش بسیار هوشمند است و از افراد حرفه ای و کم حاشیه بهره می گیرد. به همین خاطر هروقت که در کارهایش حضور دارم، حس می کنم به خانه ام بازگشتم. در سریال جدید مهران مدیری به عنوان «اتاق عمل» هم حضور دارم. در این سریال از قسمت پانزدهم با یک نقش متفاوت به مجموعه اضافه شدم. امیدوارم ساخت این سریال با حل مشکلاتی که برایش رخ داده به زودی از سر گرفته شود.

حکایت اینستاگرام من

اینستاگرام، فضایی را برایم ایجاد کرد که با مخاطبان، بی واسطه در ارتباط باشم، با آنها از موضوعاتی که دوست دارم یا حتی دوست ندارم حرف بزنم و در مورد کارهایم اطلاع رسانی کنم. این صفحه برای تبادل اطلاعات و ارتباط بیشتر ایجاد شده، به همین خاطر دلم نمی خواهد از صبح تا شب بدون اینکه جواب کامنتی را بدهم پست بگذارم؛ چراکه دوست ندارم مخاطبانم فکر کنند من آنها را نادیده گرفته ام و نظرات شان برایم اهمیتی ندارد، به همین خاطر اگر فرصت کافی در اختیارم باشد جواب همه کامنت ها را حتی شده با فرستادن یک استیکر گل می دهم.

فیلم شناسی الیکا عبدالرزاقی

سینما

 • زنان ونوسی مردان مریخی (کاظم راست گفتار، 1391)
 • فرزند صبح (بهروز افخمی، 1387)
 • نسل جادویی (ایرج کریمی، 1385)
 • جایی برای زندگی (محمدرضا بزرگ نیا، 1382)
 • مومیایی 3

تلویزیون

 • 1396–1395آرماندواحسان عبدی پور
 • 1395دورهمیمهران مدیری
 • 1395روزهای بهتر اپیزود چهارگاهبیژن میرباقری
 • 1394حالت خاصافشین اربابی
 • 1394گاهی به پشت سر نگاه کنمازیار میری
 • 1394خندوانهرامبد جوان
 • 1393در حاشیهمهران مدیری
 • 1392شوخی کردممهران مدیری
 • 1392گنج مظفرمهران مدیری
 • 1391ویلای منمهران مدیری
 • 1390ساخت ایرانمحمدحسین لطیفی
 • 1389بمب خندهمهران مدیری
 • 1389قهوه تلخمهران مدیری
 • 1387خرده ستمگرانمسعود شاه محمدی
 • 1386میوه ممنوعهحسن فتحی
 • 1386مرد هزارچهرهمهران مدیری
 • 1385باغ مظفرمهران مدیری
 • 1385تله فیلم همیشه مادرشاهد احمدلو
 • 1384باران بهاریمسعود رشیدی
 • 1383مزرعه کوچکسیروس مقدم
 • 1382این سه نفراصغر توسلی
 • 1382وارث
 • 1382آواز مهحسینعلی لیالستانی
 • 1382تلخ و شیرینحمید فرخ نژاد
 • 1381جستجو در شهرحسن هدایت
 • 1380چند دقیقه زندگی
 • 1379دختراناصغر توسلی
 • 1378پروانه طلایی فیلم نودمسعود نوابی
 • 1377گم شدهمسعود نوابی

فیلم کوتاه

 • دندان آبی (هومن سیدی)
 • یک منهای بی نهایت (رسول قاسمی)
 • صفر (رضا سنجابی)
 • دعوت (مهدی کرم پور)

تئاتر

 • دن کامیلو (کوروش نریمانی، 1393)
 • پرواز به تاریکی (افشین هاشمی]]، 1392)
 • 33٪ نیل سایمون (افسانه ماهیان، 1391)
 • بازرس هاند واقعی (بورژین عبدالرزاقی]]، 1391)
 • ملاقات با بانوی سالخورده (حمید سمندریان، سال 1387)
 • گفتگوهای پس از یک خاکسپاری (بورژین عبدالرزاقی]]، 1387)
 • امروز دوستت ندارم (علی هاشمی، جشنواره بانوان 1386)
 • از خواب تا مهتاب (علی هاشمی، جشنواره بانوان 1385)
 • الوتریا (وحید رهبانی، محمد رضا جوزی، 1383)
 • مرد اتفاقی (وحید رهبانی، 1383)
 • اتوبوسی به نام هوس (افسانه ماهیان، 1380)
 • بهجت (حسین عاطفی، 1380)
 • نقش زن (علی هاشمی، 1379)
 • دایره گچی قفقازی (حمید سمندریان، 1377)

تله فیلم

 • روز می آید 1393
 • اینجا آسمان همیشه ابری نیست (مهدی گلستانه-1392)
 • حس تماس 1391
 • مردان زمین (مهدی صباغ زاد-1390)
 • یک اشتباه کوچولو (افسانه منادی-1389)
 • حق السکوت (تغییر نام به شب تلخ)1389
 • ماه از روی سکو (آرش معیریان-1387)
 • همچون یک رؤیا (محمد علی نجفی-1387)

شبکه ی خانگی

 • شوخی کردم (مهران مدیری - 1392)
 • قهوه تلخ (مهران مدیری - 1389)
 • ویلای من (مهران مدیری - 1391)
 • در حاشیه (مهران مدیری - 1394)
 • عطسه (مهران مدیری - 1394)

جوایز الیکا عبدالرزاقی

برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر زن کمدی از دوازدهمین جشن سینمایی،تلویزیونی دنیای تصویر برای بازی در سریال قهوه تلخ - 1391

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان الیکا عبدالرزاقی + ویدئو18

تیپ الیکا عبدالرزاقی در جشن حافظ 95