حذف تلخ یاران جهانبخش در لحظات پایانی

09:39 - 1399/11/23
تیم برایتون در شبی که جهانبخش را دراختیار نداشت در لحظات پایانی بازی گل شکست را دریافت کرد و از دور جام حذفی کنار رفت.
حذف تلخ یاران جهانبخش در لحظات پایانی

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس، تیم برایتون که مثل هفت بازی رسمی گذشته‌اش علیرضا جهانبخش را در فهرست نداشت، از ساعت ۲۳ چهارشنبه شب در استادیوم کینگ پاور مقابل لستر سیتی قرار گرفت.

حذف تلخ یاران جهانبخش در لحظات پایانی3

بازی با تساوی بدون گل رو به پایان بود که لستر سیتی موفق شد در آخرین ثانیه مسابقه به گل برتری برسد و یاران جهانبخش را که طی ۶ بازی اخیرشان هیچ شکستی نداشتند، مغلوب کند.

تبلیغات

حذف تلخ یاران جهانبخش در لحظات پایانی8

حذف تلخ یاران جهانبخش در لحظات پایانی10

جورجیو آرمانی آکوا دی جیو-Giorgio Armani Acqua Gio-فروش ویژه 100 تومان

حذف تلخ یاران جهانبخش در لحظات پایانی10

لستر سیتی در چهارمین دقیقه وقت‌های اضافه صاحب یک ضربه کرنر شد که بازیکنان این تیم آن را کوتاه کار کردند، اما در ادامه ارسال یوری تیلمانس از جناح راست و ضربه سر کلچی ایهیناچو تعویضی گل برتری این تیم مقابل یاران جهانبخش را به همراه داشت.

حذف تلخ یاران جهانبخش در لحظات پایانی20

برایتون پس از یک برد در جام حذفی انگلیس و سه پیروزی و دو تساوی در لیگ جزیره، نتوانست برای هفتمین بازی پیاپی شکست‌ناپذیر بماند و با نتیجه یک بر صفر مقابل لستر سیتی شکست خورد تا به کارش در رقابت‌های FA Cup هم پایان دهد.

علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی برایتون نیز در شب شکست تیمش مقابل لستر سیتی برای هشتمین بازی پیاپی به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشت.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.