آمادگی بالای مهدی ترابی در تمرینات پرسپولیس

09:26 - 1399/11/23
باتوجه به محروم پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در حال حاظر قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس به صورت رسمی ثبت نشده است.
آمادگی بالای مهدی ترابی در تمرینات پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس خیلی زود اولین خرید زمستانی خود را ثبت کرد اما چند روز پس از آن اعلام شد که پنجره این تیم به دلیل شکایت ماریو بودیمیر بسته شده و تا زمان تصفیه حساب با این بازیکن، امکان خرید تازه ندارند؛ خبری شوکه کننده برای هواداران این تیم که نگرانند علاوه بر مهدی ترابی، نتوانند یک مدافع میانی را به خدمت گیرند.

اما با این وجود مهدی ترابی به صورت منظم در تمرینات پرسپولیس حضور دارد و در تیم ذخیره ها خود را آماده آغاز نیم فصل دوم می‌کند. در شرایطی که بین آخرین بازی پرسپولیس در نیم فصل اول (یک اسفند- گل گهر) و اولین بازی در نیم فصل دوم (4 اسفند- سایپا) فاصله بسیار کمی وجود دارد، قرارداد زودهنگام ترابی با قرمزها سبب شده تا او فرصت کافی برای کسب آمادگی را داشته باشد.

ترابی که در لیگ نوزدهم توانست عنوان گلزن ترین هافبک و موثرترین بازیکن پرسپولیس را تصاحب کند، حالا با پیراهن شماره 25 که بر تن آریا برزگر بود، در تمرینات حضور دارد و امیدوار است که هرچه زودتر با تیم یحیی گل محمدی وفق پیدا کند. نکته جالب این که آخرین حضور ترابی در لیگ برتر ایران مقابل سایپا بود و حالا دوباره وی برابر نارنجی پوشان قرار خواهد گرفت.

آمادگی بالای مهدی ترابی در تمرینات پرسپولیس17

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.