اظهارات جالب گواردیولا درباره شرایط بازی ها در ادامه فصل

20:50 - 1399/11/22
پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی معتقد است که تیمش برای قهرمانی هنوز راه درازی در پیش دارد.
اظهارات جالب گواردیولا درباره شرایط بازی ها در ادامه فصل

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی با کسب 14 پیروزی متوالی حالا با اقتدار در صدر جدول لیگ برتر قرار داشته و شانس اول کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود. اما پپ گواردیولا مثالی از لیورپول زده و مدعی شد یک تیم ممکن است بعد از هفته ها پیروزی به یکباره در چند بازی متوالی شکست بخورد.

پپ گواردیولا گفت: "دو یا سه ماه پیش ما هیچ شانسی برای قهرمانی نداشتیم و در تلاش برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا بودیم. ما آماده هستیم، بنابراین شاید دیگر لازم نیست در لیگ برتر بازی کنیم، زیرا از نظر شما همین حالا نیز قهرمان شده ایم. من نمی فهمم که چرا ما باید ابتدا مقابل تاتنهام و بعد از آن برابر اورتون بازی کنیم؟ من این موضوع را درک نمی کنم، زیرا انگار ما همین حالا قهرمان شده ایم.

اظهارات جالب گواردیولا درباره شرایط بازی ها در ادامه فصل17

البته من درک می کنم که چرا مردم در این باره صحبت می کنند، اما هیچ چیز همیشگی و کامل نیست. فقط به این دلیل که ما در بازی های اخیر برنده شده ایم نمی توان گفت در مسابقات بعدی نیز پیروز خواهیم شد. ما باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم و من همیشه در دوران مربیگری ام تیم هایم اینگونه فکر کرده و صحبت کرده ام و شرایط فعلی نیز متفاوت با قبل نیست.

لیورپول همچنان یکی از بهترین تیم هایی است که من در زندگی ام دیده ام. آنها رکوردهایی چون 68 بازی در خانه بدون شکست، قهرمانی با اختلاف زیاد، پیروزی در دقایق پایانی و سه فصل بدون حتی یک شکست خانگی را ثبت کردند. اما شما نمی دانید چرا سه شکست پشت سر هم رخ می دهد. آیا فکر می کنید این اتفاق برای ما نمی افتد؟ این موضوع ممکن است در عرض یک هفته رخ دهد و شما بلافاصله پس از یک دوره بدون شکست، سه یا چهار بازی مغلوب شوید."

منبع ورزش 3