جوانان با استعداد پرسپولیس در انتظار اعتماد یحیی

20:40 - 1399/11/22
تیم پرسپولیس بازیکنان جوان و آینده ای دراختیار دارد که با میدان دادن به این بازیکنان قطعا آینده خوشی در انتظار باشگاه است.
جوانان با استعداد پرسپولیس در انتظار اعتماد یحیی

به کزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در حالی به دو قدمی صدر جدول رسیده که شاید کمتر کسی انتظار این را داشت که سرخ ها برای ششمین فصل متوالی مدعی جدی عنوان قهرمانی باشند. شاگردان یحیی گل محمدی این اتفاق بزرگ را رقم زدند اما شاید نقطه تاریک پرسپولیس در فصل جاری، استفاده حداقلی از بازیکنان جوان باشد.

جوانان با استعداد پرسپولیس در انتظار اعتماد یحیی14

یحیی در این فصل سعید حسین پور و محمد شریفی را در خط حمله هافبک دارد اما روی هم از آن ها کمتر از 200 دقیقه استفاده کرده است. حسین پور در دوره برانکو ایوانکوویچ استعداد بالای خود را به نمایش گذاشت و همچنین نشان داد که در پست های هافبک دفاعی، مرکزی و هجومی توانایی بازی دارد. شریفی اما توسط خود یحیی به لیست پرسپولیس رسید و در این مدت حضور چندانی در زمین نداشته است.

جوانان با استعداد پرسپولیس در انتظار اعتماد یحیی4

این دو جزو بازیکنان زیر 23 سال پرسپولیس هستند و حالا احتمالا با ورود مهدی ترابی، شانس کمتری هم برای بازی خواهند داشت چرا که نوراللهی نیز به طور تمام و کمال در پست تخصصی حضور خواهد داشت. اما شاید استفاده از این بازیکنان در بازی های جام حذفی (باتوجه به فشردگی بالای مسابقات) و همچنین دقایق پایانی بازی ها، اقدام جالبی باشد که استعدادهای جوان را ترغیب به حضور در پرسپولیس کند.

منبع ورزش 3