تکنیک های استثنایی فوق ستاره پرتقالی دوباره زنده شد!

19:45 - 1399/11/22
کریستیانو رونالدو فوق ستاره یوونتوس در دیدار برابر اینتر عملکرد بی نظیری از خود به نمایش گذاشت و چندین بار هم تا آستانه گل زدن پیش رفت.
تکنیک های استثنایی فوق ستاره پرتقالی دوباره زنده شد!

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس با قبول تساوی بدون گل برابر اینتر و به لطف برتری 1-2 در مسابقه رفت در خانه حریف راهی فینال کوپا ایتالیا شود تا فرصت فتح دومین جام در سال 2021 در اواخر فصل را همچنان حفظ کرده باشد. کریستیانو رونالدو ستاره دیدار رفت بود و موفق شد دو بار دروازه نراتزوری را باز کند.

کریستیانو رونالدو اخیرا لقب بهترین گلزن تاریخ فوتبال را از آن خود کرده و در توانایی های گلزنی این فوق ستار 36 ساله تردیدی وجود ندارد. اما در سالهای اخیر بیشتر شاهد قدرت سرزنی، ضربات از راه دور و سرعت این بازیکن بوده ایم و کریستیانو رونالدو کمتر با حرکات تکنیکی و گذر از سد چند بازیکن موفق به باز کردن دروازه حریفان شده است؛ اتفاقی که او دیشب تا آستانه رقم زدنش پیش رفت.

در دقیقه 70 بود که کریستیانو رونالدو پشت محوطه اینتر صاحب فرصت شده، با یک فریب تماشایی میلان اشکرینار را از پیش رو برداشت و در ادامه به شکلی فوق العاده به نیکولو بارلا نیز لایی انداخت تا در موقعیتی تک به تک قرار گیرد.

اما ضربه محکم کریستیانو رونالدو با عکس العمل درخشان سمیر هندانوویچ همراه شد تا آه از نهاد این ستاره پرتغالی و هواداران یوونتوس بلند شود. در مجموع ستاره پرتغالی در این دیدار دو سه موقعیت خوب برای گلزنی داشت، اما دروازه بان و مدافعان نراتزوری موفق به ثبت کلین شیت شدند تا یوونتوس با تکیه بر همان برتری دور رفت رقیب دیرینه را مغلوب کرده و راهی دیدار فینال جام حذفی ایتالیا شود.

تکنیک های استثنایی فوق ستاره پرتقالی دوباره زنده شد!5

تکنیک های استثنایی فوق ستاره پرتقالی دوباره زنده شد!17

تکنیک های استثنایی فوق ستاره پرتقالی دوباره زنده شد!3

تکنیک های استثنایی فوق ستاره پرتقالی دوباره زنده شد!19

تکنیک های استثنایی فوق ستاره پرتقالی دوباره زنده شد!7

منبع ورزش 3