امیدواری بارسا به بازگشت زود هنگام مدافع اسپانیایی

19:40 - 1399/11/22
جرارد پیکه روز های پایانی مصدومیت خود را سپری می کند و به زودی به تمرینات تیم بازخواهد گشت.
امیدواری بارسا به بازگشت زود هنگام مدافع اسپانیایی

به گزارش "ورزش سه"، 21 نوامبر 2020(1 آذر) و در جریان شکست تلخ بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید در واندا متروپولیتانو، جرارد پیکه به شدت دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد؛ موضوعی که باعث شد تلخی شکست تیم کاتالانی برابر روخی بلانکو برای آنها دو چندان شود.

امیدواری بارسا به بازگشت زود هنگام مدافع اسپانیایی10

بعد از گمانه زنی های فراوانی که در مورد مدت زمان دوری مدافع بارسلونا به گوش رسید، در نهایت مشخص شد که جرارد پیکه به مدت چهار ماه از میادین دور خواهد بود و باید به ریکاوری بپردازد.

پیکه ابتدا قرار بود جراحی شود که منتج به از دست رفتن فصل برای او می شد ولی پس از مشورت با پزشکان بارسا تصمیم گرفت که زیر نظر فیزیوتراپ ها به ریکاوری بپردازد و نتیجه هم تا به اینجا عالی بوده و او از 5 روز پیش کار با توپ روی چمن و دویدن را شروع کرد.

پیکه امروز با انتشار عکس زیر در توئیتر نوشت:« روز به خیر.»

او در روزی که بازیکنان بارسا در شهر سویل برای بازی با سویا حضور دارند، در کمپ تیتو ویلانووا به تنهایی تمریناتش را ادامه می دهد.

امیدواری بارسا به بازگشت زود هنگام مدافع اسپانیایی16

امیدواری بارسا به بازگشت زود هنگام مدافع اسپانیایی9

توئیتی امیدوارکننده که نشان می دهد پیکه روزهای پایانی مصدومیتش را سپری می کند و باید به زودی منتظر حضورش در میادین بود. بازگشت او در بهترین مقطع فصل رخ خواهد داد؛ هرچند که بعید است به بازی سه شنبه برابر پی اس جی در نوکمپ برسد.

در بارسلونا بسیار خوشبین هستند که پیکه از دو هفته بعد مهیای بازی شده و در بازی برگشت برابر پی اس جی نیز فیکس ترکیب تیمش باشد.

منبع ورزش 3