حمایت کامل خانواده میناوند از پزشک جنجالی!

19:05 - 1399/11/22
خانواده مهرداد میناوند هیچپ گونه شکایتی از دکتر هاشمیان ندارند بلکه از وی نیز حمایت می کنند.
حمایت کامل خانواده میناوند از پزشک جنجالی!

به گزارش "ورزش سه"، دکتر محمدرضا هاشمیان که پزشک معالج مهرداد میناوند و علی انصاریان بود، پس از درگذشت این دو پیشکسوت فوتبال، مورد هجمه هایی قرار گرفت و شایعاتی نیز در این خصوص در فضای مجازی به راه افتاد.

پس از این اتفاقات، خانواده مهرداد میناوند با صدور پیامی، ضمن تشکر از زحمات دکتر هاشمیان در زمان بستری بودند میناوند، درباره اتفاقات اخیر واکنش نشان داد. متن پیام خانواده مرحوم مهرداد میناوند به شرح زیر است:

بنام خدا مهرداد عزیز برای این می نویسیم تا حقی از آنهایی که بدون کوچکترین ادعا برایت زحمت کشیدند به گردنمان نباشد. خانواده ی ما از نزدیک شاهد دوستی آقای دکتر هاشمیان و مهرداد بودند. مهرداد همیشه دوست داشت تا جایی که از دستش برمی آید در مورد کرونا اطلاع رسانی کند و حتی برای تشکر از کادر درمان لایوی هم با دکتر هاشمیان انجام داد.

زمانی که مهرداد در بیمارستان لاله بستری شد هم خود ایشان تاکید داشتند، هم ما و همینطور پیشکسوتان و جامعه ورزشی مخصوصا آقایان علی پروین،علی کریمی، بهنام ابوالقاسم پور و نیز آقای عادل فردوسی پور و آقای شیرینی با آقای دکتر هاشمیان تماس گرفتیم و آقای دکتر قبول زحمت کردند به تیم درمان کمک کنند با آنکه ایشان از کادر بیمارستان نبودند. همان پنجشنبه ای که حال مهرداد بسیار وخیم بود دکتر به بیمارستان آمد و آن روز با تلاش های فراوان به خیر گذشت. ما روزهای بسیار پر استرسی را سپری کردیم ولی در تمام این مدت نه تنها از دکتر هاشمیان نرنجیدیم بلکه هر وقت از ایشان توضیحی خواستیم برادرانه و با تواضع کامل جوابگوی ما بودند و برایشان شب و روز فرقی نداشت و در هر وقت که لازم بود در بیمارستان حاضر می شدند.

در این روزهایی که جناب دکتر هاشمیان مورد انتقاد قرار گرفتند بر خود واجب دانستیم از زحمات بی دریغ دکتر هاشمیان و کادر درمان تشکر کنیم چرا که ما به خوبی دیدیم که دکتر هر کاری از دستش بر می آمد انجام داد ولی حکمت روزگار این چنین بود. ما به نوبه خود هم از دکتر هاشمیان و هم از تمام عزیزانی که در روند درمان کمک کردند و هم بعد از این اتفاق ناگوار در کنارمان بودند تشکر می کنیم و از دوست داران مهرداد عزیز خواهش می کنیم به این حواشی توجهی نداشته باشند که مبادا این اتفاقات موجب دلسردی کادر درمان شود. بیماری کرونا هنوز درمان قطعی ندارد و ما هر روز شاهد فوت ده ها هم وطن پیر و جوان در کشور هستیم امیدواریم با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی از شر این بیماری مصون بمانیم.

منبع ورزش 3