مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس

09:31 - 1399/11/23
هادی کاظمی و سمانه پاکدل ، زوج هنرمند دوست داشتنی، مدل‌های یک برند معروف شدند.
مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس12

در این مطلب عکسهای مدلینگ سمانه پاکدل را مشاهده می کنید

سمانه پاکدل و هادی کاظمی زوج دوست داشتنی سینمای ایران هستند که هردو در تلویزیون نیز فعالیت کردند. این زوج با اخلاق و شاد به تازگی در مسابقه شام ایرانی حضور پیدا کردند.

عکسهای مدلینگ سمانه پاکدل و همسرش

تصاویری از سمانه پاکدل و همسرش با لباس های ست

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس19

عکسهای مدلینگ سمانه پاکدل و همسرش

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس8

عکسهای مدلینگ سمانه پاکدل بازیگر

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس17

هادی کاظمی و همسرش

بد نیست درباره سمانه پاکدل بیشتر بدانید

سمانه پاکدل زادهٔ ۲۶ مهر ۱۳۶۶، اصفهان بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی با بازی در سریال دلنوازان، به شهرت رسید.

وی از کودکی علاقه‌مند به بازیگری بود و تصمیم داشت تا رشتهٔ هنر را در دبیرستان سوره در پیش گیرد ولی با مخالفت خانواده‌اش روبه‌رو شد. سرانجام در سن ۱۷ سالگی و به دور از چشم والدینش تئاتر را آغاز کرد.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس2

زوج معروف سینما

در برنامهٔ دورهمی که ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ از شبکه نسیم پخش شد، وی خود را بسیار علاقه‌مند به ازدواج معرفی کرد.او سرانجام در مرداد ۱۳۹۷ با هادی کاظمی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران ازدواج کرد. هادی کاظمی در سال ۱۳۵۵ متولد شده است و سمانه پاکدل متولد ۱۳۶۶ است و این زوج با هم اختلاف سنی ۱۱ ساله دارند

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس3

عکسهای مدلینگ سمانه پاکدل و همسر

بیوگرافی هادی کاظمی

هادی کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۳ آبان ماه سال ۱۳۵۵ می باشد و هم اکنون ۴۱ سال سن دارد.وی در رشته بازیگری تحصیلاتش را ادامه داد.هادی کاظمی ۳ برادر نیز دارد.وی از سال ۱۳۷۵ فعالیتش را در بازیگری شروع نمود اما در سال ۸۴ با سریال شبهای برره توانست به خوبی شناخته شود.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس12

عکس دونفره هادی کاظمی

هادی کاظمی چندی پیش در برنامه دورهمی در پاسخ به مهران مدیری که چرا تاکنون ازدواج نکرده است گفت : من هدف هایی در زندگی ام دارم و همچنین مسئولیت هایی در خانواده خود دارم که ابتدا باید به آن ها بپردازم و هم اکنون وظایف مهم تری دارم البته دوست دارم بچه هم داشته باشم !

هادی در 13 آبان 1355 در شهر میانه متولد شد. کاظمی یکی از بازیگران طنز است که با سریال شب های برره اثر مهران مدیری مشهور شد و در آثار دیگر مدیری نیز ظاهر شد. ماندگارترین نقشهای او نقش نظام دو برره و باباشاه میباشد.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس12

کودکی هادی کاظمی

مصاحبه با هادی کاظمی

اگر بتوانی یکی از خصوصیاتت را پاک کنی، کدام خصوصیت را پاک می کنی.

زودرنج بودنم را.

آخرین باری که دروغ گفتی کی بود؟

دروغ مصلحتی گفته ام، صلاح این بوده که دروغ بگویم. اما دروغی که بگویم و بعد بخواهم عذاب وجدان بگیرم ترجیح می دهم نگویم.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس1

اهل قضاوت کردن هستی؟

اینکه بخواهم زندگی ام را تعطیل کنم و در مورد آدم ها حکم بدهم را قبول ندارم و این کار را انجام نمی دهم. اما چیزی که وجود دارد این است که همیشه دوستان و اطرافیانم برایم مهم هستند و در مورد یکسری از مسائل و رفتارهایشان می توانی یک برداشت کوچک داشته باشی و به آنها گوشزد کنی.

یادم می آید وقتی مدرسه می رفتم، به پدرم می گفتم به من پول بده، می گفت:برو از جیبم 50 تومان بردار. من نامردی نمی کردم و هرچه پول خرد هم در جیب پدرم بود برمی داشتم. پدرم می دانست که من پول خردها را هم کش می روم اما هیچ وقت به رویم نیاورد.

هادی کاظمی از جمله بازیگران رستوران دار است. هادی کاظمی رستورانی با نام لیالی در تهران دارد که در آنجا میزبان دوستان و هوادارانش میباشد.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس7

او از سال 75 وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش نظام دوبرره در سریال شبهای برره برای عامه مردم شناخته شد. او از همان کار به نوعی تبدیل به یکی از اعضای ثابت گروه مدیری شد و تقریبا در همه کارهای بعد از پاورچین مدیری حضور داشت.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس0

در این مدت در تله فیلم ها و سریال های دیگری هم بازی کرده که از کارهای اخیرش می توان به سریال در چشم باد در نقش عباس رسپشن هتل اشاره کرد. او در قهوهتلخ در نقش باباشاه جایگاه خود در طنز را محکم تر کرد.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس3

او پس از بازی در شبهای برره پاورچین به مجموعه باغ مظفر مهران مدیری پیوست. باغ مظفر نام یک مجموعه تلویزیونی طنز است به کارگردانی مهران مدیری که در سال 1385 از شبکهٔ 3 صدا و سیما پخش شد.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس5

خلاصه:دو خان در یک باغ با هم زندگی می کنند و دیواری، آن ها را از هم جدا ساخته. وصلتی صورت می گیرد و آدم های جدیدی وارد این باغ می شوند که برخلاف میل صاحبان آن، جور دیگری رفتار می کنند. هادی کاظمی در سال 1387 در مجموعه مرد دوهزارچهره مهران مدیری به ایفای نقش پرداخت.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس7

مرد دوهزار چهره در نوروز 88 از شبکه سوم سیما پخش شد.این مجموعه دنباله ای بر مجموعه تلویزیونی مرد هزار چهره است که در نوروز 1387 از همین شبکه پخش گردید. هادی کاظمی علاوه بر سریال های تلویزیونی در سریالهای شبکه خانگی نیز فعالیت داشته و از جمله بازی های او میتوان به سریال ویلای من و شاهگوش اشاره کرد که در نقش یک سرباز وظیفه در این مجموعه بازی کرده است.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس0

خلاصه:کله پزی که عشقش به استقلال را با هیچ چیز دیگر جایگزین نمی کند دختری دارد که خواستگاری پرسپولیسی دارد و همین تعلق رنگی است که با مخالفت پدر روبرو می شود. در ادامه یک تصادف منجر به فوت کله پز می شود باعث بازگشایی پرونده یک قتل می شود. هادی کاظمی در سریال قهوه تلخ نقش بابا شاه پیرمرد کم حافظه و نقاشی را بازی میکند که با آن گویش عجیب و دوست داشتنی اش ظرف مدت کوتاهی به شخصیت محبوب قهوه تلخ بدل شد و دیالوگ های کشدار و بامزه اش دهان به دهان چرخید.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس7

این سریال موفق ترین سریال رسانه خانگی شد و همچنین به عنوان پرفروش ترین سریال رسانه خانگی لقب گرفت. هادی کاظمی در اولین کار سینمایی خود در فیلم ایران برگر مسعود جعفری جوزانی ایفای نقش کرده است. این فیلم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس14

ایران برگر فیلمی به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، نویسندگی مسعود جعفری جوزانی و محمدهادی کریمی و تهیه کنندگی فتح الله جعفری جوزانی ساخته سال 1393 است. داستان فیلم:این فیلم داستان امرالله خان و فتح الله خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند.

فیلم شناسی

سینمایی ایران برگر 1393 تلویزیون 1391 بیدار باش 1391 بهانه ای برای بودن 1389 تله فیلم سفید امضا 1382-1388 در چشم باد 1388 تله فیلم «خواب فروش» 1388 تله فیلم «بی تابی» 1388 تله فیلم «گردان آبنبات چوبی» 1387 تله فیلم «بمانی هفتم» 1387 مرد دو هزار چهره 1385 باغ مظفر 1384 شب های برره 1384 پاورچین 1383 شبکه سه و نیم 1383 صفردرجه 1382 مهمانان مادربزرگ شبکه خانگی 1392 شوخی کردم 1392 شاهگوش 1391 ویلای من پروفیل مشکات 1391 کار کاذب 1389 کلاهبردار 1389-1391 قهوه تلخ 1389 شب به یادماندنی 1386 گنج مظفر 1385 فضانوردان

عکسهای هادی کاظمی

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس13

هادی کاظمی

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس13

هادی کاظمی و جواد عزتی در قهوه تلخ

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس14

عکس هادی کاظمی

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس10

عکسهای هادی کاظمی

مدلینگ هادی کاظمی و سمانه پاکدل برای برند معروف + عکس13

بیوگرافی هادی کاظمی