اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس

18:51 - 1399/11/22
تینا آخوند تبار، بازیگر و بوکسر معروف پس از آن که با حجاب داشتن او در رینگ بوکس مخالفت شده او تصمیم می‌گیرد که موهای خود را بزند.
اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس

تینا آخوندتبار برای شرکت در مسابقات بوکس ترکیه Tina Akhundbar to participate in the Turkish boxing tournament با تراشیدن موهایش جنجالی شد. به گزارش وبسایت نازوب، تینا آخوندتبار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، مدتی است که از هنرپیشگی فاصله گرفته و به سراغ ورزش مورد علاقه خود یعنی بوکس تایلندی (موای تای) رفته است.

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس2

تینا، بازیگر سینما و تلویزیون و ورزشکار کشور پس از حضور در محل برگزاری مسابقات بوکس در ترکیه بعد از آنکه نتوانست با کلاه وارد Match مسابقه شود، تصمیم عجیبی گرفت. او موهای خود را تراشید و سپس حریف خود را مغلوب کرد.

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس14

تینا در این باره نوشت:سختیِ راه هر چی که باشه نمی تونه جلوی قدم های منو بگیره،موهامم میزنم،خیلی وقته از زیباییم گذشتم ،واسه من فقط هدفم ، چیزی که نقاشیش کردم و باهاش زندگی کردم مهمه و بس

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس8

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس16

در ویدیویی که تینا آخوندتبار به تازگی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده، مشخص است که با حجاب داشتن او در رینگ بوکس مخالفت شده و او تصمیم می‌گیرد که موهای خود را بزند.

این اقدام غیر منتظره او داوران و مسئولان مسابقات Turkish boxing بوکس ترکیه را بهت زده کرد. در بخش پایانی فیلم مخالفت او برای شروع مسابقه با کلاه را مشاهده می کنید که او را مصمم می کند تا موهایش را از ته بتراشد.

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس11

تصاویر و استایل جدید تینا آخوندتبار پس از تراشیدن موهایش. style استایل او کاملا پسرانه و جذاب شد!!

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس11

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس9

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس12

فیلم مسابقه بوکس تینا آخوندتبار بازیگر حرفه ای کشور در ترکیه و ممانعت از ورود او با کلاه. که باعث شد وی تصمیم عجیبی بگیرد و برای رسیدن به هدف از زیبایی و موهایش بگذرد. احسنت به این اراده، برای رسیدن به هدف.

The most controversial act of Tina Akhundebar in the Turkish boxing + movie

بیوگرافی و زندگینامه تینا آخوندتبار

 • نام اصلی :پونه
 • نام :تینا
 • نام خانوادگی :آخوند تبار
 • متولد :5 خرداد ماه 1366
 • مدرک تحصیلی :لیسانس حسابداری
 • دانشگاه :آزاد واحد تهران جنوب

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس8

بیوگرافی تینا آخوندتبار اسم شناسنامه ای و اسمی که خانواده من را صدا می زنند، پونه است و خودم به دلیل علاقه زیادی که به اسم تینا داشتم، از زمان مدرسه این اسم را برای خودم جا انداختم.تینا آخوند تباردر خانواده ثروتمند که اصالتا به روستای سراسب بخش بلده شهرستان نور استان مازندران برمیگردد متولد شد او علاقه زیادی به بازیگری دارد و پس از گذراندن دوره 6 ماهه آموزش بازیگری استاد سمندریان برای ایفا نقش در فیلم طلاق به سبک ایرونی انتخاب شد. او دوره آموزش گریم هم دیده است و در نقاشی هم حرفی برای گفتن دارد. بازیگر جوان کشورمان یک پرسپولیسی دو آتیشه هست به حدی که در نوجوانی با لباس پسرانه به همراه پدرش به تماشای دربی در استادیوم آزادی می رود.

ورود به بازیگری به خاطر چهره اش

تینا آخوندتبار معادلات را در مورد زن های شناخته شده در ایران با حرف هایش تغییر داده است چرا که او اعتقاد دارد هنرمند نباید زندگی شخصی اش را از هوادارانش پنهان کند و باید با آنها صادق باشد، بر کسی پوشیده نیست که در جامعه ما، اکثر افراد به ویژه هنرمندان، زندگی دوگانه ای دارند؛ در ظاهر، حرف هایی می زنند و از بعضی مسائل دفاع می کنند اما در بوقتی در مصاحبه ای گفتم به خاطر چهره ام وارد عرصه بازیگری شدم، خیلی ها از جسارت و صراحت من تعجب کردند اما من از این موضوع تعجب نمی کنم چون واقعیت را گفتم و هیچ ابایی ندارم مکه بگویم چهره ام باعث ورودم به عرصه بازیگری شده!! با اینحال، این روزها دوست دارم از زیر سایه ظاهرم خارج شوم و براساس توانایی هایم شناخته شوم.

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس5

تینا آخوندتبار بازیگر

صحبت های تیناآخوند تبار درمور عمل بینی اش

وقتی در برنامه «کافه سوال» با صراحت در مورد جراحی بینیام صحبت کردم، خیلی ها تعجب کردند… عده ای هم استقبال کردند، این موضوع باعث شد عوامل آن برنامه با من تماس بگیرند و مجددا از من دعوت کنند. راستش را بخواهید مردم حوصله شنیدن حرف های شعاری را ندارند. آنها نمی توانند باور کنند فردی که خودش عمل جراحی کرده آنجا بنشیند و بگوید من هیچ عملی نکرده ام و این کار بدی است. آنها دوست دارند مهمان برنامه با صداقت حرف بزند و اگر کاری را انجام داده، بگوید این کار را من کرده ام. با وجود اینکه من خودم عمل بوتاکس انجام نداده ام، در آن برنامه گفتم بوتاکسمی تواند فرآیندپیری را به تعویق بیندازد و اگر کسی خواهان این موضوع است، چه اشکالی دارد از آن استفاده کند. در مورد عمل جراحی برای زیباتر شدن هم باید بگویم بعضی ها برای پیدا کردن اعتماد به نفسبیشتر، واقعا احتیاج دارند که از این نوع حراجی ها استفاده کنند. در مقطعی حس کردم که اگر بینی ام را عمل کنم، زیباتر می شوم و این کار را انجام دادم. ابایی هم ندارم که در مورد این کار صحبت کنم؛ چون در آن مقطع فکر می کردم در زیبایی من تاثیر دارد. اتفاقا من در برنامه «کافه سوال» هم به این موضوع اشاره کردم و مثل بعضی از بازیگرها، جراحی زیباییرا به باد انتقاد نگرفتم.

شایعه ازدواج تینا آخوند تبار

یکی از مواردی که مدت ها تینا آخوند تبار را سوژه رسانه ها کرده بود عکس لو رفته ی او با حامد کمیلیبود که حتی منجر به شایعه ازدواج این دو نیز شد!

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس15

عکس های تینا آخوندتبار

سقوط او از اسب در فیلم بی خوابی اسب ها

بعد از این ماجرا نیز سقوط وی از اسب در هنگام تصویربرداری فیلم بی خوابی اسب ها مدتی او را در کانون توجه رسانه ها قرار داد.

حضور بدون تقلید

فیلم زیاد می بینم اما دیدن فیلم های خودم بیشتر مرا برای ادامه این راه ترغیب می کند. وقتی فیلم هایم را می بینم اصلا آن چیزی نیست که خودم دوست داشته باشم و دلم بخواهد و هرچه بیشتر نگاه می کنم می گویم من مطمئن هستم که پتانسیل من بیشتر از اینهاست و باید خودم را بهتر نشان دهم. من از کسی تقلید نمی کنم که بگویم با دیدن فلان بازیگر ایرانی یا خارجی به این کار علاقه بیشتری پیدا کرده ام، در واقع این حس و توانایی را در خودم می بینم که می توانم این کار را انجام دهم.

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس3

فیلم شناسی تینا آخوند تبار

حس خوب با تصمیم جدید

حدود 7/6 ماه است که تصمیم گرفته ام هر پیشنهادی را قبول نکنم. شاید باورتان نشود ولی من همین الان فیلمنامه های زیادی در خانه دارم؛ چه سینمایی و تلویزیونی و چه شبکه خانگی ولی واقعا تصمیم گرفته ام که روند کاری ام را عوض کنم و دیگر در هر فیلمی بازی نکنم! به همین دلیل از حضور در کارهای جدید راضی هستم و حس خوبی دارم. ولی وقتی بعضی از کارهای قدیمی ام را می بینم، افسوس می خورم چون بازی خوبی در آن کارها نداشته ام!

فیلم شناسی تینا آخوند تبار

 1. هر چه خدا بخواهد(نوید میهن دوست)
 2. طلاق به سبک ایرونی(فرید کلهر)
 3. فیلم رسوایی(مسعود ده نمکی)
 4. خودزنی(احمد کاوری)
 5. فیلم متل قو(مسعود نوابی)
 6. آزاد راه(عباس رافعی)
 7. فیلم باج(بهمن گودرزی)
 8. یارستان
 9. فیلم سینمایی بی خوابی اسب ها

سریال شناسی

 1. سریال دختران حوا(حسین سهیلی زاده)
 2. سریال گیوتین
 3. سریال دیوار(سیروس مقدم)
 4. مسافر ونیزی (در حال تولید)

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس20

تینا آخوندتبار و حامد کمیلی

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس5

دانیال عبادی و تینا آخوندتبار

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس15

لیلا بلوکات در کنار تینا آخوندتبار

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس11

عکس متفاوت تینا آخوند تبار

اقدام عجیب و فداکارانه‌ی تینا آخوند تبار برای ادامه‌ی مسابقه بوکس + عکس4

اصغر فرهادی و تینا آخوندتبار