شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس

18:44 - 1399/11/22
رامبد جوان و نگار جواهریان، زوج هنرمند معروف، تاکنون درمورد منتشر شدن خبر طلاقشان سکوت کردند.
شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان

بازیگران و چهره های شناخته شده بیش شک همیشه زیر ذره بین طرفداران و هوادان هستند. شاید بتوان گفت در همه جای دنیا افراد مشهور و سلبریتی ها برای بسیاری از دوستداران الگو به تمام معنا هستند شاید به همین دلیل با کوچکترین خبر راست یا دروغ از زندگی خصوصی افراد مشهور شبکه های مجازی از انتشار خبرها منفجر می شود!

خبر جدایی رامبد جوان از سومین همسر خود نگار جواهریان صحت دارد یا تنها شایعه ای است که بسیاری از افراد بدون توجه به موقعیت فردی و اجتماعی دست به چنین شایعاتی می زنند.

خاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در مصاحبه‌ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت: ترجیح می‌دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی،‌ کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص‌ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم.

رامبد جوان نیز باز هم به انتشار خبر جدایی از همسر سومش این چنین پاسخ داد:

اگر می‌خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می‌کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی‌ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس20

رامبد جوان شناخته شده ترین بازیگر و مجری توانمند صدا و سیما پس از دوبار ازدواج و طلاق از ماندانا روحی و سحر دولتشاهی برای بار سوم با خانم بازیگر نگار جواهریان ازدواج کرد.

این دو زوج مراسم عروسی خود را در خارج از ایران و در یونان برگزار کردند. حلقه ازدواج نگار جواهریان پس از ازدواج با رامبد جوان نیز سوژه شد. سادگی و بی آلایش بودن نگار جواهریان نظر همه را به خود جلب کرد.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس16

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس19

آیا این زوج که چند سال بیش نیست ازدواج کرده اند از یکدیگر جدا شدند؟

زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می‌شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت برنامه های رامبد جوان و عدم حضور این دو زوج درمراسم و با هم بودن را علت این موضوع می‌دانند!

کاربران نیز با انتشار توئیت هایی به خبر جدایی این زوج هنری واکنش نشان دادند که در ادامه می خوانید….

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس13

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس15

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس1

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس11

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس15

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس13

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس18

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس20

زندگینامه و عکس های رامبد جوان

 • نام :رامبد
 • نام خانوادگی :جوان تبریزی
 • تاریخ تولد :1 دی 1350
 • همسر سابق :ماندانا روحی - سحر دولتشاهی
 • همسر:نگار جواهریان
 • حرفه :بازیگری ، کارگردانی ، مجری

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

زندگی شخصی رامبد جوان

رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد.

کودکی رامبد جوان

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس14

کودکی رامبد جوان

کودکی رامبد جوان از زبان خودش

رامبد جوان در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است. رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی است.

ازدواج رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. این دو در سریال مسافران با یکدیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی نقش پر رنگی داشته است.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس9

سحر دولتشاهی و رامبد جوان زوج سابق سینما

جدایی رامبد جوان و سحر دولتشاهی

رامبد جوان سال گذشته به مناسبت روز زن به همسرش یک موتور سیکلت هدیه داد! شایعاتی تائید نشده در مورد زندگی مشترک این دو وجود دارد که حاکی از آن است که این دو اخیرا از یکدیگر جدا شده اند.

ازدواج تا شایعه جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان

زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می کنند.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس5

نگار جواهریان همسر رامبد جوان

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس4

رامبد جوان در کنار همسرش نگار جواهریان

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس14

همسر رامبد جوان

خلاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در مصاحبه ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت:ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

فعالیت بازیگری رامبد جوان

تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس11

رامبد جوان و خسرو شکیبایی در خانه سبز

پس از آن در سال 74 در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام نقش کوتاهی داشت که در نهایت باعث مورد توجه قرار بگیرد و همان سال در مجموعه فروشگاه به کارگردانی احمد بهبهانی نقش آفرینی کند. جوان همچنین بین سال های 74 و 75 در مجموعه نوعی دیگر بهروز بقایی هم حضور داشت.

خانه سبز سکوی پرشی برای معروف شدن فرید صباحی یا فرید جینگلبرد نامی بود که در سال های پخش یکی از پرطرفدارترین سریال های دهه هفتاد از دهان همه مردم شنیده می شد. سریال خانه سبز با هنرمندی خسرو شکیبایی، مهرانه مهین ترابی، اکرم محمدی، مرحومه حمیده خیرآبادی، آتنه فقیه نصیری و البته رامبد جوان، روایتی خودمانی و شیرین بود از رابطه چند خانواده با مزه که در یک ساختمان زندگی می کردند و هر بار برای هر کدام اتفاقی رخ میداد و دیگران با همکاری و همدلی آن مشکل را برطرف می کردند. از کارهای ضعیف پس از خانه سبز تا احیای محبوبیت رامبد جوان کارش را در سال 76 با سرزمین سبز به عنوان بازیگر ادامه داد که دنباله ای نچسب و کم رمق از خانه سبز بود و در همان سالها هم فرصت پخش پیدا نکرد تا با تاخیری حدود 10 ساله پخش شود. شاید همین تاخیر یکی از عوامل دیده نشدن سریال به خاطر تغییر ذائقه مخاطبان بود. بعد از آن به سراغ نویسندگی رفت.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس14

رامبد جوان و پسر خسرو شکیبایی در برنامه خندوانه

مجموعه در همین حوالی و فیلمنامه اولیه سریال تولدی دیگر دو اثری بودند که جوان در کسوت نویسنده آنها را تجربه کرد اما هنوز با چهره شدن فاصله بسیار داشت.می توان گفت تا دو سال بعد از خانه سبز، پرنده بخت جوان پروازی نداشت تا این که یک نقش چند وجهی در “کت جادویی” (به کارگردانی محمد حسین لطیفی) شانس دوباره ای به وی بخشید. این سریال داستان پسری سرخوش و تهی دست بود که بعد از وقوع برخی اتفاقات صاحب یک کت جادویی شده که بی وقفه از جیب های آن پول نقد سرازیر می شود.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس10

آتنه فقیه نصیری و رامبد جوان در کت جادویی

به زودی این جوان چنان اسیر قدرت و ثروت شده که آرام آرام شخصیت ساده و بی آلایشش تبدیل به مردی به سنگ دل و پول پرست می شود. رامبد جوان به خوبی از پس این نقش برآمد و به زودی محبوب شد. محبوبیتی که خیلی زود با فیلم مومیایی 3 و حضور در کنار سوپراستار آن روزها یعنی پرویز پرستویی برای همیشه تثبیت شد.

کارنامه هنری رامبد جوان

توطئه فامیلی به کارگردانی جوان

وی کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام های گمگشته و نشانی و مسافران و توطئه فامیلی را به عهده داشته است که مجموعه نشانی ایام نوروز 87 از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گمگشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علیرضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال 1380 از سیما پخش شد که با استقبال تماشاگران مواجه شد.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس4

سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان در فیلم توطئه فامیلی

فیلم اسپاگتی در 8 دقیقه با کارگردانی Rambod Javan

رامبد جوان در سینما نیز اسپاگتی در هشت دقیقه را در کارنامه خود دارد که جایزه بهترین کارگردانی دوره بیستم جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را در سال 1384 از آن خود کرد. او در جشنواره 29 فجر به عنوان کارگردان در فیلم ورود آقایان ممنوع شرکت داشت و توسط همین فیلم در زمان اکران فروشی بالغ بر 6 میلیارد تومان بر جای گذاشت و فیلم پر مخاطب شبهای رمضان 90 بود. همچنان رامبد جوان در 31 امین جشنواره فجر، سیمرغ بهترین بازیگر مکمل نقش مرد از فیلم گناهکاران را دریافت کرد.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس18

ورود آقایان ممنوع با کارگردانی رامبد جوان

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس20

رامبد جوان و فرامرز قریبیان بازیگران فیلم گناهکاران

فرامرز قریبیان و رامبد جوان در گناهکاران

رامبد جوان در حالی پیش تر قرار بود کمدی خندنده را بسازد به دلیل آماده نشدن فیلمنامه آن کار، درگیر ساخت یک درام جنایی با عنوان نگار شد. درفیلم نگار ، نگار جواهریان نیز در نقش نگار به ایفای نقش میپردازد. کارگردانفیلم نگار ، خود رامبد جوان است و گفتنی است که او در این فیلم علاوه بر کارگردانی، بازی نقش اصلی آن را نیز بر عهده خواهد داشت.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس0

نگار به کارگردانی رامبد جوان

نگار جواهریان و پیمان معادی در فیلم نگار

گفته می شود ژانر این فیلم جنایی است. اگر فیلم گناهکاران را به یاد داشته باشید، خواهید دید که رامبد جوان قبل از نگار ، در فیلم گناهکاران که ساخته فرامرز قریببیان بود نیز در ژانر جنایی سابقه بازی داشته است. در این فیلم برای دومین بار است کهرامبد جوان بازی در ژانر اجتماعی را تجربه می کند.

خنداننده شو با پایه گذاری رامبد جوان

بیشتر طرفدار های خندوانه را شاید بتوان بخاطر استندآپ کمدین های جذب شده دانست که واقعا بخش جالبی نیز می باشد ، اما از طرفی رامبد جوان فرصتی را برای جوان تر ها ایجاد نمود تا اینکه آن ها نیز بتوانند وارد عرصه ی هنر شوند که این مسابقات در دو فصل اجرا شد که فصل اول آن با اجرای بی نظیر و پیدا کردن طرفدار های فراوان به اتمام رسید و میثم درویشان پور برترین شخص این مسابقات شد که در کنار مجید افشاری به دوم شدن اکتفا کرد.

اما او مرحله دوم این مسابقات را دوباره پایه گذاری کرد که فرصت بیشتری در اختیار جوان تر ها باشد.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس3

شرکت کننده ها در خنداننده شو 1

خندوانه رامبد جوان

خندوانه نام برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش،سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می کند. خندوانه یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایران محسوب می شود.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس3

پخش خندوانه از نیسم با مجری گری رامبد جوان

ایدهٔ اجرای برنامه، یک بار در سال 1383 توسط رامبد جوان به شبکهٔ دو داده شده بود، ولی به خاطر تأمین نشدن بودجه و مسائلی مانند آن ساخت این برنامه به تعویق افتاد.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس18

محمد بحرانی صداپیشه شخصیت عروسکی خندوانه

فصل اول این برنامه از 21 خرداد 1393 شروع و در 3 آبان 1393 پایان یافت.و فصل دوم آن از 29 فروردین 1394 به روی آنتن رفتو در 21 مهر 1394 پایان یافت. فصل سوم آن از 25 اسفند 1394 شروع شد.

فیلم شناسی رامبد جوان

رامبد جوان در سینما

 • قانون مورفی کارگردان و بازیگر
 • 1395 نگار کارگردان
 • 1392 آزادی مشروط
 • 1392 آذر، شهدخت، پرویز و دیگران
 • 1391 نیکان و بچه غول
 • 1391 گناهکاران
 • 1390 آزمایشگاه
 • 1389 دختر شاه پریون
 • 1389 دیو و دلبر
 • 1388-1389 ورود آقایان ممنوع
 • 1388 پسر آدم، دختر حوا
 • 1387 شبی در تهران
 • 1386 جعبه موسیقی
 • 1386 مصاحبه
 • 1385 زن بدلی
 • 1385 سوغات فرنگ
 • 1385 نسل جادویی
 • 1383 اسپاگتی در هشت دقیقه
 • 1383 مکس
 • 1382 صورتی
 • 1379 سیندرلا
 • 1378 مومیایی 3
 • 1376 کمکم کن
 • 1376 پشت دیوار شب
 • 1394 برج آخرت

کارهای تلویزیونی رامبد جوان

 1. 1394 گنج پنهان
 2. 1396 - 1393 خندوانه کارگردان-مجری
 3. 1392 کلاه قرمزی 92 بازیگر مهمان
 4. 1391 گپ کارگردان - مجری رامبد جوان آی فیلم1391
 5. 1390 ساختمان پزشکان بازیگر مهمان
 6. 1388 مسافران بازیگر، کارگردان
 7. 1386 نشانی بازیگر، کارگردان
 8. 1381 باغ بلور بازیگر، کارگردان
 9. 1380 گمگشته کارگردان
 10. 1379 ولایت عشق بازیگر
 11. 1377 کت جادویی بازیگر
 12. 1377 هتل بازیگر مهمان
 13. 1376 تولدی دیگر نویسنده فیلمنامه اولیه
 14. 1376 در همین حوالی نویسنده
 15. 1376 سرزمین سبز بازیگر
 16. 1375 خانه سبز بازیگر
 17. 1374-1375 نوعی دیگر بازیگر
 18. 1374 فروشگاه بازیگر
 19. 1374 همسران بازیگر
 20. 1374 نوروز 74 بازیگر
 21. 1373 صرفه جویی آب بازیگر

رامبد جوان در شبکه نمایش خانگی

 1. 1390 شام ایرانی بازیگر
 2. 1393 کوچه مروارید

جوایز رامبد جوان

 • 1384بیستمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانانبهترین کارگردانیاسپاگتی در هشت دقیقه
 • 1391سی و یکمین جشنواره فیلم فجربهترین بازیگر مردگناهکاران
 • 1394پانزدهمین جشن حافظبهترین برنامه تلویزیونیخندوانه
 • 1395شانزدهمین جشن حافظبهترین مجری تلویزیونیخندوانه
 • 1395سی و پنجمین جشنواره فیلم فجربهترین کارگردانینگار
 • 1395سومین جوایز تلویزیونی سه ستارهبهترین مجری تلویزیونیخندوانه

مصاحبه مهران مدیری با رامبد جوان

* متولد چه سالی هستید؟

- 1 /10/ 1350 از تهران

* اصلیتتون از کجاست؟

-ترک آذربایجان

* این همه انرژی کجا از میاد ؟

- من انتخاب میکنم که سرحال باشم در واقعه دکمه داره که من هر روز باید اون دکمه رو بزنم فقط ساعت هایی رو مجبورم که این دکمه رو خاموش کنم .چون زندگی کردن با دنیا ی پیرامونون ، مشکلاتش ، خانواده و موانعی که سرراهت قرار میگیره باعث میشه که باهاش بجنگی و تنها راه جنگیدن با این مشکلات شوخ طبعی و ادامه روند زندگیست.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس17

مصاحبه خواندنی با رامبد جوان

* تا الان چند قسمت از خندوانه ساخته شد و آیا ادامه دارد؟

- بله سری پنجم هم ساخته خواهد شد و تا بحال 606 قسمت دیده شده که احتمالا سری جدید 100 قسمت دیگر خواهد داشت.

ایده خندووانه از کجا اومد؟

- همانطور که می دانید شوی تلویزیونی یکی از برنامه هایی است که کشورهای آمریکایی و اروپایی هم به شدت پیگیرشن که خوب یک سری قوانین خاصی رو هم داره . یعنی باید موزییک زنده باشه تماشاچی باشه هر شب یه مهمان تازه بیاد و با مهمونت شوخی کنی و کلا همه چی اوکی باشه. در واقعه یه مجموعست که با توجه به این قوانین و فرمول ها دلم خواست که یه برنامه ی این چنینی بسازم. از طرفی هم دلم میخواست یه برنامه برای خندیدن بسازم که بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم بیش از 2000 مقاله از تاثیرات خندیدن وجود داره که همین موضوع موجبات ساختن این برنامه را در ذهن من بیشترو بیشتر کرد.که چیزی که در این برنامه برای من اهمیت داره حال خوب مردم است و تاکید بر اینکه هیچ کس قرار نیست حال تو رو خوب کنه و فقط خودتی که میتونی این کارو بکنی.

* وقتی حالت بد چیکار میکنی ؟

-سعی می کنم حال خودم را با قلق هایی که از خودم می دانم خوب کنم.

* ساخت فیلم نگار یک نوع خاصی بود که تا بحال از شما چنین نوع فیلمی دیده نشده . چطور این فیلم را ساختید؟

همه ما وج های مختلفی داریم که از ما میزنه بیرون.

فیلم نگار از جمله فیلم هایست که آدم میخواد کشف کنه که چی میشه اگر دست به خشونت بزنه.

چطور با خانم نگار جواهریان که به ظاهر بسیار آرام و ساکت هستند کنار میاید؟

نگار هم مثل همه آدمها اهل بگو بخنده ، اهل سفر ، علاقه زیادی به ورزش کردن داره و کاملا زندگی بیرونی خیلی فعالی داره و هردومون خیلی مفصل بلدیم حرف بزنیم و بحث های خیلی جدی در موارد مسائل مختلف داریم.

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس17

رامبد جوان کارگردان و مجری سینما و تلویزیون

* آیا تصور میکردید که به یه همچین جایگاهی برسید ؟

اصولا واقعیت با تخیل خیلی فاصله دارند و کسانی موفق هستند که بتوانند این دو را به هم نزدیک کند مخصوصن واقعیت را به تخیل.

همیشه اتفاقات بزرگی را برای خود فکر میکردم با این که الان در موقعیت نسبتاً خوبی قرار گرفته ام ولی باز هم دلم می خواست جایگاه بهتری پیدا کنم.

اگر قرار بود یک قسمتی از زندگیتان را پاک کنید کدام قسمت را انتخاب می کردید.؟

- هیچ کجا . چرا که تمام گذشته من باعث رسیدن من به این مقطع از زندگی شده است و الان از چیزی که هست راضی ام

* رامبد جوان بازیگر بهتریست است یا مجری بهتریست؟

- به نظر خودم رامبد جوان کارگردان بهتری است.چون در کار هایی که متعلق به خودمه میتونم با تک تک گروهم ارتباط کاری و دوستی خوبی و درستی برقرار کنم و توانایی اینو دارم که ازشون تخصص و کارایی بهتری دریافت کنم .

*تم بعدی فیلمتون چیه ؟

- فیلم جدید یه فیلم بسیار هیجان انگیز و نیمه کمدیست که امیدوارم به جشنواره امسال راه پیدا کند و مضمون آن آدمهایی هستند که به هر قیمتی حاضرند به شهرت برسند مخصوصا در فضای مجازی.

* چرا فیلم خندنده هنوز اجرا نشد؟

- والا فیلمنامش در نیومد و با اینکه خیلی بازبینی شد هنوز نتوستیم اون جوری که میخوایم به مرحله اجرا برسونیم و به همین دلیل فعلا دست نگه داشتیم.

عکس های رامبد جوان

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس7

مهران غفوریان در کنار رامبد جوان

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس1

نیما شعبان نژاد و رامبد جوان در خندوانه

شایعه یا واقعیت طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس18

رامبد جوان در کنار جناب خان