بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس

18:34 - 1399/11/22
ااناز حبیبی، بازیگر زیبا و جوان سینما، در مصاحبه ای به بزرگترین اشتباه زندگیش اعتراف کرد.
بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد 21 مرداد 1368، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. از 1378 همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد. تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده است.

الناز حبیبی با حضور در برنامه دورهمی به مجریگری مهران مدیری به بزرگترین اشتباه زندگی اش اعتراف کرد. در ادامه چکیده ای از این مصاحبه و گفتگوی دوستانه را دنبال کنید.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس16

بزرگترین اشتباه الناز حبیبی در زندگی

الناز حبیبی بازیگر سریال دردسرهای عظیم درباره بزرگترین اشتباه زندگی اش گفت:

من در حدود 21 سالگی در زندگی مرتکب اشتباهی شدم که خیلی از آن پشیمان هستم اما دوست ندارم راجع به آن صحبت کنم و یکبار دیگر در دنیای سینما دچار the mistake اشتباه شدم و سر صحنه یک فیلم وقتی داستان را متوجه شدم لباس پوشیدم و از صحنه خارج شدم و سر این ماجرا حتی تهدید به ممنوع الکاری نیز شدم و یک هفته تمام بخاطر این موضوع گریه کردم ، چون در زندگی هرگز کسی با من اینقدر بی رحم و نامهربان نبود.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس7

الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در برنامه دورهمی درباره نحوه ورود به دنیای بازیگری گفت:من از 9 سالگی وارد این حرفه شدم . آقای امینی یکی از اقوام ما که مدیر تولید است من را معرفی کردند و من کارم را با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کردم و الان نزدیک به 20 سال است که در این حرفه مشغول به کار هستم.

بازیگر دردسرهای عظیم درباره رشته تحصیلی اش گفت:من فوق دیپلم تدوین و لیسانس کارگردانی دارم اما بازیگری اولویت همیشگی من است و کارگردانی و تدوین را برای کمک به بازیگری خوانده ام . محبوبیت من بیشتر با سریال هایی که بازی کردم اتفاق افتاد بخصوص سریال دردسرهای عظیم.

الناز حبیبی درباره اهمیت نقش مقابل در بازیگری گفت:من خیلی به این موضوع که چه کسی مقابلم بازی میکند حساس نیستم اما دوست دارم با برخی از بازیگران بازی کنم که از جمله آنها مهتاب کرامتی و شما هستید و آقای عزتی که نقش مقابل ایشان را بازی کردم . مهران مدیری با آمدن اسم خانم کرامتی از او برای حضور در برنامه دعوت کرد. بهترین تفریح زندگی الناز حبیبی چیست

مهران مدیری به آرام و مهربان بودن الناز حبیبی اشاره کرد و درباره مثبت بودن او صحبت کرد و از او پرسید این تصمیم خودت بود که پنین شخصیتی داشته باشی؟ بازیگر سریال پرستاران در پاسخ به این سوال مجری دورهمی گفت :من از بچگی آدم مهربان و معاشرتی بودم و interest علاقه زیادی به معاشرت با اقوام دارم و سرشار از عشق نسبت به اطرافیانم هستم .

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس3

الناز حبیبی درباره بهترین تفریح زندگی اش گفت:بهترین تفریح زندگی من این است که با خانم های فامیل بنشینیم و حرف بزنیم و با خنده گفت :کمی هم غیبت چاشنی آن کنیم و کلا میتوانم بگویم که حرف زدن و تعریف کردن خاطره را خیلی دوست دارم.

چرا الناز حبیبی برای زندگی به خارج از کشور نرفت

الناز حبیبی با اشاره به زندگی خانواده اش در خارج از کشور گفت:من خیلی دلتنگ خانواده ام میشوم اما هرگز نمیتوانم به زندگی در آنجا فکر کنم و در واقع زندگی کردن با مدل آنها برایم سخت است. شاید باورتان نشود وقتی خانواده ام را میبینم تا یک هفته برایم غریبه هستند.

شاید شرایط زندگی در آنجا روی آنها تاثیر گذاشته است ، آنها سوئد زندگی میکنند و سردی هوا شاید تاثیری روی رفتار آنها گذاشته باشد.

مهران مدیری درباره حضور فعال الناز حبیبی در فضای مجازی پرسید که گفت :بله من خیلی اهل فضای مجازی هستم و همه کامنت های مردم را میخوانم و این خیلی وقت من را میگیرد اما این کار را دوست دارم و از دیدن حرفت های خوب مردم لذت میبرم و در ادامه به شایعه ای که در فضای مجازی برایش رقم خورد اشاره کرد اما از تعریف کردن آن خودداری کرد.

در ادامه گفتگو مجری دورهمی به نکته جالبی درباره الناز حبیبی اشاره کرد و گفت :خانم حبیبی همیشه در روز تولدش برای خودش کادو میگیرد و از بازیگر پرستاران خواست بهترین کادویی که برای خودش گرفته بود را بگوید که الناز حبیبی گفت:بهترین کادویی که برای خودم گرفتم بلیطی بود که برای سفر و دیدار خانواده ام گرفتم.

عصبانیت الناز حبیبی از نبود شوهر

مهران مدیری در این بخش از گفتگو به عصبانیت الناز حبیبی از نبود شوهر در چند سال گذشته اشاره کرد و از خانم بازیگر پرسید هنوز هم معتقدی که شوهر نیست؟ الناز حبیبی با خنده گفت :نه آقای مدیری شوهر هست ……

سوال همیشگی مهران مدیری درباره عاشق شدن مهمانانش این بار بی پاسخ ماند و الناز حبیبی تنها به گفتن اینکه عاشق شده است بسنده کرد و از شرح ماجرا خودداری کرد.

الناز حبیبی

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس20

الناز حبیبی در ادامه صحبت هایش به اهمیت و اولویت خانواده در زندگی اش اشاره کرد و از آرزویی که برای موفقیت در زندگی دارد صحبت کرد و به این موضوع اشاره کرد که دوستانم همیشه به من میگویند تو مثل مادربزرگها می مانی و من کلا اهل اشتباه کردن و ریسک کردن در زندگی نیستم و از نوجوانی همیشه کاری را که به ضرر خودم و خانواده ام باشد انجام نداده ام .

بزرگترین ترس الناز حبیبی در زندگی

الناز حبیبی درباره بزرگترین ترسش در زندگی گفت:بزرگترین the fear ترس من در زندگی بعد از سوسک این است که کسی دوستم نداشته باشد. من آدم حساسی هستم و از اینکه یک روز مردم و خانواده ام دوستم نداشته باشند میترسم و امیدوارم هرگز این اتفاق برایم رخ ندهد. من علاقه زیادی به خانواده ام دارم و اگر لازم باشد بخاطر آنها بازیگری را رها میکنم.

بیوگرافی الناز حبیبی با عکس های وی

نام :الناز نام خانوادگی :حبیبی تاریخ تولد :1368/5/21 محل تولد :تهران

میزان تحصیلات :دانشجوی رشته تدوین

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس1

زندگینامه کامل الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد21 مرداد 1368، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. از 1378 همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد. تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده است.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس14

الناز حبیبی و شادمانی از روز تولدش

برگزاری مراسم به شیوه سنتی

الناز حبیبی:با وجود اینکه خانواده من در خارج از کشور زندگی می کنند، اما همچنان به آداب و رسوم ایرانی اهمیت می دهند و حتی می توان گفت تا حد زیادی سنتی هستند، به همین خاطر مراسم خواستگاری ما به همان شیوه مرسوم سنتی برگزار شد و ما در منزل، میزبان خانواده داماد بودیم، خوشبختانه چون من و مهدی حرف هایمان را با هم زده بودیم، استرسی بابت خواستگاری نداشتیم.

پدرم میزان مهریه را تعیین کردراستش را بخواهید وقتی حرف مهریه و رسم و رسوم مربوط به عروسی به میان آمد. من و مهدی تصمیم گرفتیبم خودمان را کنار بکشیم و مسائل را به بزرگترها واگذار کنیم چون می دانستیم آنها به دلیل اشرافشان نسبت به این مسائل، زبان هم را به خوبی می دانند و به قول معروف می دانند چگونه با هم صحبت کنند. در هر حال میزان مهریه را پدر من تعیین کرد و من دخالتی در مورد آن نداشتم. البته این صحبت ها بدون کمترین چالش و اختلاف نظری بیان شد چون خانواده های ما به لحاظ سطح به هم نزدیک بودند و ما مشکلی در این خصوص با هم نداشتیم.

طلاق نامحسوس الناز حبیبی

اخباری مبنی بر طلاق وی در فضای مجازی و یا دیگر رسانه ها منتشر نشد اما او در یک مصاحبه وقتی مجری از او پرسید که طلاق گرفته ای یا خیر آن را تایید کرد که از همسرش جدا شده است.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس20

الناز حبیبی در صحنه تئاتر

فیلم‎شناسی الناز حبیبی

الناز حبیبی از سال 1378 کارش را با کانون پرورش فکری کودکان شروع کرده تا به اینجا که چند سریال و فیلم سینمایی بازی کرده. بعد از آن آقای سعید سلطانی برای 3 تا از فیلم هایش وی را انتخاب می کنند و کم کم به صورت جدی تر این حرفه را دنبال می کند.الناز حبیبی برای 3 فیلم از کیانوش عیاری جلوی دوربین رفت، سریال فاصله ها را بازی کرد.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس14

فیلم شناسی الناز حبیبی

پیتزا مخلوط فیلم سینمایی کمدی اکران شده در سال 1390 ساخته حسین قاسمی جامی است. دو جوان شهرستانی که از هفت سال پیش برای کسب درآمد به تهران آمده اند، در یک پیتزافروشی مشغول کار هستند، تا اینکه بروز ماجراهایی، آن دو را در موقعیت های عجیب و جالبی قرار می دهد.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس20

لیلا اوتادیو الناز حبیبی و الیزابت امینیدر پیتزا مخلوط

الناز حبیبی در سریال دردسرهای عظیم در نقش بهار ایفای نقش کرد . سریال دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی مهرام مهام و ایرج محمدی از شبکه سوم سیما پخش شد.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس5

نقش آفرینی الناز حبیبی در سریال دردسرهای عظیم

الناز حبیبی در فیلم سینمایی ناخواسته به کارگردانی برزو نیک نژاد در کنار مهتاب کرامتیمهرداد صدیقیانبه ایفای نقش پرداخت. داستان این فیلم :هر از گاهی اتفاقاتی می افتد، خوب، بد که اگر جاده زندگیمان را تغییر ندهد، پیچ و تابش گریز ناپذیر است. ما خواسته، کاری می کنیم برای دوری از ناخواسته های سر زده، ولی گهگاه سرنوشتمان رقم می خورد، با همین ناخواسته ها.

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس7

النازحبیبی و مهرداد صدیقیان در ناخواسته

سینمایی های الناز حبیبی :

 • رمانتیسم عماد و طوبی (1398 )
 • پیتوک ( 1398)
 • ژن خوک (1397)
 • دشمنزن (1396)
 • ناخواسته (فیلم 1٣٩6)
 • خجالت نکش (1396)
 • ماه گرفتگی (1395)
 • زاپاس (1394)
 • ناخواسته (1392)
 • پیتزا مخلوط (1389)
 • فصل باران های موسمی (1388)

مجموعه‎های تلویزیونی الناز حبیبی :

 • 1386روزگار قریب
 • 1389فاصله ها
 • 1390پنج کیلومتر تا بهشت
 • 1390سی امین روز
 • 1390تا ثریا
 • 1390لبه آتش
 • 1391فراموشی
 • 1391به خاطر مونا
 • 1392دودکش 1
 • 1393دردسرهای عظیم
 • 1393سربه راه
 • 1394دردسرهای عظیم 2
 • 1395–96 پرستاران
 • 1396-1397سارق روح
 • 1397 دل دار

الناز حبیبی در نقشهای متفاوت

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس0

بازی الناز حبیبی در فیلم دودکش

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس2

عکس پر از آرامش الناز حبیبی

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس1

سام درخشانیهمراه با الناز حبیبی در یک قاب

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس6

دردسرهای عظیم با بازی الناز حبیبی و جواد عزتی

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس8

آزیتا حاجیانو حسین مهریو الناز حبیبی در سریال تا ثریا

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس14

جواد عزتی و الناز حبیبی بازیگران دردسرهای عظیم

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس9

لیلا اوتادی و الناز حبیبی در فیلم پیتزا مخلوط

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس19

سام درخشانی و الناز حبیبی بازیگران دشمن زن

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس19

الناز حبیبی و بهنام تشکردر سریال دودکش

بزرگترین اشتباه کل زندگی الناز حبیبی + عکس18