بازگشت عیسی آل کثیر به میادین؛ تنها 50 روز

12:58 - 1399/11/22
عسی آل کثیر مهاجم جنجالی پرسپولیس 50 روز دیگر به میادین بازخواهد گشت.
بازگشت عیسی آل کثیر به میادین؛ تنها 50 روز

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی پیش از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در روز 12 مهر ماه بود که وبسایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خروجی خود نوشت که عیسی آل کثیر به دلیل آنچه رفتار نژادپرستانه عنوان شده بود، شش ماه از میادین دور خواهد بود و نمی‌تواند سرخپوشان را در بازی با النصر نیز همراهی کند.

اما پرسپولیس بدون حضور آل کثیر از سد النصر گذشت تا یک اتفاق دراماتیک را رقم بزند. پس از آن در لیگ برتر مهدی عبدی مهاجم نوک قرمزها بود و البته درخشش مورد انتظار قرمزها را در مسابقات لیگ برتر ارائه نداد تا جای خالی آل کثیر بیش از پیش نمایان شود. با این حال احمد نوراللهی و سیدجلال حسینی با ثبت 7 گل بار خط حمله را به دوش کشیدند و باعث شدند تا پرسپولیس در آستانه پایان نیم فصل شانس جدی قهرمانی باشد.

حالا در شرایطی که شایعات زیادی پیرامون نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس وجود دارد اما خبر خوب برای سرخ ها این است که کمتر از دو ماه تا پایان محرومیت این بازیکن وجود دارد و او از روز 13 فروردین فرصت بازی خواهد داشت و احتمالا از اولین بازی سال جدید در زمین حضور خواهد یافت تا نیاز قرمزها به خرید مهاجم را رفع کند.

پرسپولیس تا آن موقع دو بازی پیش از پایان نیم فصل لیگ بیستم خواهد داشت و سه بازی هم از نیم فصل دوم انجام می‌دهد و بازی سوپرجام را هم در پیش خواهد داشت و باید دید مهدی عبدی در این شش بازی چه عملکردی را از خود نشان خواهد داد.

منبع ورزش 3