عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری

13:22 - 1399/11/22
احمدرضا عابدزاده،دروازه بان سابق تیم ملی و تیم های استقلال و پرسپولیس تهران، عکسی در کنار خانواده اش در فضای مجازی منتر کرد.
عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری

احمدرضا عابدزاده دروازه بان سابق تیم ملی و تیم های استقلال و پرسپولیس تهران است که سالها پیش از فوتبال خداحافظی کرد. پسر او امیر نیز مانند پدرش در این عرصه وارد شد و اکنون در یک تیم پرتغالی بازی می کند.

عکس خانواده احمدرضا عابدزاده معروف

عکسی که احمدرضا عابدزاده با همسر دختر و دامادش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری1

عکس خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران

بد نیست درباره احمدرضا عابدزاده بیشتر بدانید

احمدرضا عابدزاده یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ ایران است که با روحیه عالی و خنده‌های معروفش خیال همه را بابت دروازه راحت می‌کرد، هنگامی که وی به کما رفت بیمارستان کسری در خیابان الوند جمعیت عجیبی را به خود دید؛ مردمی که به محض شنیدن خبر به کما رفتن احمدرضا عابدزاده خود را به این بیمارستان رساندند تا جویای حال عقاب آسیا شوند.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری16

دروازه بان سابق

احمدرضا عابدزاده در چهارم خرداد ماه سال ۱۳۴۵ در شهر آبادان متولد شد، او فرزند ششم خانواده بود و در دوران کودکی در آبادان فوتبال بازی می‌کرد. قد او ۱۹۰ سانتی متر است. احمدرضا عابدزاده زمانی که تنها هجده سال سن داشت به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شد و توانست خود را به عنوان دروازه‌بان اصلی این تیم معرفی کند. وی در سال ۱۳۶۶ عازم خدمت سربازی شد و در آنجا به تیم ژاندارمری تهران پیوست.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری19

عکس خانواده احمدرضا عابدزاده دروازه بان

عابدزاده پس از گذراندن دوران سربازی در سال ۱۳۶۸ به تیم فوتبال تام اصفهان بازگشت. پس از آن به تیم فوتبال استقلال تهران ملحق شد و در همان سال نیز به همراه این تیم به مقام قهرمانی لیگ ایران دست پیدا کرد.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری18

دروازه بان سابق تیم ملی

وی پس از سه سال حضور در تیم فوتبال استقلال، به دلیل مشکلات مالی در سال ۱۳۷۲ تصمیم گرفت به تیم فوتبال سپاهان اصفهان ملحق شود. احمدرضا عابدزاده یک سال بعد یعنی در سال ۱۳۷۳ به تیم محبوب سرخ‌پوشان پایتخت یعنی پرسپولیس پیوست و تا آخر دوران فوتبال خود در این تیم باقی ماند.

بیوگرافی احمدرضا عابدزاده

 • نام:احمدرضا
 • نام خانوادگی:عابدزاده
 • تاریخ تولد:4 خرداد 1345 (52 سال)
 • محل تولد:آبادان
 • قد:190 سانتی متر
 • نام مستعار:عقاب آسیا
 • همسر:نفیسه لططیفیان
 • فرزندان:نگار و امیر

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری11

علی داییدر کنار احمدرضا عابدزاده دو پرسپولیسی سابق

زندگی شخصی احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده متولد 4 خرداد 1345 در آبادان دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران و باشگاه استقلال تهران است. احمدرضا عابدزاده هم اکنون به عنوان مربی دروازه بانان باشگاه پرسپولیس تهران مشغول به فعالیت است.

کودکی احمدرضا عابدزاده

او ششمین فرزند خانواده است و در کودکی بر روی زمین های داغ ودر زیر آفتاب سوزان آبادان به دنبال توپ می دوید. روزهای شوکوفایی خودرا پس از مهاجرت به اصفهان آغاز کرد. سالهای اولیه دهه 60 در تیم هلال احمر اصفهان بازی می کرد.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری7

مارک بوسنیچ دروازه بان استرالیا و احمدرضا عابدزاده دروازه بان تیم ملی

دوران مدرسه احمدرضا عابدزاده

دست های حماسه ساز وی در آن روزگاران شبها به نوشتن تکالیف مدرسه و روزها به قلم زنی می پرداخت .انگشتانش زمانی را که وی در نجاری کار می کرد به یاد دارند اما درون ناآرام احمد با تمام مشکلات با فوتبال انسی دیگر داشت در آن زمان احمدرضا در تیم منتخب نوجوان اصفهان بازی می کرد و آرزوی یک پله ترقی را در ورزش داشت یعنی رسیدن به تیم جوانان . پنج بار اسمش از منتخب جوانان خط خورد ولی سماجت وی باعث شد تا سال 1364 جوانان اصفهان همراه با عابدزاده بازی کنند.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری20

عکس قدیمی احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده و همسرش

همسرش نفیسه لطیفان در مورد ازدواج با عابدزاده گفت :وقتی من 16 ساله بودم با عابدزاده ازدواج کردم آن دوران احمدرضا 21 سال سن داشت ما خیلی سریع صاحب بچه شدیم یادمه 18 سالم بودم که نگار را به دنیا آوردم . با احتساب اعداد و ارقامی که همسر عابدزاده اعلام کرد می توان حدس زد که نگار عابدزاده در حال حاضر 28 سال سن دارد و متولد سال 1368 است . بعد از نگار امیر متولد شد و به عنوان فرزند دومو پسر آخر خانواده می باشد .

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری19

احمدرضا عابدزاده در پرسپولیس

فرزندان عقاب آسیا

نگار عابدزاده و همسرش رهام هاشمی

نگار عابدزاده مانند پدرش علاقه مند به ورزش می باشد و توانسته کمربند مشکی کیک بوکسینگرا کسب کند رشته تحصیلی اش مدیریت بازرگانی می باشد . به جز زبان مادری به 2 زبان زنده دنیا، ایتالیایی و انگلیسی تسلط کافی دارد. چندی پیش ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل می باشد.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری15

احمدرضا عابدزاده و دامادش در کنار دخترشامیر عابدزاده ملی پوش

امیر عابدزاده متولد 6 اردیبهشت 1372 در تهران می باشد. پسر خانواده راه پدرش را دنبال کرد البته هیچ وقت نتوانست مانند پدرش اسطوره دروازه بانی باشد. اما یک مدت کوتاهی برای تیم پرسپولیس بازی کرد و بعد از آن ادامه حرفه خود را آمریکا دنبال کرد . وی در حال حاضر مجرد و ازدواج نکرده است.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری19

امیر دروازه بان تیم ملی پسر احمدرضا عابدزاده

دوران ورزشی احمد رضا عابدزاده

عابدزاده سال های اولیه دهه 60 در تیم هلال احمر اصفهان بازی می کرد؛ و پس از آن سال ها در تیم تام اصفهان زیر نظر حسین چرخابی بازی کرد. پنج بار اسمش از منتخب جوانان خط خورد ولی سماجت احمدرضا عابدزاده باعث شد تا سال 1364 جوانان اصفهان همراه با عابدزاده بازی کنند. 18 سال بیشتر نداشت که به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد و در اواخر همین سال عضو ثابت تیم ملی گردید. سپس به تهران آمدسال 1366 عابدزاده برای انجام خدمات سربازی به تیم ژاندارمری تهران رفت و پس از دو سال در سال 1368 مجدداً به تام بازگشت؛ و پیراهن استقلال تهران را به تن کرد وی در همین سال ازدواج کرد.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری1

همسر محترم آقای احمدزادهپرسپولیس وی سپس به تیم سپاهان اصفهان رفت و بعد به تیم پرسپولیس تهران منتقل شد و از دوم دی ماه 1373 رسماً به حفاظت از دروازه پرسپولیس تهران پرداخت و در سال 74 با رکورد 18 بازی با خوردن 5 گل رکورد به جای گذاشت. وی در 78 بازی ملی شرکت نموده و مجموعاً 52 گل دریافت کرده است که از این جهت رکورد باقی گذاشت. احمدرضا عابدزاده در بازی های مقدماتی جام جهانی 1998 فرانسه یکی از ارکان موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی بود. بازی های آسیایی 1990 اوج شهرت احمدرضا عابدزاده در بازی های آسیایی 1990 پکن اتفاق افتاد که با وجود آسیب دیدگی از ناحیهٔ انگشتان دست، با مهار 2 پنالتی در فینال مسابقات در برابر کره شمالی ایران را به قهرمانی آسیا رساند او در طول این مسابقات جمعاً 2 گل دریافت کرد که هر دو گل نیز از روی نقطه پنالتی وارد دروازه عابدزاده شد. در آن دوره از مسابقات علی پروینسرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود.88 وی به عنوان محبوب ترین بازیکن سه دهه اخیر فوتبال ایران انتخاب شد.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری14

احمدرضا عابدزاده دروازه بان تیم ملی

خداحافظی از فوتبال احمدرضا عابدزاده

وی سرانجام روز جمعه 23 دی ماه سال 1384 در حالی که چند سال بود که فوتبال را کنار گذاشته بود، به صورت افتخاری در دیدار دوستانه پرسپولیس و بایرن مونیخ مدت کوتاهی بازی کرد و به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، الیور کان دروازه بان تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ، وی را در آغوش گرفت.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری17

پیمان حسینی دروازه بان فوتبال ساحلی و احمدرضا عابدزاده

سوال و جواب های کوتاه از احمدرضا عابدزاده

قبل از انقلاب گلر مورد علاقه تان چه کسی بود؟عزیز اصلی. کسی که باعث شد به سمت دروازه بانی بروی؟شوماخر آلمان. *احمدرضا خودش را استقلالی می داند یا پرسپولیسی؟مهم تیم ملی است. این دو تیم بزرگ است. این خاک برای این دو تیم است. حالا یکی 20 باشد، یکی 40 فرقی نمی کند، درصد اصلی شادی این دو تیم است که مهم هستند. تماشاچی های پرسپولیس و استقلال دو تا برادر هستند، فحش می دهند، دعوا می کنند، ولی کنار هم در یک خانه زندگی می کنند.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری4

کاپیتان سابق تیم ملی ایران - احمدرضا عابدزاده

افتخارات ورزشی احمدرضا عابدزاده

 • مهر 1362:کسب قهرمانی اصفهان با تیم «تام» در هفده سالگی.
 • دی 1365:قهرمانی با تیم فوتبال منتخب اصفهان در دومین دوره از مسابقات فوتبال لیگ استانی قدس.
 • اردیبهشت 1369:عزیمت به تهران و حضور در تیم فوتبال استقلال تهران و کسب قهرمانی لیگ کشور با آبی پوشان در روز چهارم خرداد 69.
 • مهرماه 1369:قهرمانی با تیم ملی در بازی های آسیایی 1990 پکن، با مهار سه ضربه پنالتی برابر کره شمالی در فینال
 • مرداد ماه 1370:قهرمانی با تیم استقلال در مسابقات فوتبال جام باشگاه های آسیا بعد از پیروزی دو بر یک برابر لیائونینگ چین
 • بهمن ماه 1370:قهرمانی با تیم استقلال در مسابقات فوتبال جام باشگاه های تهران
 • دی ماه 1374:قهرمانی با پرسپولیس در مسابقات فوتبال لیگ پنجم آزادگان و رکورد هجده بازی بدون گل خورده
 • تیرماه 1376:قهرمانی با پرسپولیس در مسابقات فوتبال لیگ ششم آزادگان آذر ماه 1376:صعود با تیم ملی فوتبال به مسابقات جام جهانی 1998 فرانسه بعد از مساوی با تیم ملی استرالیا
 • خرداد ماه 1378:قهرمانی با پرسپولیس در لیگ هشتم آزادگان
 • تیر ماه 1378:قهرمانی با پرسپولیس در جام حذفی کشور
 • اردیبهشت 1379:قهرمانی با پرسپولیس در لیگ نهم آزادگان.

احمدرضا عابدزاده در سینما

همچنین وی نقش احمدرضا عابدزاده را در فیلم ازدواج غیابی بازی کرد.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری8

عکس محمدرضا گلزارو احمدرضا عابدزاده

مربی گری احمدرضا عابدزاده

عابدزاده مربی گری را در سال 1379 در تیم سایپا به عنوان مربی دروازه بانان شروع کرد، وی در سال 1383 به تیم استقلال اهواز رفت و از تیر 1387 تا دی 1388 به عنوان مربی دروازه بانان باشگاه پرسپولیس فعالیت داشت. وی در سال 2010 با سمت مربی به تیم استیل آذین رفت. در سال 2014 به دنبال مشکلات بابک زنجانی مالک باشگاه راه آهن و خرید امتیاز این تیم توسط حمید استیلی با سمت مربی دروازه بانان این تیم به فوتبال و لیگ برتر برگشت.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری0

احمدرضا عابدزاده و درمان مصدومیت به روش قدیمی

مصاحبه با احمدرضا عابدزاده شماره یک سابق تیم ملی

شما چند فرزند دارید؟

یک پسر و یک دختر

هنوز عروس یا داماد دار نشده اید؟

داماد دارم ولی هنوز نوه ندارم که انشالله در آینده نوه دار نیز خواهم شد.

به سن وسال شما نمی خورد که داماد داشته باشید؟

(با خنده) دامادم نیست داداشم است.

در کجا به دنیا آمده اید؟

اصالتا من آبادانی هستم ولی به مدت 6 سال در اصفهان زندگی کردم و بعد به تهران آمدم.

استقلالی هستید یا پرسپولیسی؟

هر دو تیم خوب هستند .

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری12

علی دایی همراه با محسن خلیلی در کنار عابدزاده - تمرینات تیم نفت تهران

روزی چند ساعت تمرین انجام می دهید؟

روزی سه ساعت تمرین انجام می دهم و اگر پام سالم بود با این شرایط می توانستم تا 47 سالگی نیز بازی کنم.

در اکثر مواقع جهت ها را در پنالتی خوب تشخیص میدادید؟ چرا؟

برای گرفتن پنالتی باید ثابت ایستاد و فقط صورت گل زننده را نگاه کرد و حواستان به پانباشد و فقط باید چشم و توپ را نگاه کرد.

آیا شما از بازیکنانی هستید که در فوتبال پولدار شد ؟

خیر، الان بازیکن ها قبل از بازی یک یا دو میلیارد می گیرد اما در طول بازی ،بازی چندان خوبی از خود ارائه نمی دهند.

گران ترین قرارداد شما در چه سالی و چه قدر بود؟

در سال 72 و 25 میلیون تومان

نظرتون در مورد دوپینگ چیست ؟

متاسفانه الان ورزشکاران هم از پروتئین و آمپول استفاده می کنند اما من در عمرم پروتئین نخوردم و بدنم را با ورزش آماده نگه داشتم ، در مسابقات باشگاههای آسیا هر موقعی که می خواستند از ما دو تست دوپینگ می گرفتند و ما بدون هیچ ترسی این تست را می دادیم.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری12

ورزشگاه آزادی - احمدرضا زاده

در فوتبال مرد زیاد دیدید یا نامرد؟

هر دو در فوتبال هم مرد هست و هم نامرد ، مرد به خاطر مردم و نامرد به خاطر کسانی که چیزی ار فوتبال نمی داند ولی در فوتبال آمده اندو این کاره نیستند.

از روزگار راضی هستید ؟

روزگار نامردی است نمی شود کاری کرد.

در آخر چه آرزویی دارید ؟

امیدوارم هموطنانم اوقات خوبی داشته باشند و اتفاقات خوبی در زندگی مردم کشورم رخ دهد.

عکس های لو رفته خانواده احمدرضا عابدزاده در رستوران لاکچری10

مصاحبه جذاب و خواندنی با احمدرضا عابدزاده