تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس

12:51 - 1399/11/22
صبا راد، پس از ازدواج با مانی رهنما سال گذشته به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در این مدت پوشش خود را تغییر داد.
تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه

صبا راد مجری معروف ایرانی است که پس از ازدواج با مانی رهنما سال گذشته به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در آنجا زندگی می کنند. او مدتی است به ایران بازگشته و تصاویری از خود منتشر می کند.

پوشش صبا راد در ایران

عکسی که صبا راد به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس19

پوشش صبا راد در ایران

بد نیست درباره صبا راد بیشتر بدانید

صبا راد (فاطمه راد) در ۲۰ آبان ماه ۱۳۵۸ به دنیا آمد او یکی از مجریان صداوسیما است و در رادیو به‌عنوان نویسنده و گوینده فعالیت می‌کند. وی در آذرماه ۱۳۹۲ با مرتضی علی‌آبادی ازدواج کرد و پس از مدتی به دلایل نامعلوم از وی جدا شد و اکنون همسر مانی رهنما خواننده ایرانی است

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس17

مجری مهاجرت کرده

صبا راد در سال ۱۳۷۵ به اصرار یکی از دوستانش برای تست گویندگی اقدام کرد و از همان سال گوینده برنامه «ورزش، نشاط، تندرستی» شد و فعالیت خود را در رادیو آغاز کرد. او در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها به‌عنوان نویسنده و گوینده برتر استان گیلان انتخاب شد. وی در سال ۱۳۸۸ وارد تلویزیون شد و علاوه بر اجرای برنامه به خانه‌برمی‌گردیم، در سال ۹۲ تهیه‌کنندگی برنامه‌ای صدقسمتی را در شبکه پنج سیما به عهده گرفت.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس5

پوشش صبا راد در تلویزیون

برنامه زنده به خانه‌بر می‌گردیم از فروردین ۱۳۷۷ هرروز ساعت ۱۷ (به‌جز روز جمعه) از شبکه تهران پخش می‌شود. صبا راد یکی از مجریان این برنامه است. او دریکی از قسمت‌های این برنامه در ماه رمضان خیلی ناخودآگاه و سهوی روی آنتن زنده تلویزیون طعم یک غذا را امتحان کرد و همین اتفاق کافی بود تا با عنوان مجری روزه‌خوار یک‌شبه مشهور شود.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس15

مانی رهنما و همسرش

او با انتشار ویدیویی از مردم بابت این حواس‌پرتی عذرخواهی کرد.

ب

یوگرافی صبا راد و همسرش + مصاحبه، حواشی و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی خانم صبا راد مجری برنامه بـه خانه بر می گردیم را مرور میکنیم. صبا راد یکی از مجریان پرحاشیه کشور مان می باشد، از عمل جراحی زیبایی تا صداسازی برای اجرا و… در کارنامه فعالیت های او بـه چشم میخورد، صبا راد در حال حاضر همسر مانی رهنما خواننده تلویزیونی کشورمان می‌باشد، در ادامه از 0 تا 100 با صبا راد و حواشی زندگی او آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس14

صبا راد متولد 30 / 8 / 1358

بیوگرافی صبا راد

صبا راد «نام اصلی: فاطمه راد» در ۳۰ آبان ماه ۱۳۵۸ بدنیا آمد او یکی از مجریان صداوسیما اسـت ودر رادیو بـه‌عنوان نویسنده و گوینده فعالیت می کند. وی در آذرماه ۱۳۹۲ با مرتضی علی‌آبادی ازدواج کرد و پس از مدتی بـه دلایل نامعلوم از وی جدا شد و اکنون همسر مانی رهنما خواننده ایرانی اسـت. صبا راد درسال ۱۳۷۵ بـه اصرار یکی از دوستانش برای تست گویندگی اقدام کرد.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس3

عکس های داغ صبا راد و شوهرش

او از همان سال گوینده برنامه «ورزش، نشاط، تندرستی» شد و فعالیت خودرا در رادیو آغاز کرد. او در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها بـه‌عنوان نویسنده و گوینده برتر استان گیلان انتخاب شد. وی درسال ۱۳۸۸ وارد تلویزیون شد و علاوه بر اجرای برنامه بـه خانه‌برمی‌گردیم، درسال ۹۲ تهیه‌کنندگی برنامه‌ای صدقسمتی را در شبکه پنج سیما بـه عهده گرفت.

برنامه به خانه‌ برمی‌ گردیم صبا راد

برنامه زنده بـه خانه‌بر می گردیم از فروردین ۱۳۷۷ هر روز ساعت ۱۷ «بـه‌جز روز جمعه» از شبکه تهران پخش می شود. صبا راد یکی از مجریان این برنامه اسـت.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس7

عمل جراحی صبا راد + جراحی زیبایی صبا راد

او دریکی از قسمت‌های این برنامه در ماه رمضان خیلی ناخودآگاه و سهوی روی آنتن زنده تلویزیون طعم یک غذا را امتحان کرد و همین اتفاق کافی بود تا با عنوان مجری روزه‌خوار یک‌شبه معروف شود. او با انتشار ویدیویی از مردم بابت این حواس‌پرتی عذرخواهی کرد.

همسران صبا راد ازدواج با مرتضی علی‌ آبادی

صبا راد در آذرماه ۱۳۹۲ با مرتضی علی‌آبادی ازدواج کرد کـه خبر ازدواج این زوج در فروردین ۱۳۹۴ منتشر شد. صبا راد در گفت‌وگو‌ای گفت کـه مـن و مرتضی بصورت کاملاً سنتی و بـه‌واسطه یکی از آشنایان با هم دیگر آشنا شدیم.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس14

مـا در مدت کوتاهی با هم دیگر در مورد دیدگاهمان پیرامون ازدواج صحبت کردیم و بـه تفاهم رسیدیم و بهمین خاطر زود پای سفره عقد نشستیم و ازدواج کردیم. مرتضی علی‌آبادی متولد ۱۳۵۹ در شهر تهران اسـت.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس3

عکس همسر اول صبا راد

مرتضی علی آبادی در سریال شمعدونی، سریال لیسانسه‌ها و برادرجان بازی کرده اسـت. او بـه‌جز بازیگری مدیر تیم فوتبال ستارگان سینما و موسیقی ایران و هم چنین مدیر تنیس باشگاه استقلال اسـت. مرتضی علی‌آبادی بخاطر ازدواج و طلاق از صبا راد معروف شد.

طلاق صبا راد از مرتضی علی‌ آبادی

مرتضی علی‌آبادی در فروردین ۱۳۹۵ اعلام کرد کـه حدود شش ماه اسـت کـه از همسرش صبا راد جداشده اسـت و هیچ نسبتی با وی ندارد.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس4

ازدواج صبا راد با مانی رهنما

او گفت: یقیناً کسیکه تصمیم میگیرد با فرد شناخته‌شده‌ای ازدواج کند می داند کـه این مسیر سختی‌های خاص خودش را دارد و اگرهم تابه‌حال خبر طلاق و جدایی مـا رسانه‌ای نشده بـه این دلیل اسـت کـه نمی خواستیم دغدغه‌های زندگی شخصی مـا وارد زندگی مخاطبانی بشود کـه هوادار مـا هستند.

ازدواج صبا راد و مانی رهنما

در اردیبهشت ۱۳۹۶ صبا راد با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش خبر ازدواجش با مانی رهنما را تائید کرد. او در کنسرت مانی رهنما دکلمه‌ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ بـه او از عشق و دل‌بستگی گفت.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس14

ماجرای طلاق صبا راد

همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد کـه درنهایت مانی رهنما دست بـه تائید این خبر برد. او در اینستاگرامش با انتشار عکس زیر نوشت: «درود بر دوستان، آخر هفته خوبى رو براتون آرزو می کنم، شادباشید كه دنیا زودگذره و ارزش، ناراحتى رو نداره، مـن و عشقم صباى عزیزم»

شایعه ممنوع‌ التصویری صبا راد

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس15

عکس صبا راد + صبا راد و مانی رهنما

در عرصه هنر تعداد زیادی از افراد معروف و پرطرفدار وجود دارند کـه بنا بـه دلایلی مدتی ظاهر نمیشوند و بهمین علت شایعاتی برای آن‌ها ایجاد می شود. برای مدتی خانم راد کـه از مجریان برنامه بـه خانه‌برمی‌گردیم دراین برنامه حضور نداشت و این اتفاق در حالی افتاد کـه وی را در هیچ‌یک از برنامه‌های تلویزیونی در قامت مجری ندیدیم.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس2

بیوگرافی صبا راد و همسرش + گفت‌وگو، حواشی و اینستاگرام

در نتیجه این سؤال برای مخاطبان پیش آمد کـه آیا شایعه ممنوع‌التصویری این مجری کـه در عده ای از رسانه‌ ها پخش‌شده، صحت دارد یا نه؟ از وی در مورد این مسئله سؤال کردیم کـه در جواب گفتند: ممنوع‌التصویر نیستم بسنده کرد و از صحبت مفصل امتناع و آن رابه سال آینده موکول کرد. و البته مدتی اسـت کـه ایشان دوباره بعنوان مجری در برنامه بـه خانه برمی‌گردیم حضور پیدا کرد و بـه این شایعه پایان داد.

صفحه اینستاگرام صبا راد [email protected]

در آخر نیز مروری داریم ب اینستاگرام صبا راد و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت های مجازی اش آشنا میشویم. او بیش از 250 هزار فالوور در صفحه اینستاگرامی خود دارد.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس12

او درباره این عکس نوشته: زندگی بدون موسیقی امکان نداره و خوشترین صدای موسیقی رو خداوند خلق کرده در طبیعتش?

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس12

او درباره این عکس نوشته: بیا زندگی کنیم. خورشید روزی دو بار طلوع نمی کند. مـا هم دوبار بدنیا نمی‌آییم. هر چـه زودتر بـه انچه از زندگی ات باقیمانده بچسب… آنتوان چخوف زندگیتون چطوره رفقا؟!? از خودم براتون بگم بـه شدددددت درگیر کارم??? قصد دارم تا مهر و آبان سخت کار کنم و بـه همه ی برنامه ها و کارام برسم ??حقیقتش اینه کـه عاشق کار و فعالیتم.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس8

او درباره این عکس نوشته: همسر عزیزم تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس11این کـه با همه ی دل و عشقت کنارمی ممنونم?…این کـه مثل کوه پشتمی و مراقب زندگیمون هستی منو شاد میکنه?…

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس9

او درباره این عکس نوشته: عاشق گل و گیاه هستم و هر فضایی داشته باشم گل میکارم? خانم اعتصام عزیز و هنرمند هم کـه میان برنامه مـن کلی ذوق میکنم چون خیلی ازشون یاد می‌گیرم? پیشنهاد میکنم گل داشته باشین حتی شده یه گلدون کوچیک? رسیدگی بـه گل حال آدمو خوب میکنهتغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس6تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس4

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس3

او درباره این عکس نوشته: تا حالا خودتونو محاكمه كردین؟! تلخترین و بدترین جرمتون كه بدجورى عذابتون میده چیه؟ تا حالا خودتونو از دور یا از بالا نگاه كردین؟!!!!

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس19

او درباره این عکس نوشته: بیست سال بعد، بابت كارهایی كه نكرده‌ای بیشتر افسوس میخوری ‎تا بابت كارهایی كه كرده‌ای ‎بنابراین، روحیه تسلیم پذیری را كنار بگذار. ‎از حاشیه امنت بیرون بیا. ‎جست‌وجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن ‎رفقا تجربه داشتین آیا؟!… برام کامنت کنین.

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس3

او درباره این عکس نوشته: شروع سال نو امسال با كلى غم و اندوه همراه بود براى همه ی مون???…هنوزم حسم مثبت نشده متاسفانه? راستش از خدا میخوام اونایى كه با مـا«همه ی مون …اینقدرم لطفا نگید مگه شـما هم شرایطتون سخته؟ بله مـا هم مثل بقیه داریم با مشكلات ریز و درشت دست و پنجه نرم میكنیم».

تغییر حجاب صبا راد پس از مهاجرت به ترکیه + عکس3

او درباره این عکس نوشته: لحظه تحویل سال برای همه ی دعا کردم از خدا خیر مطلق خواستم? فقط این کـه لحظه تحویل سال خیییییلی شاد بودیم?اینقدر شلوغ کردم کـه نگو?????