آمادگی بالا نیازمند برای کلین شیت برابر استقلال

12:09 - 1399/11/22
نیازمند سنگربان سپاهان که شروع نه چندان جالبی در لیگ برتر داشته است امیدوار است تا روند بازی های خوب خود را برابر استقلال شروع کند.
آمادگی بالا نیازمند برای کلین شیت برابر استقلال

به گزارش "ورزش سه" هر چه در خط حمله شاگردان محرم نویدکیا، بی‌محابا در لیگ بیستم تاخت و تاز می‌کنند و با 23 گل زده، بهترین خط آتش لیگ بیستم را در اختیار دارند، اوضاع در خط دفاعی این تیم خوب نیست؛ آن‌هم در شرایطی که پیام نیازمند سنگربان 25 ساله این تیم در فصل گذشته توانست عنوان بیشترین کلین‌شیت در لیگ نوزدهم را با ثبت 17 کلین‌شیت از آن خود کند و تنها 22 گل دریافت کرد، اما در لیگ بیستم و طی 14 هفته، 18 بار دروازه سپاهان باز شده است!

آمار نیازمند هم جالب نیست و او تنها 4 کلین‌شیت داشته و از آخرین‌باری که در این فصل موفق به کلین‌شیت شده، پنج مسابقه می‌گذرد؛ آخرین دیداری که مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بود و پس از آن مقابل فولاد، پیکان، صنعت نفت، شهر خودرو و ذوب‌آهن دروازه سنگربان جوان سپاهان باز شده است.

طلایی‌پوشان در زمانی این شرایط را سپری می‌کنند که در مهم‌ترین دیدار نیم‌فصل نخست باید شنبه آینده به مصاف استقلال که دومین خط حمله برتر لیگ را دارد بروند؛ آبی‌پوشان پس از هفته‌ها غیبت مهاجم مالیایی خود، او را هم در لیست خود دارند تا خط دفاعی سپاهان روز سختی را در پیش‌روی خود داشته باشد.

آمادگی بالا نیازمند برای کلین شیت برابر استقلال11

اتفاق عجیب درباره سپاهان و سنگربان جوان این تیم هم درباره کلین‌شیت نکردن‌های او مقابل استقلال است؛ چرا که در چهار مصاف قبلی استقلال و سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی، پیام نیازمند موفق به کلین‌شیت نشده و 7 بار هم دروازه‌اش را در برابر مهاجم آبی‌پوش باز شده دیده است. آخرین‌باری که نیازمند مقابل استقلال موفق شد دروازه‌اش را بسته نگه دارد، بیش از دو سال قبل در هفته دهم لیگ هجدهم بود که در ورزشگاه آزادی و در شب پیروزی یک گله سپاهان مقابل شاگردان شفر، نیازمند موفق به کلین‌شیت شد.

حالا باید دید پس از پنج هفته متوالی ناکامی و یک رکورد منفی ویژه مقابل استقلال و بیش از 840 روز بدون کلین‌شیت مقابل آبی‌ها، در حساس‌ترین جدال نیم‌فصل نخست در اصفهان بار دیگر موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش خواهد شد یا تیره‌روزی‌های سنگربان جوان سپاهان در مقابل استقلال و در لیگ بیستم ادامه‌دار می‌شود.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.