سنگربان پرسپولیس اولین کلین شیت فصل را برای خودش ثبت کرد

12:01 - 1399/11/22
راداشوویچ سنگربان پرسپولیس توانست در دیدار برابر مس رفسنجان دروازه خود را بسته نگه دارد و اولین کلین شیت فصل را به پایان برساند.
سنگربان پرسپولیس اولین کلین شیت فصل را برای خودش ثبت کرد

به گزارش "ورزش سه" چهار اخطاره شدن حامد لک این فرصت را برای بوژیدار رادوشوویچ فراهم کرد تا برای پنجمین فصل متوالی بتواند در ترکیب سرخ‌پوشان به میدان برود و 32مین تجربه لیگ‌برتری‌اش در پیراهن پرسپولیس را به دست آورد؛ تجربه‌ای که با 18مین کلین‌شیت برای دروازه‌بان اهل کرواسی سرخ‌پوشان همراه شد و او در روزی که تنها یک واکنش آرام رو شوت دقیقه 90 بازیکن مس داشت، توانست بازگشت خوبی را به ترکیب پرسپولیس داشته باشد و آمادگی‌های خود را این‌چنین نشان داد.

تا پیش از این مسابقه، حامد لک در 12 دیدار توانسته برای پرسپولیس به میدان برود و 6 کلین‌شیت داشت که بیشترین آمار کلین‌شیت در لیگ بیستم به شمار می‌رود و حالا با کلین‌شیت روز گذشته رادوشوویچ، تعداد کلین‌شیت‌های پرسپولیس در لیگ بیستم به عدد 7 رسید تا آن‌ها در کنار مس رفسنجان و رقیب سنتی‌شان استقلال این رکورد را مشترکا در اختیار داشته باشند.

در اردوگاه آبی‌ها هم در شرایطی مشابه رشید مظاهری با 6 کلین‌شیت در کنار حامد لک در صدر بیشترین کلین‌شیت‌های فصل است و حسین حسینی نیز با یک کلین‌شیت توانسته به رکورد تیمش کمک کند تا سرخابی‌های پایتخت این‌چنین با استفاده از چهار دروازه‌بان موفق شوند در نیمی از مسابقات خود در فصل جدید، دروازه‌شان را بسته نگه دارند.

سنگربان پرسپولیس اولین کلین شیت فصل را برای خودش ثبت کرد10

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.