شکوری از رفع مشکل مالی با بودیمیر خبر داد

11:49 - 1399/11/22
سخنگوی باشگاه پرسپولیس اذعان داشت که پول مهاجم سابق کروات آماده است و طی چند روز آینده این مشکل نیز برطرف خواهد شد.
شکوری از رفع مشکل مالی با بودیمیر خبر داد

به گزارش “ورزش سه”، با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به واسطه بدهی به ماریو بودیمیر مهاجم کروات اسبق این باشگاه، هواداران نگران نحوه حضور این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی و تقویت به موقع تیم هستند.

ابراهیم شکوری، معاون و سخنگوی باشگاه پرسپولیس اما اخبار خوشی برای هواداران دارد و مدعی است که ضمن تامین کامل پول مربوط به پرونده ماریو بودیمیر، این پروسه تا ۲ اسفند و همزمان با شروع نقل و انتقالات پایان خواهد یافت تا این باشگاه موفق به حضور در پنجره زمستانی شود.

معاون باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از توضیح خود درباره شرایط گفته که علیرغم تهیه کامل مبلغ بدهی تحریم‌ها مانع از این شده که آنها با ورود به سیستم بانکی بتوانند مبلغ را به صورت یکجا به حساب این مهاجم کروات واریز کنند. با این حال تا به امروز مبلغ ۶۰هزار دلار از سوی فیفا تایید شده و ۴۴۰ هزار دلار باقی‌مانده نیز با پرداخت به موقع به تایید خواهد رسید. در این رابطه با پرداخت کامل مبلغ، مستندات آن به فیفا ارسال خواهد شد تا زمینه باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه فراهم شود.

پرسپولیس در‌ نقل و انتقالات تابستانی تاکنون مهدی ترابی را به خدمت گرفته است و یحیی برای تقویت چند پست دیگر در انتظار پنجره زمستانی است و باید دید طبق ادعا مدیران باشگاه، شرایط باز شدن پنجره و حضور بدون مانع این باشگاه فراهم خواهد شد یا خیر.

منبع ورزش 3