جام حذفی آخرین شانس سولشر برای بقا!

11:31 - 1399/11/22
سران منچستر یونایتد به سولشر اعلام کرده اند که حتما باید در جام حذفی انگلیس تیم را به قهرمانی برسد و گویا این آخرین شانس سرمربی یونایتد است.
جام حذفی آخرین شانس سولشر برای بقا!

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد پرفراز و نشیب شاگردان اوله گونار سولسشر در هفته های اخیر باعث شده آنها در حال حاضر علیرغم یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی با این تیم پنج امتیاز اختلاف داشته باشند و بدین ترتیب به نظر نمی رسد آنها از بخت زیادی برای قهرمانی در این رقابت ها برخوردار باشند.

ممکن است جایگاه سرمربی نروژی در صورت عدم کسب حتی یک جام در فصل جاری به خطر بیفتد و به همین دلیل پیروزی امشب آنها برابر وستهام حیاتی بود. منچستریونایتد با تک گل اسکات مک تومنای در اوقات اضافی موفق به غلبه بر تیم لندنی شد تا به جمع هشت تیم برتر رقابت های جام حذفی راه پیدا کند.

اسکات مک تومینای در این فصل در 30 حضور خود در ترکیب منچستر در همه مسابقات هفت گل به ثمر رسانده است. جالب اینجاست هافبک اسکاتلندی همین تعداد گل را در 84 بازی قبلی خود در ترکیب منچستر یونایتد وارد دروازه حریفان کرده بود. منچستر یونایتد در 9 مسابقه خانگی اخیر خود در جام حذفی پیروز شده است که این طولانی ترین روند پیروزی های خانگی این تیم در این رقابت ها محسوب شده و مساوی با رکورد آنها بین سالهای 1908 تا 1912 است همچنین منچستریونایتد با برتری برابر وستهام برای هفتمین فصل متوالی به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود می کند که این یک رکورد جدید محسوب می شود.

جام حذفی آخرین شانس سولشر برای بقا!17

جام حذفی آخرین شانس سولشر برای بقا!16

جام حذفی آخرین شانس سولشر برای بقا!9

جام حذفی آخرین شانس سولشر برای بقا!17

جام حذفی آخرین شانس سولشر برای بقا!13

منبع ورزش 3